Vysoká a křižovatka

19. srpna 2012 v 10:48 | Kralovna |  Moje řeči
No.. chtěla jsem se dostat na vysokou, jsem tam :) Slavistická studia zemí EU + historie, polština se na mě už super duper těší. Já na ně ne no, ale uvidíme v uterý, kdy jdu na zápis, jak to vůbec bude vypadat. Přemýšlela jsem, co mě vlastně vážně baví a zajímá a já stejně nevím. Baví mě hrát, ale nemohla bych, protože neumim mluvit a vážné problémy mě dělá třeba i jen věta "Jsou ty hrušky zralý?".. Jo vážně, nekecám... Ale pak mě baví ještě astronomie, hvězdičky, planetky a tak. Ale zase to bych nedala tu chemii a fyziku. Tak co jinak že?.
A víte co vlastně bylo nejmilejší, co mi řekl Jiřík, když jsemm mu řekla, že jsem se do Pce dostala? Že kousek od tamtud bydlí Ondráš a že se s ním budu moc porád stýkat. No není to milé ?! Podpora od přítele jak prase když jediné na co myslí, než aby mě pochválil je to, že si myslí, že ho místo chození do školy budu podvádět s klukem, se kterým mi zakázal se bavit už alespon tak před 8 měsíci. To je jedno, obraťme list..

Občas mám touhu, postavit se na křižovatku, doprostřed zakopak krabičku s kostmi a počkat si na démona z křižovatky. Poprosila bych ho o hrozně moc peněz, a těch 10 let co bych pak měla bych si vážně užila.. Ale kdyby pak řišli pekelní psi pro mou duši, asi bych to už nezvládla, protože mám občas panickou hrůzu jen ze tmy a přestava, že příjdou neviditelní psi a budou na mě štěkat a drásat dveře?..

Pro koho to vlastně píšu?
Pro nikoho, jdu sledovat supernatural hadra a je to.
Čauky
Za chvíli si zas vzpomenu
co jsem to chtěla napsat, ale už je pozdě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Kennedy Nicole Kennedy | Web | 19. srpna 2012 v 12:59 | Reagovat

tak to gratuluju :)

2 ShaylaQcrmw ShaylaQcrmw | E-mail | 12. října 2018 v 0:51 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama