blog

V novém vzhledu poselství..

14. července 2010 v 22:25 | Pawja aneb AfroGirl
Jo, jsem zlá. Brzy se budu muset vrhnou na svůj seznam, jak to dělá Earl...

Sydny 7- Dance To.. (I wanna fuck you baby)

No, tomu hořejšnímu věnujte malou pozornost, nechce se mi zase fňukat o mé zlosti, co v sobě dusím a pak to bohužel nechtěně vyprskne a ani si to neuvědomim. A sledování Earla mi nepomáhá. Ale to trapně nadabované Himym na Coolu jo! :D:D

TÁÁÁKŽE DĚCKÁÁÁ! Pič, vidíte ten vzhled?! Já z toho umřu! :D Prostě sprostě zase ukazuju, jak jsem asi moc namyšlená nebo newím, jaký projev osobnosti to jinak bude. Včera jsem narazila na jeden fanouškovský blog, který byl věnován jednomu zpěvákovi a měl právě podobně vyřešení design. A já samozdřejmě že neodolala a udělala si to samé :D

Je mi zcela jasné, že strašně moc lidí to z mého blogu odradí jen při otevření a pohledu na stránku. Je mi to ale jedno. Chci, aby můj blog byl prostě můj. Se všema chybama. Už teď odrazuji tak jako tak lidi jen při pohledu na mě. Ale není to zvledem ale tím, co o mě něktěří rozhlašují. Že?..(o tom napíšu již brzy, ale newim, jestli dokážete unést tolik sprostých slov a jestli pak nebudu smazána...)

Ale doufám, že se vzhled líbí alespoň někomu. Já na tom dělala včera šíleně do noci. Mě se ale líbí :) Být svá je v tédle době někdy ale těžké...

Ztráta anonimity

3. dubna 2010 v 13:40 | Pawja aneb AfroGirl
krlovns

Právě zříte (to slovo jsme si nemohla odpustit) nejlepší grafický počin pro následující 4 dny a více, na kterém jsem pracovala přibližně tak 8 minut včerejšího času. Jó, mluvim o vzhledu. Prostě chci abyste všichni věděli, že jsem královna, a i když se mi nepovedlo tu korunu oddělit od pozadí zcela dokonale a na spodním okraji má menší bílý pruh (twl vy ste si toho nevšimli a já vás na to upozornila. Kurwa!) je to dokonalost. Vtipné žejo? :D

Asi nejsem jako mnozí z blogerů, kteří si zuby nehty drží svou anonimitu. Já se nebojím všude nastrkat svoje fotky v jakékoliv trapné nebo vtipné póze. Já se nestydim a nebojim a všechno ukážu (neberte doslova).  I když nejsem takový sebevrah, abych sem dávala telefoní čísla, rodný číslo nebo adresu (i když tu si lehce odvodíte z některých fotek).

Kráva pozorující oblohu

25. února 2010 v 22:49 | Pawja aneb AfroGirl


Jsem jak ta kráva v záhlaví. Pořád si jen sedim, stranou od ostatních, není mi vidět do tváře, takže nevíte, jestli pozoruju nebesa radostně, smutně nebo lhostejně. Jsem obyčejná puntíkatá, mám parohy jako každá jiná kráva a není na mne nic extra. Tak taková jsem. Docela naprd..

Podívejte, co se to ze mě stalo. Nemám ráda svou magiu. Nesnášim své články a kdybych byla zlá a neměla srdce na pravém místě, smazala bych ty hnusné články, aby si je nikdo nemohl přečíst. Bohužel, nejsem toho schopna. Óch jak mám měkké srdéčko..

TWL já vážně newim co mám smysluplného psát!!! Viďět (viset, ve vikýři) to? Raději píšu totálně debiloviny, kraviny a magořiny, které stejně nic neznamenají, než abych se smířila s tím, že jsem jakožto plánovaný budoucí novinář nebo spisovatel neuspěla. Asi se ukopu a pak zakopu, aby mě svět neviděl (nevisel, bez vikýře).

 • Zkopem všechny příznivce kriminálky NY
 • Zkopem všechny příznivce zimy.
 • Zkopem všechny příznivce Hariba (pře mi ho vyžíráte)
 • Zkopem všechny příznivce.


Také vás tak sexuálně přitahuje Alexandr Luthor?

Všicni vidíte ten vzhled!

5. prosince 2009 v 22:33 | Pawja aneb AfroGirl
Tak se kochejte krásou Pawjínky a jejich kamarádů. No a možná i přítel.

Dnes Maxim Holice ani nezmíním. Nebaví mě to fňukat, radovat se a podobný kraviny, které se velmi podobají deníčkovým blogům. Taká já nechci být. Já budu uznávaný novinář (teď ste se měli zasmát, protože to j ejedna z blbostí, co sem si zase vymyslela) a napíšu něco jiného a normálního.


Ne dobře, nenapíšu nic. Jen se vás zeptám, jak se vám líbí můj nový vzhled, který se skládá z hafa fotek, na kterých se vyskytuji. Velmi originální co? Jistě že.

Proč se jen objevila v tomto článku taková kyselost?


PES: Mám krizi, která je způsobena nudou a nechutí. Ale dneska jsem krapíček pracovala pro klubík, takže jsem na ten svět blog.cz úplně nezapomněla. Jen se neprojevuju.

Práce pro Autorák -Jste blázni?!

6. září 2009 v 19:53 | Pawja aneb AfroGirl
Asi prostě nemám co dělat a taky se strašně nudím + do školy zítra nejdu, tak jsem se dobrovolně přihlásila na práci, který mi trvá již 2 hodiny, a to jsem teprve u 54 komentáře. A hlavně žasnu nad tím, co si o sobě myslíte ! O.o


Budu machrovat, a dávat najenvo, jak strašná jsem vlezdoprdelka. Přihlásila jsem se, že na Autoráku vás rozházím do rubrik. Jo to bude lehké a zábava jsem si říkala. Já hloupá! Zábava to možná je, jen s tou lehkostí to trochu chřadne.

Vážně si myslíte, že patříte do Nesmrtelnosti chrousta, když váš blog je o tom, jaké to je poprvé ve škole, nebo o fotkách vašeho kocoura? Myslíte si, že Nesmrtelnost je vysoká příčka a potencionálního návštěvníka tím nalákáte, ale vážně, jste trochu hloupí. Bude to asi znít, jak jsem strašně dobrá a chytrá, že poznám kam patříte a že jsem Krutovi ukradla tu krásnou práci, ale kdybych byla hnusná, hodim sem odkaz na slečnu, která se právě takto chová. Mnoho z vás si Chrousta zasloužíte. Mnoho zvás je spíše Deníček.

Proč to dělám? Protože si od toho slibuju právě potencionální návštěvnost a strašně se mi líbí to, že patřím do štábistů. A taky prostě nechci být jak většina, že jen sedí a čumí, co jim klub přináší. Víte, ono to nese trochu práce vést něco a hlavně, když si pořád vymýšlíme. A je mi jedno, co si myslíte. Dokud mi nebudete házet vejce do oken ;) .


A dostala sjem svolení, dát vás tam, kam si zasloužíte, takže si stěžujte pak tady na mě. Není zač :-p

Pawjínka si právě hodila sušenku do klávesnice a ten drobek nejde vyndat .

Totožnost pravého Krutomluva

28. srpna 2009 v 16:09 | Pawja aneb AfroGirl
Honza nám dal již vědět, tak můžeme dále prokračovat v krasojízdě že?


Předchozí článek neměl tak super extra odezvu že? Tenhle taky ne, protože já bych jen chtěla upřesnit jisté věci, a ohlást super novinku. Takže tohle bude něco jako.. hm.. Hlácič? Jo.

 • Takže slečny, dámy, paní, chlapci mladí muži a pánové. Naprostá většina přídavných jmen, které se zde vyskytují, a nějak se vztahují k mé osobě nebo dílům, nějak spjatých se mnou jsou ironie! V reálném životě ji tolko nemohu používat, pře by nastal dojem naprosé sebestředné a namyšlené lady, ale tady na blogu je to jednodušší. Takže prosíím, to s tím jak jsme krásná, tvořím super filmy a jsem nejvtipnější.... Teď už víte, co si o tom myslet, tak laskavě žádný poznámky.
 • Prosííímm vás, nemám ráda komentáře, které nejsou ke článku a u něj se vyskytují. Jo jasně, je to zpětná odezva na komentáře, co jsme hodila já k vám ale opravdu, když odpovídáte, tak to dejte JEN DO JEDNOHO KOMENTU! Jako když píšete v jednu dobu. Protože pak to vypadá, že mám 4O komentářů ale z toho je polovina odezva a jedn polovina koment fakt. Odpovídejte, ale ne roztahaně ;) :D

Reakce na články = negativní

25. srpna 2009 v 17:06 | Pawja aneb AfroGirl
Když vás lidi nesnáší, neznamená to, že jste špatní ale to, že závidí :-p
Začalo to tou slečnou, který si myslela, že když mi bude nadávat a označovat mě za 12 letou dívku, tak se asi leknu a dám pryč blog. Nebo já nevím vlastně k čemu to je. Mě urážky typu -samé strosté slova ať se ta holka posere- dost nudí. Ne spíše mě rozesmívají. Vás to rozesměje taky, až to dám níže pod tyhle kecy. Mě se líbí ty urážky, které jsou inteligentní. Žádné sporté slovo, ne, jenom prostě čistý text, plný podtextu a přirovnání, které vás urazí. Pro svou čistotu ale nezkutečnou urážku. Víte co tím chci říct.

Když mi na blog chodilo 30 lidi, nic tu nebylo. Jo tedy nebudu uvádět tu slečnu, to mi řádila na blogu před 2 lety, když jsem byla na táboře. Taky psala jen sprostá slova. Ale teď, když mám návštěvnost, za kterou jsem vážně hrdá, už tu máme dvě. Nebo je to jedna co změnila taktiku. Je to jasné. Jsem tak slavná, že mi to lidi závidí a proto píšou tyhle humusárny, jen aby si vybili vztek. No a co? Já jsem ráda slavná a klidně tam ty komentáře nechávám. Ono je to dobré. A pak moje SbéNka komentují jejich tupost. Děkuji vám znova.

Charakteristika nadávajících komentářů:

 • Přehršívě sprostých slov- převážně slova Píča.
 • Neuvedení žádného kontaktu nebo přezdívky
 • Opakující stále dokola inteligenci, krásu a nebo jiné povahové rysy
 • Naprosté neznání terče nadávek, přesto jeho přesný popis.
 • Časté vyskytování pravopisných chyb.

5. věcí do konce

31. července 2009 v 22:10 | Pawja aneb AfroGirl
Tákže jako normálně bych tohle nepsala. Já preferuji články, které alespon někoho baví, ale jsem soutěživá a konečně tak se chci všvihnout nějakým tím výtěstvím!!

Jinými slovy na srdci je soutěž. Já se zapojuji. Nemusíte to číst, je to stejně jen o blogu a mě by upřímně takové věci moc nezajímali, ale nevím jak přemýšlíte vy.

Je libo banánu?

27. července 2009 v 10:22 | Pawja aneb AfroGirl
Kdo si toho nevšiml je buď slepý, nebo jeho Mozilla mu ještě neukázala život v pravém světle.

Máme tu banány, dámy a pánové. Ne, že bych chtěla snad Audrey smazat. To v žádném případě. Pořád mám ten obrázek jako tapetu, rozhodla jsem se však, že budu mít rubriky ve stránce a to nešlo udělat jinak, než šoupnout jiný vzhled. A mě se banány líbí. Krásně to vždycky voní, když sníte banán a šlupku necháte válet na stole. Zkoušela jsem to ve třídě a Kami, co sedí asi nejdál to cítila. Kdysy dávno. Na to si asi už Kami nevzpomeneš :D..... du zažehnout banánovou vonnou tyčku.

Taky jsem našla jeden uchvatnej butonek, pokud se to tak píše. Ten naleznete v tom menu. Mám na mysli ten Fet club! Když na to kliknete, můžete se přihlásit do mého Fet clubu na prase-kosti. Jen do toho. Mě to vadit nebude.

