Hry

Personal Shopper - hledání věcí v obchodě

11. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Ttotž je jedna z mých oblíbených her na Onlinovkách.Hrála jsme to porád dokola, dokud jsme si nezapamatovala, kde co je, kde jsou tažky a tak dále.

Hra spočívá v tom, že v každém kole musíte najít určené předměty, které se vám zobrazují dole. Když jste bystří, všimnete si i tašek, které vám pak pomáhají, když němůžete něco najít.

Tato hra je spíše určena pro dámy ;)

PS: v 1.levelech-rtěnka je nad její hlavou.......... v 2. střevíček je u levého obrazu dole..........¨3 kola. ta kočka je na hradě v levo :)

Personal Shopper

Skunk Blaster - ( jak skunkové prdí)

28. srpna 2008 v 11:19 | Pawja
Taky krávovinky jako ten ježek ale u toho se i já natlemim. Ty tchoříci jsou mrtě moc roztomilý a samostatnej princip hry se mi líbí. Ale nemůžu pochopit, že já, když udělám svůj rekord 99, tak jak oni můžou udělati 181 nebo tak nějak! Prostě nechápu. Ale samozdřejmně, až to začne hrát Petruš, tak bude Roveň opět nahoře, díky jejímu exelentnímu výkonu v ježkově skoku!. Gratulujeme Pet, a nyní zkuste další krávovinku, na kterou sjem narazila.
Popis hry: V této hře jde o to, vhodně umístit prvního tchoře do pole tak, aby si následovně prdl a ostatní tchoři narazili do jeho obláčku prdu a pak také začali prdět. Tím vzniká řetězová reakce. Cílem hry, je dosáhnout 10 lvl s co největším skore. V levo dole je váš stav a počet, který musíte za jednotlivý lvl dosáhnout, aby jste postoupili dále.

Ježkův skok- hra

19. srpna 2008 v 21:52 | Pawja
Ahojda. Rozhodla jsme se zahodit smutek a konečně bý já je to ale strašně těžký. Nijak mi nepomůžete to, že budu naštvaná, nebo že budud brečet nebo tak. Pokračuji, jako kdybyb se nic nestalo. Doopravým menu a bude všechno v cajku.
Když nemám co dělat i když mám co dělat tak hraju tuhle hru. Opravdu, ze začátku jsme byla strašný nemotora. Maximálně jsme vyskákala do výšky 45 a to je málo ale teď jsem machr. Právě teď jsme vyskákala do výšky 446 podlaží a c body 85 060. Vohužel je to žalostně málo na rekord. Aby jste mi věřili, zde máte obrázek . Aby jste věděli že jsme hodná, můžete si ježkův skok zahrát taky. Ježkův skok. Pokud se vám podaří vyskákat výše, dejte vědět :)
Jak hrát: Cílem hry je co nejvýáše doskákat po podlaží a při tom dosáhnout co největšího skore.Pohyb šipkamy a skákání mezerníkem- doporučuji ho stále držet.
Obrázek hry
 
 

Reklama