rychlovka o 4 mega bodech

1. září 2012 v 1:21 | Kralovna |  Moje řeči
1. Když se mi omylem podaří odhlásit z blogu tak pak půl hodiny aj dýl přemýšlím, jaké mám heslo. A protože se většinou do 3 pokusů netrefím, musim si pak počkat. A poněvač dělám milion věcí zároveň (momentálně poslouchám songy, koukám na 21 jump steet, jsem na čsfd, sleduju teen choice award, upravuju fotky ) k blogu se pak už zase nedostanu, protože se mi to v množství záložek ztratí.
2. Dneska jsme byli s Jiříkem v kině na novém Steet dance 4 Revolution. Fíí já miluju taneční filmy! To mi připomíná, že musím zjistit, co byla 3, protože nevím vůbec... (po 5 minutách) Nuže zjistila jsme, že jsem to ještě neviděla tak budu stahovat jen co se mi stáhne Sněhurka a Lovec :D.. Ale zpět k filmu.. Nesnáším takový ten americký super idealismus. Jednou vám nějaký cizí lidi zatancujou a hned najednou tvrdý podnikatel nemá chut vydělávat miliony tím, že jim zboří dům. Jasně, uplná realita. Taky tam hraje jeden herec, který je neuvěřitelně podobný Joshovi, a protože Josh Hutcherson je prostě srdcovka, tak jsme většinu filmu snažila promžourat zkrz 3D na jeho obličej, protože oni musí být snad rodina nebo co, jak je to jeden a ten samý! Bohužel jsme ho na netu zatím nenašla tak vám to neukážu..
3. Misha Collins je borec a všichni ho zbožnujeme a je to nejlepší tweetrař (debilní počeštování ale nevím jak jinak to sklonovat) jakého znám. A doufám, že v 8 řade supernatural bude mít opět velkou roly jako v 5 a 6. ÁÁÁÁCH... J2 a Misha je super duper nejlepší spojení do seriálu :)
4. Kdybi byla apokalipsa Zombie, a já věřím že to brzo nastane ( o tom se budu bavit někdy v budoucnu ve článku) tak si myslím, že když se mi podaří ustát první vlnu, dokázala bych přežít. Vážně. Sice mám strach sledovat jen horory, ale tváří tvář bych to stopro zvládla. Jen je blbý, že v ČR neseženete zbraně tak lehko jak v americe. Vzduchovkou asi hlavu nikomu neustřelíte..
Toť rychločlánek v 5 minutách
až se ozvu příště, budu mnohem poetičtější :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 im im | 22. září 2012 v 19:11 | Reagovat
2 petrush.99  :D petrush.99 :D | 28. října 2012 v 1:30 | Reagovat

hm to je nuda..:D Petra (ne nečetla jsem to) :D

3 BenyR BenyR | E-mail | 17. ledna 2017 v 8:42 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama