Moje řeči

rychlovka o 4 mega bodech

1. září 2012 v 1:21 | Kralovna
1. Když se mi omylem podaří odhlásit z blogu tak pak půl hodiny aj dýl přemýšlím, jaké mám heslo. A protože se většinou do 3 pokusů netrefím, musim si pak počkat. A poněvač dělám milion věcí zároveň (momentálně poslouchám songy, koukám na 21 jump steet, jsem na čsfd, sleduju teen choice award, upravuju fotky ) k blogu se pak už zase nedostanu, protože se mi to v množství záložek ztratí.
2. Dneska jsme byli s Jiříkem v kině na novém Steet dance 4 Revolution. Fíí já miluju taneční filmy! To mi připomíná, že musím zjistit, co byla 3, protože nevím vůbec... (po 5 minutách) Nuže zjistila jsme, že jsem to ještě neviděla tak budu stahovat jen co se mi stáhne Sněhurka a Lovec :D.. Ale zpět k filmu.. Nesnáším takový ten americký super idealismus. Jednou vám nějaký cizí lidi zatancujou a hned najednou tvrdý podnikatel nemá chut vydělávat miliony tím, že jim zboří dům. Jasně, uplná realita. Taky tam hraje jeden herec, který je neuvěřitelně podobný Joshovi, a protože Josh Hutcherson je prostě srdcovka, tak jsme většinu filmu snažila promžourat zkrz 3D na jeho obličej, protože oni musí být snad rodina nebo co, jak je to jeden a ten samý! Bohužel jsme ho na netu zatím nenašla tak vám to neukážu..
3. Misha Collins je borec a všichni ho zbožnujeme a je to nejlepší tweetrař (debilní počeštování ale nevím jak jinak to sklonovat) jakého znám. A doufám, že v 8 řade supernatural bude mít opět velkou roly jako v 5 a 6. ÁÁÁÁCH... J2 a Misha je super duper nejlepší spojení do seriálu :)
4. Kdybi byla apokalipsa Zombie, a já věřím že to brzo nastane ( o tom se budu bavit někdy v budoucnu ve článku) tak si myslím, že když se mi podaří ustát první vlnu, dokázala bych přežít. Vážně. Sice mám strach sledovat jen horory, ale tváří tvář bych to stopro zvládla. Jen je blbý, že v ČR neseženete zbraně tak lehko jak v americe. Vzduchovkou asi hlavu nikomu neustřelíte..
Toť rychločlánek v 5 minutách
až se ozvu příště, budu mnohem poetičtější :)

Vysoká a křižovatka

19. srpna 2012 v 10:48 | Kralovna
No.. chtěla jsem se dostat na vysokou, jsem tam :) Slavistická studia zemí EU + historie, polština se na mě už super duper těší. Já na ně ne no, ale uvidíme v uterý, kdy jdu na zápis, jak to vůbec bude vypadat. Přemýšlela jsem, co mě vlastně vážně baví a zajímá a já stejně nevím. Baví mě hrát, ale nemohla bych, protože neumim mluvit a vážné problémy mě dělá třeba i jen věta "Jsou ty hrušky zralý?".. Jo vážně, nekecám... Ale pak mě baví ještě astronomie, hvězdičky, planetky a tak. Ale zase to bych nedala tu chemii a fyziku. Tak co jinak že?.
A víte co vlastně bylo nejmilejší, co mi řekl Jiřík, když jsemm mu řekla, že jsem se do Pce dostala? Že kousek od tamtud bydlí Ondráš a že se s ním budu moc porád stýkat. No není to milé ?! Podpora od přítele jak prase když jediné na co myslí, než aby mě pochválil je to, že si myslí, že ho místo chození do školy budu podvádět s klukem, se kterým mi zakázal se bavit už alespon tak před 8 měsíci. To je jedno, obraťme list..

Občas mám touhu, postavit se na křižovatku, doprostřed zakopak krabičku s kostmi a počkat si na démona z křižovatky. Poprosila bych ho o hrozně moc peněz, a těch 10 let co bych pak měla bych si vážně užila.. Ale kdyby pak řišli pekelní psi pro mou duši, asi bych to už nezvládla, protože mám občas panickou hrůzu jen ze tmy a přestava, že příjdou neviditelní psi a budou na mě štěkat a drásat dveře?..