A k těm rubrikám. Strašně moc jsem toho smazala. Měla jsem asi 4 rubriky, kde vůbec nic nebylo, pak asi 3 rubriky, které nechci aby byly publikované a pak asi 8 článků, které si nepřeji aby tu byly. Sice se mi zmenšíla návštavnost o 6 lidí, ale co. Koho zajímá návštěvnost? Tebe ty obludo!

Magieprirody.blog.cz

18. července 2009 v 21:02 | Pawja aneb AfroGirl

Nebaví mě psát články, které nemají jedno ustálené téma. Ale co mám dělat, když nic jiného mi momentálně nezbývá? Mám jich 5. Sice menším podvodem, ale to řešit nebudu. 5 komentářů. Chtěla bych psát buď rastech, nebo o knize, či o opálení. Také bych znímila náladu Audrey, ovlivňující jen jedna písnička.Taky bych se chtěla chlubit s HP, na kterého jdu v pondělí. Chtěla bych povědět všechno ale... nechci!
Líbí se mi článek, typu Exemu nebo Magie ale takové články se nerodí děnně. Já ani takovou náladu na to psát nemám deně a když jo, tak dělám něco iného.

Jasan! Už vím, jaký bude téma tohoto článku!

(vidíte tam to modré ve vlasech? To je jeden z mých dvou rastů :D)

Audrey má přece každý rád!

2. července 2009 v 20:38 | Pawja aneb AfroGirl


Dobrý večer

NOJO, neklame Vás zrak. Zase mám nový vzhled. Jen jeden den se tamten ohříval. Víte, ona černá není nic moc extra na léto. Ale já tenhle obrázek prostě miluju. To už jsem řikala u jednoho článku. Myslim že tenhle to byl. Jo je to on.

Uvědomila jsem si dvě stránky své osobnosti. Jedna je normální Pawja a druhá je Audrey. Zřekla jsem se jí, kdysy, ale teď je tady zase. Ona Audrey je lepší. Zrovna ted mě ovládá -potvora jednaa :D- a cíítím se happy. Je bezstarostná, sebevědomá a usměvavá. To je ta stránka mé osobnosti, kterou mají lidi rádi. Pawja je hnusná. Mrzutá, nepříjemná a do sebe urzavřená. Budu se snažit co nejvíce ji neprojevovat ale někdy je hold silnější.

Jak jsem změnila ten vzhled, tak jsem udělala i probýrku rubrik a článků. Nějaké kraviny jsem smazala a jiné trochu doplnila. Jak jsem mluvila o té rekonctrukci tak ted se projevuje. Doufám, že mě to zase brzy neopustí.

Komu se nelíbí ten obrázek tak u mě silně klesl!!! :-p

Rekonctrukce?.... bude..

28. června 2009 v 11:21 | Pawja aneb AfroGirl
Zase ty deBLITNÍ komentáře. Co prosimvás znamená tohle?

dYKeNI frdarmzcqzyl, [url=http://jrzzowrdzsuj.com/]jrzzowrdzsuj[/url], [link=http://pgybypgoeppu.

Nebudu se tím zabývat.


Pořád chci nový vzhled. Jako na magii. Tedy chci nový vzhled i sama sobě, ale to asi nák nepujde pře rovné vlasy mi moc slušet nebudou, rezavou mi máma nedovol a na to tetování nemám ted peníze. Zpět k blogu.. Magie mě nudí. Vzhled její. I styl, kterým ho podávám světu. Moje články, obrázky, reprezentace. vVšechno. Je to jako s mým pokojem. Vím jak chci by vypadala ale nějak mi to nejde. Zaujetí, které ze začátku mám vyprchá a pak stejně to zběhne zase do tohoto neutrálu-nudného. Kdybych tak neměla obdelníhový pokoj ale čtverec. Kdyby tak to okno nebylo do tohoto blbého směru, že mi sem nikdy nesvítí sluníčko. Kdybych tak něměla vlhké stěny.. No.. zase zpátky k blogu. Takže. Nebudu slibovat žádnou nekonctrukci. Možná změním vzhled. No ten změním rozhodně pře co tohle je? To jsem jako udělala vážně já? .. Och odporné

Jaro, lentikulární obrazy..

20. dubna 2009 v 19:10 | Pawja aneb AfroGirl
Jsem tady a konečně i nový vzhled. Zatím z toho mám radost, jak kreativně jsme vyřešila tu trýznivou situaci nedostatku inspirace. Jjeku, ještě jsme zapoměla dát květinu do pozadí stránky. Jo k tomu se možná ještě dostanu.

Do anket jsem začala dávat otázky z Technologie a Praxe. No alespon se někdo něco doví. Já se dozvim, jak je na tom se znalostmi Marpa :D. Upřímně řečeno, většina věcí, co se mi učíme, Vy nikdy potřebovat nebudete. Tak třeba. K čemu bude průměrnému člověku, co bude pracovat v normální práci znalost koncovek programů pro vektorovou, rastrovou, sazbovou grafiku? K čemu Vám bude, vědět co je to Termogravůra a jak se vyrábí.K čemu Vám bude znát označení vazeb a čím sou vázané?. Správně. K prdu ...
Ale jak se vyrábí lentikulární obrazy Vás bude zajímat, pře i mě to zajímalo, než jsme nastoupila na školu. Lentikulární obrazy jsou ty, které po změnu uhlu se mění. Znáte to z pravítek, kde pochodují tučnáci. I z jiných věcí. Tedy doufám že to znáte,abych tady nesypala keci zbytečně.

New vzhled- Kočina

3. března 2009 v 20:06 | Pawja aneb AfroGirl

Nová revoluce v kočkách. Nikdy nedokážu plně zpracovat svůj původní nápad. Newím, jestli je to nedostatkem potřebných prostředků, obrázků nebo mojí nezručností.

Představte si to, nefunguje mi zase zvuk! Nyní je to ovšem jiné. Funguje všechno ale pouze ve sluchátkách. Jakmile je však vytáhnu z přístroje ( notebooku) tak ticho po pěšině. To je tak strašné! Nedokážu se ovládnout a jsme pak strašně vulgární. Což já jsme furt. Musím to omezit.

Kurník, já se vždycky ci učit ale pak se na to vykačlu. Technologie, Literatura i Chemie nadále leí netknutě v tašce a nijak je to nevzrušuje. Ale já neci abych byla zkoušená a nic neuměla. Takhle si držím krásný čistý štít bez 5 ale newim no. Ted dostanu dvakrát 1 z Matiky, Super co?!

Zase jsme přemýšlela o nové knize. No odládám to psaní už dluho. Dneska jsem dokonce vymyslela i rým do příběhu. No ale ten se tam uplatní as až v polovině celého díla. Já vždycky říkám knížka ale svým rozsahem to je sotva povídka, pře nikdy to nedokončím. Kurníííik..Menu s Rubrikou ve článku

22. února 2009 v 16:36 | Pawja aneb AfroGirl
Nacházíte se na blogu, jehož majitelka je posedlá focením vytvářením a natáčením videí, jako každý hudbou a láskou Bartimaeusem ale i jinými sqělými knihami. Napíše včas i ty kratší články ve kterých se svěří se s vými zážitky z života.Když doma usedne k počítači, hledá i nějaké zajímavosti a vtipné kravinky. Často se vyskytuje na Devíku, kde nachází různé obrázky co jí zaujmou. Chodí na grafárknu, takže občas se tu objeví něco jejího umění . Další info jsou v rubrice o mě.Oznámení: Odjezd

13. února 2009 v 19:21 | Pawja aneb AfroGirl

Oznámení:


Dámy a pánovéé, návštěvníci mého logu
Zítra odjíždím na hory a vrátím se až v sobotu, takže nebudou žádné články, žádné komentáře. Přejte mi ŽÁDNÉ zlomeniny a já vám to také přeji. Pce kraj má totiž prázdniny a já do něj spadám takže hurá si užívat bez učení na horách. Doufám, že vás to také brzo potká ;)

Petruš, nebudu tady takže nebudu ani chodit ven tak si napiš Marpě a ona kdytak pude ale ani Luc nemá prázky tak jedině že by jste byly vy dvě a nebo i Alča ae nevim jestli ona přijede...

Nový vzhled - šedivo a pochmurno :)

2. února 2009 v 18:07 | Pawja aneb AfroGirl
Správně! Mám nový vzhled - pokud se ti nezobrazuje tak dej okamžitě ctrl+r !!-. Proč? Pře chci. Proč chci? Pře se ostatním nezobrazuje tak dokonale jako mě. Proč se ostatním nezobrazuje tak dokonale jako mě? Pře nemají stejné rozlišení jako já. Proč ....

É, všimli jste si toho - pravidelní návštěvníci- že na mém blogu je najěk rušno? (BYL TU KAZMA, BYL TU KAZMA!!! :D:D:D) To je tou soutěží na blog.blog.cz. Vy se do ní ale nehlašte, pře čím menší zájem, tím víc šancí pro mě :D

A to je asi všechno co sjme chtěla říct.

Nový vzhled- girl v pozadí

20. ledna 2009 v 20:27 | Pawja aneb AfroGirl
Nový originální vzhled z mé dílny. Nic jiného není, co bych k tomu dodala.


No dneska jsme mohla mít 2 z matiky. Krakru taková potupa, psala jsme test abych si rozhodla známku bud 2 nebo 3 pře mi to vycházelo 2,5 ale já se vůbec neučila. Počítala jsme s tím, že mám 3 a když učitelřekl, že WinterNew si napíše test tak jsem krakru koukala jak pako co to po mě chce. Dal nám 3 příklady. Nebyly těžký ale já... špatně určení společní jmenovatel, nedokázala jsme se zbavit x v rovnici a ještě něco.. Prostě jsme tam nic nenapsala. Teda vlastně jo, 2 příklady jsme počítala ale pak jsme se rozhodla, že je to špatně a totálně jsme to zaškrtala. Mno nic.. z naší třídy má jen 1 holčina 2 v pololetí a to si to zaslouží. Já se s tou 3 spokojim. Asi bude jediná na mém pololetním vysvětšní, i když newim jak to bude s Praxí..


Vzhled vypadá takto!...

Co bych NECHTĚLA dostat pod stromeček?

21. prosince 2008 v 16:07 | Pawja aneb AfroGirl
Na mateřské blogu blog.blog.cz se objevila soutěž a já po dlouhé době se do njí teké zapojuji :)


Co bych nechtěla dosat pod stomeček?

Už nikdy více nechci tu strašnou žehličku na vlasy jako minule. Kvůli reklamě raději neuvedu značku, protože nechci být nařčena ze špatné reklamy. Nejen že mi nevyžehlila vlasy ale také mi vytvořila takový učes, který a) nešel namočit tak aby splaskl b)kdyby vlasy více ztvrdli, tak bych neprošla dveřmi. Poroto radím těm, co mají kudrnaté vlasy : nekupujte si žehličku, u které nemáte od někoho ověřenou výkonost a nebo se spokojte s tím co máte.
Mami (ježíšku) už ji neci!

Revoluce hotova ! - Purple is..

19. prosince 2008 v 19:54 | Pawja aneb AfroGirl
Vzhled je konečně hotov! Po 4 dne neustálého přemýšlení, vymýšlení a plánování jsme udělala něco, u čeho se nebojím, že mě všichni odsoudí a řeknou si : ,,Ty že chodíš na grafárku? :-O".

Je to možná trochu zvláštní, když jsem do záhlaví dala tu holku s podivnýma fotkama :D ale mě se to líbí a je to takové osobní, takže když někdo příde na můj blog, okamžitě pozná že je můj.

Původně jsme tu už jeden článek o tom měla mítz napsaný, ale když jsme to psala ve škole, platnost stránky mi vypršela, takže se mi to celé smazalo a už jsme neměla tu náladu psát to znova, pře to bylo docela dlouhé a obsáhlé a už jsme si ani nepamatovala, co jsem tam napsala.PŘED


Nyní
 
 

Reklama