Knihy

Stmívání Edward Cullen kniha

26. března 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Všechny díly jsou přečtené, naučené nazpaměť. Je to závislost a pro ty, co ještě nejsou na tom tak špatně- ještě nečetli vše- mám zde 11 kapitol Stmívání z pohledu Edwarda Cullena. Více kapitol zatím nebylo, protože autorka po zjištění, že se její ještě ani nedopsaný text oběvil na internetu se rozněvala a psaní a vydání tohoto 5 dílu série Twiling - nebo 1 dílu nové serie nebo jak tomu chcete říkat- stopla a nevím kdy se toho dočkáme. No ale vězte, že pokud se bude blýžit vydání celého dílu, internetový i mediální tv a novinářský svět vám to dá vědět, protože je to jak HP, je to lavina co strhne každého, kdo jenom trochu má rád čtení. Každý by to chtěl ale celém celou knihu už konečně, ale...


Stmívání EdwardNo dávám to sem po hodně dlouhé době co jsme to přečetla ale nějak mě to dřív nenapadlo. Jen až když sem si všimla, že velkou návštěvnost mi dělají lidé, co chodí za ukázkou jedné kapitoly.

Ukázka rozbřesku a Stmívání od Edwarda

10. února 2009 v 17:38 | Pawja aneb AfroGirl
Pro milovníky celé sáchy Twilinght mám malé překvápko. Možná někteří z vás jste na to už narazili, možná někteří ani nevíte, že nějaká 4 (popřípadě 5) vyjde ae je tomu tak. Čtvrtý díl je normálko pokračování ae dalším má prý býti Stmívání (tedy 1 díl) ale z pohledu Edwarda (všichni VÍME kdo to je)

A čeho že se to týká to překvápko?

Na stránkách vydavatelství těchto knih ( Egmont) jsem našla stránky, kde je napsaná první kapitola jak Rozbřesku, tak i toho Stmívání od Edwarda. Pro ty co je to novinka přeju hodně radosti při čtení (a smutku při zjištění, že je toho tak málo) a pro ty co to znajů tak hodně štěstí do zakupování nebo objednávání nové knihy. :)

ps: Rozbřesk vychází 25.3


Ukázka Rozbřesku


Ukázka Stmívání od Edýho

Brisingr? Už? :-O

6. února 2009 v 18:15 | Pawja aneb AfroGirl

Proč mi to nikdo neřekl? Proč to newím? Mám pocit, jako kdyby to nikdo nevěděl i když to asi pravda není... Čekala jsme na listopad, myslela jsme si, že je to v listopadu a ono?... Prdky! Už je to tu 6. dní a já vim uplný houbelec. Ve sředu jsme koukala na vývěsku jako debil, dyž jsme viděla, že tam je napsaný Brisingr u jednoho knihkupectví ale dneska při procházce po Pce jsme ho viděla! Klidně si to vykračuje.. no teda stál na pulku ve knihkupectví, jen tak nevzrušeně kolem něj lidi chodili a kdybych já bejvala přešla na druho stranu Třídy míru tak jsme v uplný nevědomosti ještě tedka! Chci tu knížku ale víc chci Rozbřesk a co nejdřív Stmívání z Edwardova pohledu. Předtím jsme nic k čtení neměla, ani nic, co bych ke čtení měla vyhlídnutýho ale ted hned 3 knížky! Kde na to mám kruciš vzít! Blbá hospodářká krize, nejlepší spisovatelé!


Jo a já doufala že to bude na E. Eragon, Eldest a.. Brisingr? Kravina. Měl to být Empire jako se prorokovalo na začátku. Bylo by to tak mistické! :D No ale stalo se, já s tim nic neudělám

O knihách, spisovatelých, filmech..

5. února 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Nová posedlost. Nová tužba.

Stává se mi to vždy, když se začtu do něčeho, co je pro mne totálně nádherné. Bylo to tak u HP,

Mediátorech, Bartimaeuse, Velikostech L a XL, Šprndy a košta a jejího pokračování, Twilinght a dalšícch knih, které miluji a budu milovat pořád. Ten neochvějný pocit, že musím číct dál a ten strach, že až to doštu budu zase smutná že jsme dočetla. To, že nemůžu jít spát, nechci jíst ani pít, jsme protivná na ostatní To se zase stalo. Nechci řešit, o kterou knihu de. Mám divný pocit že jsme to přečetla až ted i když jsme věděla, jaká je. Jaké jsou abych to upřesnila.
 
 

Reklama