About me

NECHCI!

24. listopadu 2010 v 20:32 | Pawja aneb AfroGirl
Jak mohu někoho z celého srdce nenávidět a zároveň ho z celého srdce milovat? Proč věci nejsou jednoduší. Proč když se rozhodnu tak, nemůže to tak zůstat.. Proč porád musím trpět kvůli tomu samému. Chci být v porádku, chci balíček Hariba, chci hudbu, z které mám husí kůži. Nechci se mlátit rukou do poličky, abych brečela pro bolest ruky a ne srdce.. Nechci další 4 z technologie a další 5 z ajiny. Nechci ráno vstávat s odporem nebo nadějí. Nechci se koukat do minulosti a být strašně ublížená. Nechci mít 18, chci aby mi bylo 8, být tou ošlivkou slečnou ze třídy, co si z ní kluci dělaj srandu že je cikánka, abych měla ty hnusný  vlasy, abych nebyla 8 hodin na facu, 24 hodin na mobilu. Nechci smořit rtíky v rtx, nechci ani chlastat.
Nechci NECHCI N.E.C.H.C.I. !!

Ale koho to zajímá..

Tak zase začnu blogově žít no..

Kalendář :)

18. listopadu 2010 v 20:04 | Pawja aneb AfroGirl
Našla jsme v sobě asi na pár hodin vnitřní klid. A nepotřebovala jsme k tomu ani žádný alkohol. Jen jednu písničku, brutální naštvání, pláč a pak asi uvědomění si sama sebe a nedostatek času. A je to :) Na chvilku.

Já jsme tolikrát něco chtěla napsat, ale nevim už co. Něco chytrýho samozdřejmě :D:D

Kdo to newí, tak chodím do školy. :D.. A můj obor je něco jako grafik ;) A dneska jsme na praxích dělali kalendáře. A jakože na volné téma. A protože já jsme malá sebestředná mrcha (říkám to dneska po 5), tak jsme to dělala opět o sobě. A hned si připadám jako velká modelka, protože MÁM VLASTNÍ KALENDÁŘ! Epické :) A když mi ho učitel donesl, když mi kámošky udělali vazbu (pře já se to ještě neučila, až asi za 14 dní) a když jsme pak ho nesla zkompletovaný zpátky na naší dílnu a ukazovala to klukům, oj, to byl hezký pocit :) Graficky jako nic moc. Ale měli ste vidět, jak jsme se pachtlala s barvou těch fotek ;)

TWL! Jo a vyhrála jsme na kiss deltě 2 volné lístky na cokoliv do kina! Héč :P Tak brutálně krásnou náladu jsme měla z toho. A zítra mi snad příjdou. A v pondělí si dáme snad 2x Harryho. Nejbřív zve on na své volné lístky a pak zvu já :) Bude to krásný den, protože mám taky narozeniny. Děkuju, bude mi 18. Nic přelomového :P

A z toho, jak si s kámošem píšu, mám tendenci všude házek smailíky! :D

Adios pusy :P
Já vím,
že poslední dobou mám naprosto na nic článečky :)


leden

Jen na okraj :D

1. listopadu 2010 v 21:45 | Pawja aneb AfroGirl
To že mám ráda škrábání, kousání a mlácení při sexu neznamená, že jsme perverzní! Jen se mi to prostě líbí.. Bohužel, zatim jem neměla štěstí na partnery, co by to taky obdivovali. No nevadí, času dost .. :D
Jo a jen malý dodatek Zcela nepodstatný... Za 22 dní mi je 18. Ale není to nic přelomového, prase chlastové jsme už teď a jiné věci se neřeší :) :D A volby jsou až za dlouho :D

Po dlouhé době, mluví vcelku spisovně a nemele kraviny

23. června 2010 v 16:12 | Pawja aneb AfroGirl
Žeru (turista, deli, rohlík), pře sem ve stresu. Teda není to stres ale vtek. Spíše bych si dala modroučkou LM (ďáblovy prstíky), ale má to 3. háčky. a) Jemu se to nelíbí a mám dost černé svědomí za včera. b) V rámci možností nekouřím.  c) není co. Smůla

Ani jsem nechtěla na blog zase psát. Nekomentuji nikoho, nepíšu články, neexistuji. Ale teď, jak tu sedim na notesem, přemýšlím, jestli napsat ty sms co mám v hlavě nebo nenapsat jsem se rozhodla, že raději psát nebudu a napíši sem. Trochu se mi komíhají myšlenky ale já si zatím rozumím.

Jsem šíleně zmatená, žírlivá, připadám si jak šílenec a hlavně nevím co mám dělat. Všechno co udělám se mi následovně zdá jako špatné. Včera jsem taky rozšířila okruh lidí, co mě viděli brečet. Seděli sme v parku, čekali, až budu moci jít na rengen a *on mluvil o těch věcech, co mě dokáží tak totálně naštvat. A pak jsem se rozbrečela. Protože proto. Ale díky bohu ne kvůli *němu, ale kvůli tomu co řikal. Éch díky bohu. Vidírat citově své přátele, přítele, kamarády s výhodami a podobné už dělat nechci. Není nic hnusně zoufalého víc, než toto.

V listopadu, 12 dní před 22.listopadem, kdy mám narozeniny, mi sundají rovnátka. Ej. Nevím, jestli se radovat, nebo neradovat... Ale jo, radovat. Teď pořádně ani nemohu alkoholovat, pře mám uplně rozervanou pusu od želez, a líh uplně masivně pálí v těch dírách. A taky když holka spěchá a má vlasy kolem obličeje, je nervózní a taky to chce mít možná trochu za sebou, pře se stydí tak je neopatrná a pak to chlapce bolí. Někde.. Ale jinak to mám ráda a nevadí mi to (sorry, zase perverznosti a sexulnosti)

Děsivě kráásnééé sníky

25. dubna 2010 v 18:50 | Pawja aneb AfroGirl
Nasrala jsem se a při dělání taháků do Literky jsem si strhala strupy z ptakopyska. Nu, trochu to pálí a mám vidět tak trochu masíčko, krapet se to leskne, ale mám lepší pocit, že zítra ve škole nebudu vypadat jako týpek se špatně oholenym knírkem. :) (TWL, asi sem to neměla dělat! Ona mi zase pusa vysílá singnály v podobě brnění a pálení. Jejku jejku.)
pawjinak


Taky se vám zdají děsivé, krásné, děsivé a nebo krásné sny? Dnes sem měla tři a všechny byli dokonalé! Až na to, že mi ho nemuseli nakonec zabít, když se proměnil v Laň a já v ohradě brečela a křičela na ty celniční vlky, co nás chytali, že Logen je můj manžel a že ho miluju. Krucinál! A jak ho potom jeden vůdce mlátil do těla jeho vlastní hlavou. Ale mě pak v kapse začala hrát Inna a Hot, já v sobě sebrala poslední zbytky sil a zlosti, a všechny ty celniční vlky, co vypadali jako lidi zkopala,  utekla za hranice Mexika (fakt si to nevymýšlím), kde mi jeden týpek vystavil pas na jméno Pavla Ekkolsová (takhle to tam napsala na tý dřevěný desce). A všechno jenom kvůli tomu, že na otázku, zda jsem pes nebo kočka odpověděl kočka. No věřili byste tomu? :D:D (tento sen byl založen na Veronice Mars, Bartimaeovi a Medlově- letní tábor, kam sem 8 let jezdila).

A nebo ten další sen, kde sem... Ne, to nechcete slyšet, další hrozně divně krásná kravina, která se protínala s tím snem předchozím. Asi se chci tajně vdát za blonďáka a pak se s ním hádat, zda to kámošům říct, pře se to oběvilo ve všech 3 snech. Hrůza horor.

Probudit se do hororu

21. dubna 2010 v 12:26 | Pawja aneb AfroGirl
Asi jsem moc moc moc sebestředná a * to slovo, na které si nemohu vzpomenout ale zanamená to, že ráda sebe zveřejňuji v jakékoliv situaci*, protože zveřejnit mou situaci... Hm to se lituju..

Nejsem ve škole. Máme praxe, takže mě to silně těší, ale důvod, proč sem tam nešla je už jiný. V předchizim článku jsem psala něco jako "..jsem ráda, že vypadám jak vypadám..", ted bych brečela pro to, jak vypadám. Stal se ze mě ptakopysk.

Newim jak ste na tom vy. Jestli ste ta mnou nenáviděná část populace, nebo ste na tom trošilinek jako já. Paní Wikipedie píše, že když někdo prodělá opar (herpes), tak si jeho tělo vytvoří protilátky a už další nemá. No ale taky se tam píše, že druhá část populace to takhle nemá. Nuže, já jsem ta druhá část.

Když jsem byla v 7. třídě, v období před Vánocema, jak se dělají ty vánoční třídní besídky, narostlo mi na puse něco, po čem sem ani skoro nemohla mluvit. Celá pusa mi orostla opary. A to nekecám, totálně celá! A zkuste si s tim jít do školy, čistit si zuby a jíst. No.. teď to není tak hrozné, orostlu mám jen pravou horní číst, kus levé horní části a jeden dole v pravo, ale co, vypadám jak kokot i teď. Nejhorší však bylo, když sem vřera byla na rovnátkách, opar čertvě vyrostlí a ještě se napuchuje a ta setřička mi na to porád sahá a tím mi to ještě víc roztahala a podpořila  opárrek. Hlavně že mi ještě u toho nadávala. Pche..

Že je "vážit" slovo do pranice...

19. dubna 2010 v 21:40 | Pawja aneb AfroGirl
Někdy *hodně často*jsem ráda, že bydlinkuju v rodiném domečku s vlastním pokojem a zahradou. A taky dvorem se slepicema a stodolou a pak velkym polem, který není zas tak uplně naše ale já tam trajdám taky často.

Někdy *hodne často* jsem ráda, že bydlinkuju na velmi malebné obci Rhoveň a že mohu chodit uprostřed silnice po cestě domů, že předemnou slunéčko ustupuje a pomalu se schovává, že kolem chodí lidi se psema a kokrhají kohouti. A já si v klidu mohu pouštět songy z mobilu a žádné auta mi to nekazí.

Někdy *hodně často* jsem ráda, že vypadám jak vypadám, že se chovám jak se chovám a že jsem ze polečnosti, která nekamenuje nevěrnice a znásilněné ženy. Že kolem mne se vyskytují lidi, kteří jsou dejmetomu vcelku fajn.

Někdy *hodně často* jsem ráda, že jsme šla na školu, kam jsme šla. Že tam sou ti co tam sou, že máme Polygrafii, Drobana a Matiku. Že jezdim 26 a že mám kamarády. Že nejsem idiot a zvládám to velmi krásně.

Někdy *hodně často* jsem tak strašně ráda za to, že je život normální, že mám normální problémy a že jsem normální. Debilita, imbecilita a ani jakákoliv choroba postižující mozek a chování mě nezastihla..

KURWA LIDI, VAŽTE SI SVÉHO ŽIVOTA!


(nebo příde Voldemort a vezme vám domov, zdraví, lásku, zahradu, psy, slepice, mobil, krásu, školu, kamarády, rodinu, vlastní pokoj, internet, tyčky do učí, Cecila, notebook, oblečení, peníze, svobodu, zrak, zavedený režim, volnost náboženství a pak! si teprve budete stěžovat.)


Ale já vůbec nejsem naštvaná,
jen mě štvou nějaké statusy
na facebooku...

Pawjínka WinterNew a její dlouhý seznam

11. dubna 2010 v 21:58 | Pawja aneb AfroGirl
kuliočko slanina
Jsem discantka a yohou party dívka. Taky kuliočko slanina a čarodejnice. A strašně chci, aby mi někdo řikal maličká. Pak mám taky kudrnatý hnědý vlasy. Jsem totálně v rauši, když v maxu pustí sirénu a pak se rozjedou ty dunivý basy, když všichni se dostanou do nálady. A taky miluju, když dostanu pusinku. Ale o tom až jindy. Příde i maximálně strašně vtipné předjíždění vlaků. Jako když osobák 26 předjede Elefanta. A nejvíc miluju všechny remixi ale i origálku Inny Hot. Každý den bych jedla těstoviny a třeba pizzu nebo další italiano kuchyň. Za svoje rovnátka se nestydim, ba dokonce je mám i ráda, jen mě štvou salámky. Mám strašný problém s tím, nemluvit sprostě. Vím o sobě že mám moc hezkou postavu a strašně ráda se s ní chlubim. Nedělá mi problém tančit na podiu a ukazovat svoje břicho. Velmi ráda natáčim videa, kde jsem jenom já a zpívám na nějakou písničku. Miluju Bartimaea. Miluju Meg Cabot. Chci být herečkou. Vím co znamená láska a nedokážu pochopit nevěru. Velmi ráda si vytrhávám obočí. V poslední době mi je velmi příjemné jezdit vlakem. Sama nebo s někým. Pak je vždycky hrozné, když musim vystoupit. Strašně mi vadí, že někteří odsuzují to, co dělám. Že někomu moje chování příde kurewské a nemístné. Strašně ráda spím s Cecilem a mám strach, že se ho budu muset zbavit proto, od koho jsme ho dostala. Moc mi vadí, jak utíká čas. Zbožňuju školu a lidi v ní. Moc se mi stáská po Medlově. Než du spát, poslouchám dunivé songy z mého mobilu ve sluchátkách. Nadmíru mě otravuje, když mi ženy ze školy píšou na icq jen proto, aby věděli, z čeho píšem. Nemám ráda křesťanství. Nedokážu dlouhodbě někoho nesnášet. Věřím v karmu a ve velkou část budhismu. Jsem celý den na icq a facebooku. Občas propadám obřím záchvatům breku, že mě z toho začně hrozivě bolet hlava. Chtěla bych napsat něco, co se týká jedněch lidí ale vím že nemohu, protože je to tajné, ale přesto o tom pořád začínám. Chci tě! Ale bojím se ti to říct.
:)
David Guetta je bůh a taneční hudba, techno, elektro, DnB, Jungle, disco a žánr tomu podobné jsou nejlepší hudbou, co můžete poslouchat. Zvracela bych z metalu. Když v sobotu nebo neděli nikam nejdu, chodim bez podprsenky. Nevadí mi jíst kolem 22 hodiny a nemám strach z toho, že ztloustnu. Chci být zasraně bohatá a aby moje jmění porád rostlo a už nikdy jsme neměla problémy s tím, zda mohu koupit oblečení nebo ne. Chci umět metamorfomázy, čtení myšlenek nebo teleportaci.  Právě poslouchám obří set písniček, co hráli v Maxu v sobotu, kde jsme nebyla a jsem v rauši, pře mi hrajou tu super písničku. Vím, že tenhle článek nebude skoro nikdo číst, pře tydle články, kde autor mluví jen o sobě je strašně nudný a debilně komentovatelný, takže pokud to někdo čte až do této části, patří mu můj hluboký obdiv, pře já bych se na to vykašlala. Mám ráda růžovou.

Nejsem taková, jak se vyjadřuji

4. ledna 2010 v 17:07 | Pawja aneb AfroGirl
Poslední článek nevrhá na mou osobu nikterak hezké světlo, takže to tu trochu upravim. A vyvrátim všechny hnusné myšlenky, co někteří máte v hlavinkách. A nebo co budete mít, až se na klubu objeví tan kartáč o mně.


No.. co bych o sobě psala? Tak aby jsem do toho zase nepustila ty hnusný kydy o namyšlenosti, nejvelkolepěužasnosti nebo své kráse? Těžko říci.
Lidičky, i když se zde chovám, jako namyšlená krávuně, co řeší samý kraviny ohledně alkoholu a pařeb o sobotách, normálně taková nejsem. A pokud jo, tak mi dejte ránu.

Upřímně řečeno, normální články o všednosti školních dnů mě nebaví psát. Proto píšu ty chvilkové kraviny, co mi v hlavě uvíznou. Proto se tam hodně objevují ty slova, co pak v ostatní vyvolávají pocity k smíchu, nebo k znusení a zlobě. Ale mě to baví takovádle na blogu být.


Dobře, konec pindů. Tenhle článek píšu jen z důvodu, abych nevypadala jako krawka. A taky protože se chci zeptat, kde se mi tu na blogu vzalo tolik lidí?! Noták co to je todle to?! A hlavně v případě, že vstupní stránka je jen magieprirody.blog.cz a ne nějaký odkaz vygooglený. Wole to mi hod bobka...

..............


PS: Avatar je tak moc luxusní, jak se o něm řiká. Je to tak strašně moc luxusní, že jsem to za 2 dny stihla vidět 3x! A to to prosím má kolem 3 hodin ;). Jinak jako... wuááách! Jak sem se na konci bála, že ho opravdu ten hajzl zabije. Nebo jak jsem nesnášela ty lidi za to, že jim zbourali rodnej strom. A nebo jak mají super řeč! :D... no prdon..

Kašlem na Silva

30. prosince 2009 v 22:05 | Pawja aneb AfroGirl

DEME CHLASTÁÁÁÁÁT!


Vožerem se do němoty, vykoušíme miliony krabek modrejch LM (protože je kouří škoro každej) nebo Camelek (protože mají nejlepší obal), poprosíme ganja kámoše, ať navalí co nejvíce paliček a donutíme normální kámoše, ať nám ubalí pár kusů. Pak vojedeme všechny kluky, co ještě nejsou naši kámoši a nakonec zjistíme, že ani těhotný nejsme, protože ty kondomy od Pepina jsou vážně kvalitní!

A nebo-li, zítra je Silvestr, takže když už ani Vánoce nejsou jako dřív, tak i na Silvestra kašlem a budeme dělat to, co děláme vždycky v sobotu..(trochu nadsázky do toho!)

Dnes 17.

22. listopadu 2009 v 18:18 | Pawja aneb AfroGirl
Vememe to velmi rychle :D

Dneska mi je 17. V brzkých hodinách (od 00:00) sem to vyprávěla uplně každému novému kamarádu, co sem si udělala. Bohužel, pamatuju si z toho jen .. Dana, Dana, Tomáše, Tomáše, Martina, a ... No asi vše :D. Samozřejmě sem to vnucovala i ostatním svým starým přátelům, které jsme v Maxu potkala, ale na panáka sem se dostala jen 2x. Škoda. A to sem se chtěla zlískat.

A taky jsem na cestě k partnerství. Sranda sranda :D. A to sem si řikala, že nechci. No, Pawjínce trochu ruplo a nemůže zapomenout na jistý okamžik, probíhající tak 1o min. (proboha proč takovéhle věci píšu na blog?! O.o)

Dostala jsem svou mini-slečnu v bílém. Rozumnějte - vodnici. Je to taká ta malinká ale s normálním tělem, korunkou a vázou. Víte jak. A taky k tomu tabák a uhlíky, takže jen co sem dojela do Táty domů (který mi jí dal), tak sem zavolala slečně Pet a zalezly sme do Pařboudy. Až si k tomu pořídime i nějakou lahvinku, bude o zábavu postaráno ;) :D

Teď mám pocit, že si tu pálím vonný olejíček s višní, pře sem tím načuchla a cítím to tu. Ale komu y to v tuto chvíli vadilo že?

Když to schrn : Dneční den (počínaje to půlnocí) se krucinál vdařil a jsem velmi spokojenáá. Velmi, velmi. VELMI VELMI.

Mějte se taky tak ;)

Třeba Oběžník

13. září 2009 v 20:03 | Pawja aneb AfroGirl
Nedokážu napsat žádný článek, který bych se odhodlala zveřejnit. Všude píšu o tom samém, pořád dokola. Pokaždé trochu jinak. Nesnášim tuhle stránku své osobnosti. Tu, která se sice dokáže strašně dobře předtvařovat, ale zároveň není daleko od sebepoškozování a psychické sebedestrukce.

Je mi jedno, že tohle vyzní jen jako ty oběžníky, co píši didlinky, když na blogu nejsou. Mě je to jedno. Ať mě vykopnou z klubu. Když né kvůli tomuhle, tak kvůli hrubkám. Všichni strašně neomylní mi to pořád vyčítají. Děte do háje. Až vy budete v prdeli taky si rýpnu, aby jste zalezli ještě hlouběji.

Pžedem upozorňuju, že každýmu hnusnýmu komentáři blokuju IP.Předtím mě to mořná rozesmívalo, ale teď na tohle nemám náladu, tak kušujte.

A taky nemám náladu na komentáře. Teď jsem sice jeden hodila, ale vám ostatním nejsem schopna něco napsat. Hlavně po tom, že při 15 větách strácím pojem o obsahu a myslím na něco jiného. Klidně si tomu říkejte třeba deprese nebo něco takovýho. Já prostě vím, že tohle to není a že to jen (jak jsme někde slyšela) potřebje čas a já se z toho dostanu. Jako o vánocích. Taky jsme byla v poho. Sice jsem se v průběhu toho menšího kolapsu změnila, ale žiji. Teď to sice vypadá na větší změnu, ale snad to přežiju taky.

Takže teď tu možná nebudu. Od velkého dne je to už 3 dny a stále se to nelepší. Možná ještě zhoršuje. Takže snad za měsíc budu jako posledně. Zase žlutá.Zase fajn. Ale stále .a.. .

A vodnici ani piercin si nepořídim. Není důvod.

Stále to nemůžu nikomu říct.
Omlouvám se.SVŮJ BLOG UŽÍVÁM JAKO SKLADIŠTĚ MYŠLENEK A ZÁŽITKŮ, TAKŽE POKUD S TIM MÁTE NĚJAKÝ PROBLÉM, BLOKUJI VÁM IP!

Ocel mi zničila karieru

8. září 2009 v 12:56 | Pawja aneb AfroGirl
Dnešním dnem skončila moje kariéra modelky. Nesnááááášim!


Asi si založím novou rubriku- Rovnátka- protože tyhle keci jenom o tom, jaký je to mít lešení v hubě a nemoci jíst oříšky se tam napsto hodí.

Hnusná a zlá bez přátelské masky

2. září 2009 v 20:41 | Pawja aneb AfroGirl
Při pojídání hnusných hranolek a poslouchání mámino nadvání na komáry jsem uvažovala nad tím, jak jsem hnusná na lidi.
(tato věta vejde do dějin literatury, stejně jak Nathanielovo : Ne, jmenuji se Nathaniel.)


Ono si člověk řekně, zítra budu milý. Zítra nebudu mít špatnou náladu a alespon projednou nebudu nenávistně koukat, mluvit a narážet. No jasně. Řekne si to, ale v následujícím dnu ta lehká přátelstká maska prostě nejde nasadit, když vidíte ostatní, v jejiž hlavách kolují ošklivé myšlenky o vás samých, nebo když prostě nemáte náladu se s někym bavit, protože vám ten den umřel kreček.

Bez nadpisu..

23. srpna 2009 v 21:37 | Pawja aneb AfroGirl
A náhle byla mrtvá. Její tělo dále žilo, ale duše? Kde nic, tu nic.

Stále poslouchám to samé. Píseň o kurwách, co zní tak strašně romanticky. Přeju si, abych dnešek nezažila a kdyby jo, aby se vyvíjel jinak. Už 3 dny, ne možná i týden se ve mě projevila paranoia, a normálně bych byla docela ráda, že to není paranoia, ale moje nová schopnost, bohužel v této chvíli mě to tak kurewsky sere a megakurewsky mrzí. Kdybych mohla, ulehnu do vykopané díry v zemi a pusou plnou prášků na spaní, bohužel, slíbila jsem, že to neudělám.

Co se mi stalo? Hovno. Informace pro vás je to tak nepodstatná, že vás s ní nebudu ani zatěřovat. Svých problémů o beďarech máte rozhodně dost. Už máte na čele 3?!. Já jen.. prostě potřebuju psát. Víc by mi pomohlo sednou si do skříně a brečet, vyběhnout ven a běžet dokud nezdechnu ale bohužel, to momentálně dělat nemohu, pře před skříní mi leží tak velká a těžká bedna s věcma co vyklízím ze skříní, že se do ní nedostanu. Hm tam budu předstírat že se nic nestalo. Svět se nezboří. Tak napíšu panu V. že jsem nadřená jak on a vybiluju si vstek na něm. Ne.... nejsem kurwa doprdele! A i když jsem zlomená, pořád jsem to já. A budu, dokud se nerozhodně vrátit.

Vstahuju všechno na sebe. Sebestřednost jak já ráda říkám ale teď je to něco jiného. Přeháním. Mnoho lidí to přežilo, pár sice ne, ale proč to přehánět? Proč doprdele ale nedokážu změnit alespon tu přezdívku! Proč vždycky se rožeřvu! Proč se tak strašně netěším na jarní prázdniny?... Asi je to moc čerstvé. Asi bych se potřebovala vyspat..

Jaká je Pawjínka neodolatelná baba

4. srpna 2009 v 13:49 | Pawja aneb AfroGirl
Si tu tak sedim a přemýšlím, jestli mám to trapné, mnou vytvořené video, kde tančím a klapu pusou do textu zveřejnit nebo ne. Ale asi jsem došla k názoru, že na trapárny je času dost a pokud ho někdo tak strašně chcete vidět, tak si ho najděte na youtubku. Jméno je pokomolenina Ida Corr vs. (a moje nějaké jméno) Příjemné hledání.Taky si tu tak sedim (přesnější definice by byla ležim na křesle- no vážně to jde) a říkám si, že jsem prostě nesnesitelně sexy, rajcovní a velmi kusovní baba. Můj milovaný by řekl mrdnatelná. Mám velký objev netradičně kudrnatých vlasů (JAKÉ MÁTE VLASY VY??), štíhlou sexy postavu a vcelku velká prsa. Kdybych neměla přítele (za 18 dní to bude rok) tak bych zbalila toho kluka o kterém se mi zdálo. Ne ty magore! To bych nikdy neudělala. Nejsem mašina na sex. Ale ten sen byl hezký. Kdyby tan nebyl ten debilní trapák - pravítko.

Možná je hnusné mít takové velké sebevědomí, ale ono to tak doopravdy není. Tedy jo, jsem nádherná, ale to se nesmíte koukat na obličejík a na ty žíly. Přesněji řečeno- velký, divný nos, debilně nemožně vytrhávající obočí, pak ty podrosty a taky no... A u těch žíl je to strašně na rukou. Být fetákem, nemám nikdy problém napíchnout si žílu.

Tak jak vy (dámy a pánové) máte názor na svoju krásu. Co se vám na sobě líbí a co naopak ne. A vopovažte se napsat, že jste celý hnusný a že raději budete nosit pytel přez hlavu a spacák na tělu!.


Tesáku? Kde si? :-O

9. března 2009 v 18:04 | Pawja aneb AfroGirl
O tom že mám rovnátka jsme se zminovala. Teda alespon o tom, že mi je nasazovali, z čehož vyplívá, že je mám. Článek o tom naleznete zde. Nyní bych vám chtěla pohovořit o dosavadní změně, která proběhla v měsíci a nějakých tech dnech, kdy rovnátka nosím.

Tesák je v trapu! Ne že by se vypařil ale už to není tesák, nýbrž zuby, který trochu přečuhuje. Tesák je horní 2, která mi nějak vylezla a ,,překrývala" tak 1 a kompletně čouhala ven. No aby jste to pochopili museli byjste to vidět, takhle moje odborné vysvětlení není k ničemu.

Nasazování rovnátek - průběh

29. ledna 2009 v 20:09 | Pawja aneb AfroGirl
Ach je to tu. Tlačí mě destička do zubu, šišlám a oni se mi smějou, on se se mnou asi nece líbat a polívka mi zůstala za drátkama. Dnes již mám rovnátka a budu jejich otrokem po dobu 2 let.

Jak to ale dneska vubec probíhalo?


Nejdřív jsme se tam dobravila a oni mě bez nějakejch caviků posadili do křesla, ve kterým jsem ležele celý 2 hodiny. Ze všeho nejdřív mi očistila zubiska takovým jemným kotoučkem. To bylo docela i v pohodě. Pak ale přišlo na řadu zkoušení nasazení korunek a to už bylo horší. Měla jsme sice od gumiček udělanou mezírku mezi zuby ale stejně to natlačování na zum bylo strašný. Představte si prostě, že na prst rvete prstýnek, kterej je uplně přesně ale stejně to nejde a bolí to. Největší biolest ale přišla, když se mi snažila narvat spodní pravou korunku. To sjme si říkala,

at už je konec pře to bolelo, ne však moc ale prostě bolelo. Když to bylo narvané, zubařka vzala kleště a zase to vytahala ven, poté to sestra potřela lepidle a rvaní na zuby proběhlo znovu. Poté přišlo na řadu nasazení mi takového gumového postroje, který slouží, aby se vám pusaroztáhla co nejvíce. No

Jak já to mám se zuby

27. ledna 2009 v 17:49 | Pawja aneb AfroGirl


Kdysy dávno, jsme chodila k jednomu zubaři, který ignoroval moji vadu zubů. Když mi narostli druhé zuby, dva přední mi udělali hups dopředu a skus jsem měla silně posunutý. On ale říkal: ,,To se spavý samo." Jo houbelec. Zuby rostli dál a moje tesáky se stále více posunovali dopřed. Když byla deformace hotova, z mých nedosataků si někdy dělali srandu ostatní. Někdy jsme totiž po zavření pusy nechala jeden zub venku, nebo jsme ho olizovala a nebo při fotkách a mém usměvu byl silně vidět a zohyzdoval mě.
Tak jsem se rozhodla, změnit zubaře. Začali jsem chodit k jedné zubařce, která mou vadu poznala okamžitě a chtěla to řešit. Bohužel, bylo to v takovem rozsahu, že nandavací rovnátka by byla k ničemu takže jsme zavítala k ortodontistovi - specialista na rovnátka- a tam mi řekli, že to vyřešíme fixačním aparátkem napevno.

Nejlepšííí!! :-p (pápá průměre)

7. ledna 2009 v 17:27 | Pawja aneb AfroGirl
_Normálně mám teda asi sklerozu. Už je to asi po 4, co jsme zapoměla něco, co jsem sem chtěla dát. Haluz.

_Ve škole jsem nejlepší z Technologie a z Fyziky. Jo jsme možná vychloubačná, ale to je poprvé, co jsme takhle v něčem nejlepší. Já vlastně ve škole mám jedny z nejlepších známek :). Takže u té technologie. Předtavte si, že máte čtyři 1. Ze čtvrdletky jsme dostala 2 :-o a to znamené, že mám na výzu nerozhodně (1-2) Tak se učitelka ptala, jesi ci být zkoušená (jasně, jinak nebudu nejlepí) A tak mě vyzkoušela a.... dostala sjme 1 ze zkoušení díky za otázky který umim, děkuju Offsete!! a tím pádem mám 1. Jako jediná ze třídy!
Pak ta Fyzika. No zezačátku to bylo na 3. pak jsme dostala další 3 ale potom jsme probírali příklady, který já chápu a baví mě je počítat takže jsme dobrovolně chodila k tabuli a vysloužila si 1 a 2. Tím pádem se mi známka zlepšila a... mám 2. Učitel o mě sám řekl ,,přichází nejlepší fyzikářka". Samochvála smrdí, ale tohle řekl on :).


_Ted k tomu vzhedu. Když jsme jeli s Marpou domů, ona si něco dělalala na Naty měla jsme ji dneska ve škole tak jsme vymýšlela nový vzhled. Teda jako ten byl uplně jiný, než vydíte tady. AŽ budu mít větší možnosti stvořim ho, jenže těď by to bylo zdlouhavé a nece se mi do toho.. To co vidíte, bych nazvala jako přechodný stav. Je to hezký ale , není to prostě dokonalý ani nijak originální, takže to pude zase do kytek. Jednou...

Tak a takhle to vypadá ;)

 
 

Reklama