Fota

Mlha v Rovni

14. ledna 2009 v 17:00 | Pawja aneb AfroGirl
Už jsme se v jednom čánku myslím zminovala, že u nás v Rovni dne 11.1 byla strašná mlha. Uplně masivně nás to obklopovalo a když jsmes se dostali do středu pole, tak kolem bylo totální bílo, že kdybychom neviděli stopy ve sněhu, zpátky bychom se nedostali.

Přináším tedy nějaké ty fotky, aby jste věděli, že já svojeho Frogyho nosím pořád sebou, a jsem stejně aktivně aktivní, jako jsem byla kdysy ale s Petuši moilem nebo Marpy mobilem. Éra fotek pokračuje :)
Hraní v PhotoShopu

13. listopadu 2008 v 21:46 | Pawja aneb AfroGirl
Dnes jsme měli PG- poč. grafiku- a ne že bych se nudila, popravně jsme nestíhala a tak jsme na to kašlala a nějak jsme nevnímala celou látku a dělala jsme si svoje věci. No 2 hodiny na compu uběhly rychle a já mezi tím stačila upravit sotva 40% toho, co jsme dělali. Udělala jsme ale velice jednoduché upravení jedné mé fotenky. Vážně je to jednoduchý jak facka ale v PhotoFiltru by jste to nidky neudělali. Nuže tedy ukáži vám to. Je to sice nuda, žádný terno ani extra extra ale mě se to líbí. Takový- oranřový :D:D

Originál

Photos hrabání listí - 5 kusů

27. října 2008 v 20:21 | Pawja aneb AfroGirl
Protože je podzim a jako v každém jiném ročním období jsme pracovala na zahradě. To je ale pech co? Pokaždý je co dělat. Třeba v zimě, kdy je takový odpočinkový období se stejně musí pracovat na odhrabování sněhu a tak. Díky bohu, tohle já nedělám. Ale já napodzim hrabu listí. Ono je to docela zábavný víte. Je vám u toho teplo, člověk má možnost přemýšlet a pročistí si hlavu. No ale tohle jsme moc nepatří. Já mám tendenci mít Frogyho pořád u sebe pře ho mám zavěšený na kalhotech na kamabině a on nepadá. Takže i když jsme hraba fotila jsme. A protože to tu chci krapík spestřít, dám to sem. Nelze čekat nějaký dílo velkého mistra fotografa- tak daleko nejsem- ale podzim to zachycuje docela věrně. No alespon to nemám rozmazaná že? :D

Naše zvířata- Mňauu a Haff

23. října 2008 v 20:20 | Pawja aneb AfroGirl
PeS: všimli jste si mého nového menu?? :)


Od doby co mám Frogyho přejmenování z Codyho :D Fotím jak divá. Mám teď pořád nutkání fotit uplný kraviny- třeba cedule se zákazem kouření, vážně zvláštní záliba- ale i vcelku normiš věci. Třeba naše zvířata. Docela dlouho jsem překecávala třeba Arnošta, aby se nehejbal. On je fakt uplná trubka a pořád by ten foták voblizoval. Ale zase Manina se za tu dobu co Frogyho mám doma neukázala, takže ta zachycená není a Maňas vypadala na všech fotkách jak nechutná svíjejícíse koule, tak to jsme odsrtranila. Jináš mám zaznamenáno všechen zbytek koček a Vincenta dokonce vícekrát pře on se vážmě umí fotit. Besina je krapík rozmazaná a Pako je tam zase jako idiot s lístečkem. No to vysvětlím níže.

Takže pokud máte zájem o zdokumentována naše zvířata 6 koček a 2 psy pokračujte dolů...


1. Konačana a Lancelot

U splavu na kupách a avatarky

28. srpna 2008 v 21:39 | Pawja
První set je ze dne, když jsme přijely s Marp z tábora. Což znamená, že jsou ze 9. srpna. Takže krapít prošlí ale jíst se to dá. Teda koukat se na to dá. Ikdyž naše obličeje se za tu dobu táák změnili. Zezelenali, což se jogurtům co projdou stává. Teda jogurty normálně nepocházej, pře nemají nohy ale to jsme se do toho už moc zamotala. Ale třeba kdyby vymysleli nožiščky pro jogurty,... v hlavě rozvýjim další keci na toto stupidní téma.
Další set jsou avatarky. Tedy původně to byly složené fotografie ale já to budu prezentovat jako avatary, pře prosti příznačnější název pro to nemám.

Marp, Pet, Paw,Luc- u nás a venku

23. srpna 2008 v 19:31 | Pawja
Myslím si, že jsme se nudily a proto jsem vyrazily k nám se fotit. My teď máme tak stršně aktivit, že ani newíme co máme dělat. Takže jsme fotily ano, to už jsme říkala. Hm. Newim co bych Vám k tomu více řekla. Čustě
-poza special for Luc- aby vypadalal větší

fotky mě

19. srpna 2008 v 15:08 | Pawja
První článek v Magii ve fotkách bude plný fotek mě. Bez popisů, jenom obyčejné. Prostě jáá. Jsou většinou řazené pdole stáří. V compu mám totiž složku jenom smými fotkami a takže vybírám pdole postupnosti.
(25 fotek)
9. dubna 2008
 
 

Reklama