Srpen 2012

Vysoká a křižovatka

19. srpna 2012 v 10:48 | Kralovna |  Moje řeči
No.. chtěla jsem se dostat na vysokou, jsem tam :) Slavistická studia zemí EU + historie, polština se na mě už super duper těší. Já na ně ne no, ale uvidíme v uterý, kdy jdu na zápis, jak to vůbec bude vypadat. Přemýšlela jsem, co mě vlastně vážně baví a zajímá a já stejně nevím. Baví mě hrát, ale nemohla bych, protože neumim mluvit a vážné problémy mě dělá třeba i jen věta "Jsou ty hrušky zralý?".. Jo vážně, nekecám... Ale pak mě baví ještě astronomie, hvězdičky, planetky a tak. Ale zase to bych nedala tu chemii a fyziku. Tak co jinak že?.
A víte co vlastně bylo nejmilejší, co mi řekl Jiřík, když jsemm mu řekla, že jsem se do Pce dostala? Že kousek od tamtud bydlí Ondráš a že se s ním budu moc porád stýkat. No není to milé ?! Podpora od přítele jak prase když jediné na co myslí, než aby mě pochválil je to, že si myslí, že ho místo chození do školy budu podvádět s klukem, se kterým mi zakázal se bavit už alespon tak před 8 měsíci. To je jedno, obraťme list..

Občas mám touhu, postavit se na křižovatku, doprostřed zakopak krabičku s kostmi a počkat si na démona z křižovatky. Poprosila bych ho o hrozně moc peněz, a těch 10 let co bych pak měla bych si vážně užila.. Ale kdyby pak řišli pekelní psi pro mou duši, asi bych to už nezvládla, protože mám občas panickou hrůzu jen ze tmy a přestava, že příjdou neviditelní psi a budou na mě štěkat a drásat dveře?..

Pro koho to vlastně píšu?
Pro nikoho, jdu sledovat supernatural hadra a je to.
Čauky
Za chvíli si zas vzpomenu
co jsem to chtěla napsat, ale už je pozdě...

Chtěla bych se dostat na vysokou...

13. srpna 2012 v 13:25 | Kralovna |  Moje řeči
Chtěla bych vědět, jaké to je, dostat se na vysokou. Chtěla bych vědět, jaké to je, prožít prázdniny tím, že se někam těšíte. Chtěla bych vědět jaké to je, nebýt naštvaná sama na sebe, nemuset poslouchat ty otázky "Kam že jdu na vysokou" a odpovídat "Nevim, zatim mě nikam nevzaly (a ani nevezmou)".. Chtěla bych prostě někam se dostat a nemuset dělat přímačky na obory, kma ani vlastně nechci jít, jen úrpostě nejsem dost dobrá abych se dostala tam,kam chci, což vlastně ani nevím kam je. Chci mít tohle za sebou, chci aby byl čtvrtek a druhé kolo přímaček na nějakou podělanou Filozofii nebo Slavistická studia zemí evropské unie se zameřením na Polský jazyk a Historii pohřbít někde v daleku v temnotě...

Mlžu si za to samozdřejmě sama, že jsme se nepřipravovala a první kolo jsem nezvládla ani na jednom oboru. Můžu si za to sama, že jsem šla na nějakou Grafiku, kterou ani nechci pokračovat takže mám minimální základ na něco dál.. Nechci jít pracovat, nechci už být dospěla.. Proč nemůžu jako drahý si vybrat něco, kde přímačky dělat nemusim a dostat se na vysokou a ještě se "muset" rozhodnout, kam z těch 2 škol kam mě vzali chci vlastně jít..
Prý má člověk dělat to, co ho baví a v čem je dobrý. Jenže jediné v čem já jsem dobrá je koukat na Supernatural, číst Harryho Pottera a znát ho z paměti a nebo barvit si vlasy na tmavě hnědo a nakonec mít černou. A taky vlastně umim učit našeho psa různé triky, teď toho umí už asi 8 triků a všechno díky mě. Hm, jsem to ale mega borec?! To bude životní uplatnění co?

Vlatně ani na brigádě kde dělám nejsem dobrá. Asi před měsícem jsem si tam užízla kus prstu i s nehtem a teď ani neumim porádně rovně zavinout plachty. Jediné co mi jde je ořezávat šrouby a pak je zahladovat.. (Dělám v tiskárně a grafickém studiu dokončovací práce - většinou ořez plachet, letáků, a tak..)

Co dál k tomu říct?! Nic... Celý měsíc se snažim napsat článek a vymlouvám se na to, že mi do toho Jiřík kouká, ale když jsem sama taky nic nenapíšu... Teď to zveřejním a půjdu tančit Dance Central 2 (máte někdo taky kinect s dance central? Jaké je Just Dance 3? Má cenu si to kupovat?!) a pak si půjdu sledovat dál Supernatural, protože zbožnuju Sama a Deana a čekám, až se dokokám do 4 řady a bude tam Castiel, protože ho taky zbožnuju a na Tweetru zveřejnuje tak super twity, že je supernejvícužasný. Tečka. Čau..