Chtěla bych se dostat na vysokou...

13. srpna 2012 v 13:25 | Kralovna |  Moje řeči
Chtěla bych vědět, jaké to je, dostat se na vysokou. Chtěla bych vědět, jaké to je, prožít prázdniny tím, že se někam těšíte. Chtěla bych vědět jaké to je, nebýt naštvaná sama na sebe, nemuset poslouchat ty otázky "Kam že jdu na vysokou" a odpovídat "Nevim, zatim mě nikam nevzaly (a ani nevezmou)".. Chtěla bych prostě někam se dostat a nemuset dělat přímačky na obory, kma ani vlastně nechci jít, jen úrpostě nejsem dost dobrá abych se dostala tam,kam chci, což vlastně ani nevím kam je. Chci mít tohle za sebou, chci aby byl čtvrtek a druhé kolo přímaček na nějakou podělanou Filozofii nebo Slavistická studia zemí evropské unie se zameřením na Polský jazyk a Historii pohřbít někde v daleku v temnotě...

Mlžu si za to samozdřejmě sama, že jsme se nepřipravovala a první kolo jsem nezvládla ani na jednom oboru. Můžu si za to sama, že jsem šla na nějakou Grafiku, kterou ani nechci pokračovat takže mám minimální základ na něco dál.. Nechci jít pracovat, nechci už být dospěla.. Proč nemůžu jako drahý si vybrat něco, kde přímačky dělat nemusim a dostat se na vysokou a ještě se "muset" rozhodnout, kam z těch 2 škol kam mě vzali chci vlastně jít..
Prý má člověk dělat to, co ho baví a v čem je dobrý. Jenže jediné v čem já jsem dobrá je koukat na Supernatural, číst Harryho Pottera a znát ho z paměti a nebo barvit si vlasy na tmavě hnědo a nakonec mít černou. A taky vlastně umim učit našeho psa různé triky, teď toho umí už asi 8 triků a všechno díky mě. Hm, jsem to ale mega borec?! To bude životní uplatnění co?

Vlatně ani na brigádě kde dělám nejsem dobrá. Asi před měsícem jsem si tam užízla kus prstu i s nehtem a teď ani neumim porádně rovně zavinout plachty. Jediné co mi jde je ořezávat šrouby a pak je zahladovat.. (Dělám v tiskárně a grafickém studiu dokončovací práce - většinou ořez plachet, letáků, a tak..)

Co dál k tomu říct?! Nic... Celý měsíc se snažim napsat článek a vymlouvám se na to, že mi do toho Jiřík kouká, ale když jsem sama taky nic nenapíšu... Teď to zveřejním a půjdu tančit Dance Central 2 (máte někdo taky kinect s dance central? Jaké je Just Dance 3? Má cenu si to kupovat?!) a pak si půjdu sledovat dál Supernatural, protože zbožnuju Sama a Deana a čekám, až se dokokám do 4 řady a bude tam Castiel, protože ho taky zbožnuju a na Tweetru zveřejnuje tak super twity, že je supernejvícužasný. Tečka. Čau..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Cennedy Nicole Cennedy | Web | 13. srpna 2012 v 17:46 | Reagovat

já bych chtěla taky na vejšku, ale po škole asi na rok au pair buď do Francie nebo do Anglie.. no nejspíš do Anglie.. pokud se nikde nechystáš, tak to zkus taky ;) :D A při konci školního roku se můžeš chystat na příjmačky;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama