Fota

Retušovací grafický projev mé osoby za poslední měsíc?

4. května 2011 v 16:53 | Pawja aneb AfroGirl
Víte, co je nejhorší pro grafika, když chce udělat něco super dokonalého, nebo jen blbou retuš?.. ne?.... Špinavý monitor. Ten dokáže udělat hodně věcí. A hlavně, pokuud je ten dotyčný grafik natolik líný, aby ten monitor utřel, pře to raději přesouvá milionkrát obrázek po ploše, aby viděl, jak to vypadá bez fleku ;) Twl... já si už říkám grafik!! Tříletá degenerace ze školy.

Menší informace : Mám pierc už i v nose - opět samopíchání. A pak mám 5 naušnic v uších, z toho jeden je roztahovák. A vypadá to moc hezky! Pře jsou to hěvzdičky a všechno tak nějak lazený do malinkých rozměrů nebo růžové ;) Porád jsem hezká holka, i když s více dírama, než by bylo nutné ;) A ještě si musim udělat ty snaky.. to je.. prostě dvaq piercy pod pusou ;)

Teď ke článku.. Poslední dobou mi nějak funguje photoshop. A protože je to můj nejoblíbenější program z praxích- no newim co kdo vidí na Corelu, InDesignu, Ilustratoru nebo podobně- tak dělám. Jenom sebe, lehká retuš, trochu barvičky a šup na facebook. Takže teď to házím sem ;) Abych se taky zase nějak na blogu projevila..


I TY MŮŽEŠ BÝT DMITRIJ MEDVĚDĚV!Stále se ze mě ještě nestal notorik, stále ještě nejsem na drogách, stále ještě nešlapu chodník

10. července 2010 v 0:27 | Pawja aneb AfroGirl
..... stále královna :-* (bez koruny, bez poddaných, bez hradu, jen s velkou hřívou, kamarády a malým pokojem) >>> Ale 10.11. jim udělám pápá. Moje rovnátka. Čistě bez všech jiných udělátek, co jsme tam měla nebo ještě mám. Zde nejsou tolik vidět salámky, co mám mezi zuby, musela jsem to taky šíleně retušovat, ale takhle je to dobře divné. Po dvou letech se mi po nich stejně bude stýskat, po tom čistění a bolesti ne ...
rovni


>> Slečinky z mé třídičky. Nyní již RM3A. Trochu mě mrzí, že jsem nějakou dobu byla natolik okouzlena, že jsem od nich chtěla odejít. Leč, některé mi pijí krev, některé mám ráda. Být mezi 24 holkama je hold těžké, proto jsem unikala k vedlejší třídě..
ženy

Stojí ti flaška (WOLE JE TO LAHEV!)

31. března 2010 v 21:05 | Pawja aneb AfroGirl
Pravděpodobně jsem na obří horský dráce (třeba tý, jak je v Krok za krokem) citů a nálad. Teď se mám báječně, včera to bylo horší a den předtim jsem uvažovala, že si zlomim ruku. Chápete to? O.o

Jak jsem jednou postavila láhev (žádnou flašku vy tupí nevzdělanci!!) v uterý dne 3o.3o. 2oo9 při hodině Anglického jazyka, když sem seděla jako obvykle v druhé lavici v prostědní řadě, kde sedim vždy při hodině Angličtiny s paní učitelkou L.E. a s druhou polovinou naší dívčí třídy, do které se hrdě řadim.

(já wim že je obráceně, ale takhle to vypadá super ne? :D Ona levituje! ONA LEVITUJE! :D a ta propiska taky)
lahev 1

Obrovská hromada fotografií

9. února 2010 v 21:54 | Pawja aneb AfroGirl
Nuže dobrá. Po rozepsání asi 3 článku a po podrbání na hlavě sem dám inčí článek. Velmi skvělý svými možnosti komentováním, velmi nečekaný a netradiční pro svět blogu a hlavně netradiční pro mne. Kdo pochopil, nebo kdo umí číct nadpis článku už ví, že jsou to fotky. Jo, jak překrásné tématičko...

Nemuhu ani uvěřit, že poslední čistokrevný článek s foty zde byl 24. srpna! PROBOHA! Stydim se za sebe. Přesně si pamatuju na ten den, přesně vim co jsem dělala a v jakym jsem byla citovém rozpoložení. Machrácká paměť, když je to již přez 5 měsíců že? O, kolik se toho změnilo.
Protože jsem poslední dobou velmi přemýšlela o budoucnosti tohoto blogu, ke každé fotce velmi jasně a detailně rozepíšu, kdy, jak a proč byla pořízena. Hodně jich už tady bylo pro ilustraci článků, takže předstárejte, že jsou uplně nové. Dneska zase melu kraviny...

!!!!Jak jsem tak začala hledat a zmenšovat fotky zjistila jsem, že jich je ksakru masivně moc, takže tento článek bude na pokrařování. Objeví se zde jen fotky ze složky "Já". Vám to příde možná jako málo, ale zlenivělému člověku to příde jako masivně moc!!!!

TAKŽE TO ROZJEDEM ZLOBŘI, OBŘI A BOBŘI!!

Divná zelená

24. srpna 2009 v 20:43 | Pawja aneb AfroGirl
Předchozí článek je v předstíraném neexistenčnu. Ono se to zase vyvinulo jinak :D


Tak jsem se pustila do obří rekonctrukce. Hlavní bod bylo vymalovat. Pak vlastně již nic nového nebylo. Teda, kdyby se máma ukecala a koupila mi druhou válenku a stůl, to by jste teprve koukali na drát, bohužel zatím se k žádné velké přestavbě neschyluje. Teda pokud se nerozhodnu obevzdat jí celou svou výplatu O.o.

Víte, dvě období hráškové barvy dokáže člověka pěkně znudit, odpudit a popudit. Tak jsem to vzala odpodlahy ke stropu a změnila to na zářivě zelenou :D.Teda podlaha je pořád jako parkety! Původně jsem chtěla tmavou, bohužel neměli můj odstín, tak jsem se s tím musela smířit. Ale ono to není zas tak špatné :D

A abych nebyla na to sama, tak nejen, že jsme na tom pracovali s mámou, ale přišly i děvčata.

Nová hlava? Ne.. jen vlasy..

12. srpna 2009 v 22:06 | Pawja aneb AfroGirl

Někoho možná naštve, že nepíšu ty svoje inteligentní články na nějaké super užasné téma. Někoho naopak potěší, že to nepíšu, pře nebude muset číst zdlouhavé kraviny. Protoře dávám sem... Fotky. No a co, že jedny tady byly včera.

>>>Takže. Já i Michjsem byly společně u kadeřníky. Čekaly jsem se, že to chce něco radykálního, takže jsem to nechali zcela na nich. Když vás krášlí gay, musí to vždy dopadnout dobře ne? Ale... to byl šok! Matka mě málem zabila, že jsem prej blbá a takhle se měnit... Ale přežila jsem to.. ted jsem alespon strašně cool<<<

Předcházející text je trochu Vtip. U kadešníka jsme nebyla, ani Mich. Prostě jen jsem si učesaly vlasy..

Pawjínka sexy modelka

11. srpna 2009 v 14:47 | Pawja aneb AfroGirl
Takže fotky. Nechci je sem dávat, protože.. No to je osobní a ví to jen ONA.. ale pokud to chtece taky vědět, tak si řekněte, já vám to oznámim. Ale ne veřejně. Ten důvod by to zjistil a mě se to vážně nechce řešit.


Pawlínka je nejvíc sexy. Nepotřebuje liposunci. Má krásný skoro ideální zadek. Inteligetní je. Pěkná prsa má. Výřečná a společenská á.. Taky hodně namyšlená, sebestředná, trochu slepá a lže. Ale to už jsem v jednom článku (spíše ve 3) říkala, takže tohle je jen, aby jse to nezapoměli.

Byla jsem s v zadu na poly. A myslím že jsem s byla taky u nás na zahradě a snažili sjem se natáčet něco velmi sexy. Ale to nebudu prozrazovat. Protože akorát bychom se ztrapnili, protože i když se dokážeme kroutit jako kurwy, na PCD v Buttonc prostě choreografii nevymyslíte. Ale zpátky k tomu poly. Fotili jsem se. Já vám tedy ukážu jen moje fotky, které ONA fotila, ale to stačí ne? Koho by na mém blogu zajímal někdo iný?

Oskar, bomba hej!

8. srpna 2009 v 18:47 | Pawja aneb AfroGirl
Fajn fajn. Po obíhání cizích blogů jsem se rozhodla taky napsat článek.


Ále lůja! Pořídili jsme si dalšího hafana! Už máme jednoho.Paka. A teď má i nového malého kamaráda Oskara! To jméno jsem samozdřejmě (jako dycky) vymyslela já. Už máme jiná originální jména. ALžběta(morče), Vincent, Lancelot,Arnošt (kocouři) a Pako (pes). Já prostě ulítám na tyto názvy. Až si pořídim čivavu nebo toho malého pejska buldoka, nebo co to je, bude se to jmenovat Hugo.Takýe už máme jedno morče,6 koček,2 psy, slepice a pak ještě prasata a králíky, kteří v podstatě nejsou přímo naše.

Nyní bych vám ale chtěla představit máleho, velkolepého krále cupitání po koberci OSKARA!

Pawjínka a Pája

27. července 2009 v 20:24 | Pawja aneb AfroGirl
Ahoj!

Snažím se a daří se mi to. Pawjínka je šikulka :-p

Copak bych napsala k tomuto článku? Nic výstižnějšího než to, že toto jsou moje fotky mě nenapadá. Ani žádnou inteligentní historku nemám, žádný šprím či vtip. Takže jenom nudně pokračujte směrem dolů, kde se nachází klik na celý článek. Pokud se vám chce (což mě se většinou nechtívá) dejte mi komentář k tomu, jak jsem hezká, jak to každá dělá a podle mě většinou to vážně nemyslí. A když myslí tak si neuvědomuje, že hezký člověk fůbec být nemusí, jen uveřejnuje ty 3% f nafocených fotek co má. Zbytek končí imaginálně zašlapáno, upáleno nebo zamuchláno a následuje do imaginálního koše.

Vrátila jsem se z Chaty

9. července 2009 v 21:06 | Pawja aneb AfroGirl
Vrátila jsem se! Sice trochu smardlavá, nechutné na mě je jak nemám vytrhané obočí, spálený 3 psty od železa na párky, a smradlavá. To už jsem řikala. A taky strašně moc sprostá! Když jsem 4 dny se svým milovaným drahouškem nepřetžitě v kontaktu, tak mluvim jak hovado. Ale my se tak krásně doplnujeme :D

Pokud mne zatím někdo nepochopil, tak v neděli jsem jela s kámošema na chatu. No dobře. Jen já, můj drahý a pak jeden další pár kámošů. Z plánovaného počtu 7 nás jelo 4. Ale alespon byl větší klid a soukromí. Chata se nacházela v místech Železných hor, což je někde pod Chrudimí. Byli jsme v chaloupce v okolí lesa, v místech kde není přístup k elektice a vodě. Sranda. Ale kdyby jste vidělu tu přírodu v oboře. Ach miluju to! Škoda, že můj fotoaparát nedokáže zachytit tu krásu. Jak kdyby jste vstoupili do jiného světa. Skály porostlé mechem, zurčivá voda tekoucí přez balvany.. Prostě jak v Narnii :D:D No vážně a mnohem lepší :).Jo a málem sem si rozmlátila foták.Nejdřív se Tomáš smekl a strefil mě do ruky a já začala šermovat pře jsem tam měla ten foták a on se rozplácl na takový hnusný kameny u řeky. No super. Podrápal se mi a otloukl dost silně. Ale hlavně že nespadl do vody. A druhá akce, kdy jsme se chtěli s Tomášem vyfotit a tak jsem ho postavila na most a jak jsem tomášem trhla a on stoupl na prkno tak to zadunělo mostem a foták padal. Díky bohu jen na most! Kdyby spadl do vody asi bych se zbláznila.

Užívala jsem si. Především proto, že zítra du do roboty. V SD COOP budu prodávat. Tedy krájet salámy a doplnovat zboží. Senza, už se nemohu dočkat (IRONIE!!)

Zítra snad půjdu na DB 3 (doba ledová). Jůů parádáa že? Těším se, ale trochu mě děsí, že tam půjdeme s kamarádem mého milovaného a on mu Tomášem o mě řekl jisté věci no.. a musim si udělat ty hezké vlasy a taky.. Však to znáte, musí se Tomášem ukázat, jak moc hezkou přítelkyni to má. :D

Rozlučko - povídání i fotky

1. července 2009 v 14:22 | Pawja aneb AfroGirl

Hola vy..

Takže včera bylo rozlučko. Však víte, 9. třída uspořádá rozlučkovej mejdan a všichni se ožerou, pře to prakticky zadara. Len 9 zaplatí určitou částku na základní pití a konec. No a pozvaní pak jako vstup berou láhev nějského toho procentního pitiva.

Víte já jsem si řekla že se opiju. Držím tradici už od minulého našeho rozlučka ale tohle jsem neměla v plánu. Bohužel si všechno pamatuju. Zapoměla jsem však, že moje vachrlaté tělíčko není na alkohol vzyklé, takže jsem po pár velkých pananáků toho odporného pití-zelené- byla silně v náladě. Bylo mi však hej. Ale to, že když se člověk opije a zapomíná na problémy je lež. Tancovala jsem jak divá na 5 písniček a přišlo mi to tak krátké. Pak jsem musela jít na záchod a tanec ustal. Vzpomínám si, že hráli jednu mou oblíbenou píseň ale už newim, proč jsem nešla tancovat.

Celé okolí bylo taky v náladě, tak to bylo dobrý. Je sice silně blbé, že ožralí byly především ročníky kolem 15-17 let, ale to se asi neřeší. Docela mě zamrzelo, že nepřijeli policisté. Na naše přijelo ale ted, když jsem si vyřvávali pod širým nebem, kdy se musela nejen hudba rozléhat po celé vesnici se žádná policejní návštěva nekonala. Tak asi příště.

Mé fotografie.- 2.6.09

3. června 2009 v 20:11 | Pawja aneb AfroGirl
V období, kdy bych se měla zoufale učit na literaru dělám tento článek a zarytě poslouchám písničku Od Christiny a jsem uplně unešená. Save my from myself jse prostě užasná.

Dneska jsme byli na exkurzi v sezemické tiskárně. No.. nic moc velká zábava to nebyla. Ale to asi hlavně kvůli té strašné zimě. Po exkurzi jsem chodila velmi pomalou chůzí po PCE a hledala kalhoty. Našla jsem, koupila jsem si je v NewYorkru ve výhodné slevě. Ještě mi zbylo na triko, který jsme si ale nekoupila, protože neměli XS a S mi bylo volné. Takže asi budud šetřit na mikinku.

Tématem dnešního článku ale nejsou moje nákupy. Zveřejním jisté fotky, které pořídil jistý fotograf, jehož fotky jsou velmi povedené. S mmi fotkami je to ale trochu horší. Tedy těmi, co jsem fotila já. S takovým lehkým fotoaparátem neumím moc zacházet tak alespon 30% fotografií, co jsem nafotila jsou rozmazané. Pardon.
Určitě je důežitý dobrý fotograf, ale jaká by to byla fotka bez krásného modelu? :D
Á fotky jak jsme byly s Pet a Marp v Mizejícím městečku

19. května 2009 v 17:53 | Pawja aneb AfroGirl

Dobrý den.

Tý jo dnešní poštovní servis je neuvěřitelně rychlý! Ve čtvrtek si objednám batoh, v pátek je balík připraven a odeslán a v pondělí je u mě! Já myslela že pošty nefungují přez neděli, ale nejšpíš asi jo. Batoh mě nepřekvapil, věděla jsme totiž jak vypadá, protože má skoro stejný jen s jiným vzorem kámoška. Ale jo překvapil mě. Vonil novotou. To už jsem nezažila hodně dlohou. Takže se loučínm s Jackem, kterého jsme používala dotěď a přichází na řadu můj new batoh. Počkát, jak se jmenuje?..Tak nic, nemůžu najít ten papír s potvrzení o zásilnce..


Nyní k článku...

Photos mě, trochu za krámem 17.4, pak zase já (nečekané) na poli a velký vrchol

19. dubna 2009 v 19:09 | Pawja aneb AfroGirl
Takže dámy a pánové...

Ahoj. Mé jméno je Pawja a dnes vám představím nový článek, který se bude skládat z fotek, které jsme docela dlouho zmenšovala a poté ukládala na Enterky a až pak dala jsem, v podobě HTML odkazu.

Neustále přemýšlím o tom, jak krásně by bylo fotit na stativu. Nemusela bych pak mít ty divní samofoto fotky ale konečně taky normální zdálky. Kdo mi ho chce koupit? ..Děkuju za aktivitu, vidím, že mě nikdo nemáte rádi. Takže protože jste lakomí, i nadále mé fotky jsou stále stejné jen v jiném provedení. Takže začínáme várku těchto fotek. Ježiš marja, kolikrát ještě slovo fotky řeknu v tomhle článku. Kdo to spočíta zprávně, ten nic nedostane.

Takže, to jsem já, někde možná i upravená..


Mé 3 fotky

15. dubna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Takže 3 fotky. Mám jich mnohem mnohem mnohem víc, ale nějaké nevzhledné fleky a dobance na mém obličeji mi zabránily to sem dáti.A tak hezké očka tam mám. Jo já to vlastěn chtěla poslat marpě na retuš.. no to je už jedno..


Výlet na kolech ke splavu - 3.4. 2009

4. dubna 2009 v 12:20 | Pawja aneb AfroGirl
Čaola..kofola, koala..
Včera -dne 3.4. jsme s holkamam vyjely na kola. Bylo kráásně , stejně jako dnes. No možná, že dneska je ještě líp. Za sebe mohu tvrdit, že jsme si to užili. Už aby bylo léto, a my takhle mohli cestovat ,mnohem častěji. Ted nám hodně času bere škola a ta se bohužel, nemůže odložit.Fotky zvířat a jiných věcí u nás doma

15. března 2009 v 11:07 | Pawja aneb AfroGirl

Včera bylo moc hezky venku a já odpoledne neměla žádnou velkou činost, tak jsem fotila různé zvířectvo, které je u nás doma.Jedny pepice, které jsme vyfotila jsme si dala na pozadí compu, a ja to dosti vtipné :D. Bohužel, photofiltre mi to nedovolí načíst, takže to zde uveřejnuju jako náhledy pro zvetšení, nebo jak bych tomu měla říkat.
Já, dívky a fotky za poslední asi týden a kousek

2. března 2009 v 20:03 | Pawja aneb AfroGirl
Nužé, můj blog, moje fotky. Potřebuju se vysmrkat.... No dobrý, ted bych potřeboval, aby mě někdo přišel zpravit židli pře se mi uplně urvalo to opěradlo a sedí se dost blbě, až mě z toho bolí záda. Až dodělám tenhle článek, slibuju že si pujdu vyndat sešit z Technologie. Nebo alespon se k tomu budu přeloumlouvat, pře ted když jsme dočetla tu knižku ( pokud má někdo zájem o Rozřesk, nech dá vědět já vám ho pošlu ;)) takže nemám toho moc co dělat. Třeba dneska jsme byly venku s Marp a Pet na kolečkáče. Vedro! Tak jsme něco fotili. A taky jsme nedávno byly s Marpo v hipernově, kde jsme fotily. No my tam jsme skoro každej den pro anglický rohlíky, navonet se a pro sušenku :D Jo a pak tady byly v sobotu holky. Tak jsme se fotily. A pak nějaký fotky mě z ateliéru ve škole. A to je asi všechno. Kuwá, nějak mě nejde psát souvisle...


MOŽNÁ SE VÁM TY FOTKY NEZOBRAZÍ, MŮŽE ZA TO MŮJ POMALÝ INTERNET PŘI UKLÁDÁNÍ!


Deformace

4. února 2009 v 16:16 | Pawja aneb AfroGirl
Ach dámy, co se nám to stalo?!

Typla bych to na působení radioaktivity nebo konečně se projevila ta kledba po shlédnutí té kazety..

Photografie nyní jenom mě

18. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl

Jsem si myslela, že tady je hodně mých fotek a ono nicht! Koukám, projíždím a ono jen asi 1. Tý jo, dobrý co? No a tak to spravuju. Nece se mi sem moc fotky dávat. Ani newim proč. Ráda se vystavuju, pak slýchávám, jak sem sexy och já wím, děkuju a jiné krásné chvály na mé vlasy krása vykoupena šílenctvím . Šílenctví. Divrý slovo.

Právě když tenhle článke píšu, tak není ted den, který je ten článek zveřejněný, No o tom jsme už mluvila. Ju a newim co jsme tim chtěla říct... Proč mě porád na tom ICQ rušíte od práce, když pak newim co dělám?!!

Tý jo, docela stresující tenhle článek. Ne stresující ale roztěkaný jak já občas říkám- hodně často ve spojení s naší třídní O_o.

Minimální retuš!


 
 

Reklama