Mé umění

Protože všechno není jak se zdá

22. února 2010 v 21:14 | Pawja aneb AfroGirl

Cause everything is never as it seems


Protože mě unavuje říkat co cítím
Protože to co cítím říkat nemohu
Raději se přetvařuju...

Jen ti kdo mě viděli brečet ví, jaká opravdu sem.
Ale už to nikomu nedovolím mě takhle vidět..
Raději totiž ukazuji jaká nejsem
Abych se pak nemusela stále stydět...


WOLÉÉÉ SKLÁDÁM BÁSNIČKY NA PŘÁNÍ! :D

(Jo není to básnička, není to extra dílo, ale mě to teď napadlo a to, že jsem chtěla psát o světluškách se mi sem nehodí. Ale aby ste věděli, ono je to pravda. A brečet mě viděla jen máma když jsem se přiznávala , že jsme ztratila mobil, Tomáš, když jsme spolu byly, když jsme se rozešli a když sem měla svoje hrůzné záchvaty a taky můj bratr, když jsme si zlomila kliční kost. To byla masivní bolest! Ale jinak brečim furt. Při filmech - dnes mě rozbrečel Smalville :D- při záchvatek vzteku- když mi nejde nalíčit oči, nebo se mi nestahuje film- při záchvatek breku..)


Ps: Kámo, mě bolela hlava! Chápeš co je to, když tě bolí hlava a někdo štěká? Tak asi tak..
Pss: Jednou někdo Nikdo řekl, že nenosim sukně. Já řekla, že v tom mám hnusný nohy, ale protože jsem chtěla být sexy, koupila jsem si mini minisuni. A líbí se mi!

slečinka Hlavounek

5. srpna 2009 v 12:57 | Pawja aneb AfroGirl
Originalita předeším! Takže se opovažte někdo říct, že to máte na blogu taky. Pře pak se naštvu a nebudu s váma mluvit!


O čem to ta divná hlava (JO HLAVA' :D) mluví? No víte. Když se podíváte po přečtení tohoto článku dolů, spatříte hlavouka. Víte jak jsem na o přišla? Já taky ne. Možná v tom bude trochu inspirace v Nekecej! nebo v nějakém komiksu. Ale to je jedno. Prostě jsem si vytvořila silný úlet v podobě Hlavounka, který možná se i jednou stane mým vzhledem. No dobře, to už přeháním.

Prostě ten článek píšu jen proto, abych slyšela, co si o mém Hlavounku, který se stal i mou ikonou a klikačkou myslíte. Je to podle mě silně vtipné a dost drsně to vystihuje můj blog. No co jiného by ho taky vystihovalo, než panenka s mojí hlavou, která je uříznutá z fotografie, kde sedím na záchodě že? :D


Á konečně jsem přišla na to, jak udělat průhledné pozadí, takže při změně vzhledu to už nemusím měnit. Super co? Nudím se tak moc, že přicházím i na užitečné věci.

Reklama

22. července 2009 v 18:07 | Pawja aneb AfroGirl
Udělám si reklamu a budu doufat, ře alespon 5 lidí to navnadí a klikne na ten odkaz. Pak budu doufám, že alespoň 3 lidi si to přečtou.


Takže to uveřejnuju. Kopněte mi do stoličky, na které stojím se smyčkou kolem krku. Ať se ten blázen houpe a vylezou mu oči.

Zveřejnila jsem svoji povídku. Zatím jen 1 kapitolu. Hodlám zveřejnit alepon těch 6, co mám napsaných, takže pokud někdo chce zakusit čtení toho, co píši, račte ne Carrot.

Jedná se o pubertální povídku, ve které měla být trocha magie. Nejspíš ji tam ale nevkomponuji, pře to nezvládku. Ale až mě posedne inspirace (:D) tak snad uvidíme. Prozatím však doufám, že dopíši jen tu kapitolu, co jsem začala psát a bude to.

Jen HOUN NA MRKEV!!

Práce na praxích 2 - stínované koule

10. března 2009 v 19:08 | Pawja aneb AfroGirl
Zase jsme měli praxe a já se chci chlubit tím, co jsme udělala. Záměrně vybírám jen ty podle mě povedené práce, pře kdyby jste viděli jak jsem dneska stvořila logo naší obce, tak by jste o mé budocnosti jako grafik pochybovali. Já jiím sice nechci být, ale už jsme tak začala tak alespon se musim snažim, abych došla do 4 ročníku. Já ani ted newím, čím bych byla. Hospodynkou o 4 dětech a manžel y se o nás staral. Zpátky do totality.

V Pátek a Pondělí, kdy jsme na praxích byly (no i dnesla jsme tam byly ale to sjem dělalla něco inýho) jsme měly za ukol obrázek, o velikosti A5 na A4, aby se zachoval stejný poměr. Bylo zdlouhavé t zdlouhavé, než jsme přišli jak na to. Ale potom už jsme mohli začít dělat. Poté ještě stejně vystínovat jako byl vroz a výsledek je hotov. :)


(k dispozici 3x různě nafocený jeden hotový vysledek)


Práce na praxích- čárová předloha

23. února 2009 v 17:10 | Pawja aneb AfroGirl
Tak vám ukážu co děláme na praxích. Z dáolky to vypadá strašidelně a člověku trvá delší dobu než pochopí, jak na to ale ono to není tak těžké. Nejhoší je to obtahovat centrografem. Newim proč, ale mě se vždy povede že se mi to rozmaže a pak mám papír bud kompletně rozmazaný nebo nenápadně přepatlaný bělítkem. No není to práce pro mě. Díky bohu, dneska jsem to začala a i dokončila takže tedka retušujeme filmy...

Soutěž- Homerovo tetování

1. února 2009 v 13:29 | Pawja aneb AfroGirl
Probíhá další grafická soutěž na blog.blog.cz a já se chci zapojit. Už mám vypracovaných pár projektů ae na ty lepší musim počkat až do školy, až se dostanu na photoshop. Jinak zde je Homer a jeho tetování :D:D

Schránka s mým uměním

11. ledna 2009 v 18:18 | Pawja aneb AfroGirl

Zde vám ukazuji, pár mých výtvorů . Prosím však, kdyby jste měli v plánu kopírovat, tak jen s ikonou :)
Nepředpokládám však, že zrovna moje budete chtít, když ve světě internetu je mnoha jiných krýsných výtvorů ;)

-do této schránky budu postupně doplnovat nové a nové zboží, takže když by jste chtěli nakukávat, tak sem chodte častěji ;)


Shok- můj časopis, příprava na souhrnu

4. listopadu 2008 v 17:25 | Pawja aneb AfroGirl

Už jsem sem chtěla dát to SONB ale nece se mi, takže vám raději ukážu, co děláme ve škole na praxích. Dneska jsme dělali souhrnku, což budeme dělat každý konec praxí u mistrů. Dneska jsme dělali nejdříve velký test z písma, písmové osnovy, a ze řazení sazby. Nebylo to tak nejhorší, pře učitelka pořád odcházela, takže jsme nenápadně opisoali :). Potom jsme měli za úkol nakreslit obal dětské knížky. Upřímně, můj vlastní výtvor se mi líbil, pře celého Méďu Pů jsme obkreslila ale to není poznat že? :D. Když jsme i tohle měli hotové, zasedli jsme k počítači a dělali jsme vlastní stránku jakéhokoli časopisu. Např. Marpa dělala časák o grafitech, Kami o in-line, Jana o filmech, Ivet o kočkách a tak dále. Já dělala nenápadnou napodebeninu Joy :D Protože jsem si t nejdříve zkoušela doma, abych měla nějakou tu představu, tak vám ukážu, jak to asi vypadalo. Ve škole jsme to sice musela krapít změnit, pře move Photofiltrová verze je na A5 a ve škole jsme musely dělat A4 ae to mě samozdřejmě rozlítilo pouze málo :D. Takže nyní již zamiřte zraky dolů a zjistěte, co ve school děláme :)

Afro ikonka

18. září 2008 v 21:13 | Pawja aneb AfroGirl
Tak zase jsem si udělala klikajdu. Takže hlavní důvod byl nuda a ten vedlejší že žádnou zase nemám. Podle mě, stejně dost málo lidí tohle používá, ale ten blog to nějak doplnuje.

ikonka pro Kajushku

31. srpna 2008 v 14:23 | Pawja
Měla jsme jednu objednávku na ikonku. Měla být s TH to se mi povedlo. Není to extra extra ale mě se to líbí a doufám, že i Kajushce se to líbit bude. Pokud máte někdo další zájem, tak dejte vědět. Paa

Hrála jsme si se sebou

29. srpna 2008 v 12:38 | Pawja
Včera, pozdní potemnělý pokoj, tak půl jedenácté k večeru. Pavla se spokojemně nudí, tak vymýšlí kraviny. Přemýšlí o jogurtech z toho nemůžřu ještě teď xDD, debatuje s přáteli ae nuda přetrvává. Najednou se v té její kudrnaté hlavince zrodí nápad. Nelení a hnedle se zelní. Ne že by byla nějaký květák ale jejích očích se objevil zelený jas, připomínající oslnující záři, když přistávají její příbuzní z TuáGrie. Zapne si PhotoFilter, vyhledá dostačující fotku a už jede! Nejdřív jí přidala barvičky, protože originál byl krapet už zašlá za roh xD, a poté si začně hrát s očkama. Změní barvu a tak. Ostříhne fotku a pak hledá něco, čím by to zdokonalila a dodala tomu nadnormálnosti proti normálnosti. Napadne jí ozdůbka, kterou si chce dáti už dlouho. Původně to mělo býti v pupíčkua to taky bude!! ale tam jí odradila doba hojení, takže si usmyslela, že si dá také k pusince. Bude jako Petruška, která to však bude míti na druhé straně. No a pak dodala koneční efekt a výsledek je hotov. Zde vám předvede origošku, pak uprevenolu barvičkami a nakonec výsledek!
 
 

Reklama