Pro koho to vlastně píšu?
Pro nikoho, jdu sledovat supernatural hadra a je to.
Čauky
Za chvíli si zas vzpomenu
co jsem to chtěla napsat, ale už je pozdě...

Chtěla bych se dostat na vysokou...

13. srpna 2012 v 13:25 | Kralovna
Chtěla bych vědět, jaké to je, dostat se na vysokou. Chtěla bych vědět, jaké to je, prožít prázdniny tím, že se někam těšíte. Chtěla bych vědět jaké to je, nebýt naštvaná sama na sebe, nemuset poslouchat ty otázky "Kam že jdu na vysokou" a odpovídat "Nevim, zatim mě nikam nevzaly (a ani nevezmou)".. Chtěla bych prostě někam se dostat a nemuset dělat přímačky na obory, kma ani vlastně nechci jít, jen úrpostě nejsem dost dobrá abych se dostala tam,kam chci, což vlastně ani nevím kam je. Chci mít tohle za sebou, chci aby byl čtvrtek a druhé kolo přímaček na nějakou podělanou Filozofii nebo Slavistická studia zemí evropské unie se zameřením na Polský jazyk a Historii pohřbít někde v daleku v temnotě...

Mlžu si za to samozdřejmě sama, že jsme se nepřipravovala a první kolo jsem nezvládla ani na jednom oboru. Můžu si za to sama, že jsem šla na nějakou Grafiku, kterou ani nechci pokračovat takže mám minimální základ na něco dál.. Nechci jít pracovat, nechci už být dospěla.. Proč nemůžu jako drahý si vybrat něco, kde přímačky dělat nemusim a dostat se na vysokou a ještě se "muset" rozhodnout, kam z těch 2 škol kam mě vzali chci vlastně jít..
Prý má člověk dělat to, co ho baví a v čem je dobrý. Jenže jediné v čem já jsem dobrá je koukat na Supernatural, číst Harryho Pottera a znát ho z paměti a nebo barvit si vlasy na tmavě hnědo a nakonec mít černou. A taky vlastně umim učit našeho psa různé triky, teď toho umí už asi 8 triků a všechno díky mě. Hm, jsem to ale mega borec?! To bude životní uplatnění co?

Vlatně ani na brigádě kde dělám nejsem dobrá. Asi před měsícem jsem si tam užízla kus prstu i s nehtem a teď ani neumim porádně rovně zavinout plachty. Jediné co mi jde je ořezávat šrouby a pak je zahladovat.. (Dělám v tiskárně a grafickém studiu dokončovací práce - většinou ořez plachet, letáků, a tak..)

Co dál k tomu říct?! Nic... Celý měsíc se snažim napsat článek a vymlouvám se na to, že mi do toho Jiřík kouká, ale když jsem sama taky nic nenapíšu... Teď to zveřejním a půjdu tančit Dance Central 2 (máte někdo taky kinect s dance central? Jaké je Just Dance 3? Má cenu si to kupovat?!) a pak si půjdu sledovat dál Supernatural, protože zbožnuju Sama a Deana a čekám, až se dokokám do 4 řady a bude tam Castiel, protože ho taky zbožnuju a na Tweetru zveřejnuje tak super twity, že je supernejvícužasný. Tečka. Čau..

Fotíme a nelikujeme

18. července 2012 v 14:48 | Kralovna
°Uplně nejvíc nemám ráda, když se koukám na televizi a potřebuji ji přepnout a nemůžu najít oladač...

°
Z mé výplaty jsem si koupila moc fajn mobil. Moc fajn je slabé slovo :P Stál sice trochu hříšné peníze, ale nedalo se mu odolat :D Z největších lákadlo na něm pro mě byl 8mpxl fotoaparát. Noo je skvělý, super detaily, skvěle se s ním fotí i makro a podobně zhovadilosti, jen mám všeobecný problém fotit. Někdy prostě nezaoštří tak nic nevyfotítm. A to je tak 7 z 10 případů. Nemilý, extrémně, ale nic nenadělám :D Ale když už se mi podaří něco vyfotit, fotka je sice krásná, ale jsou tam vidět všechny pupínky a kruhy pod očima a to se mi sakra nelíbí, tak musím retušovat v PS. No ale pak mi každý říká, že všechno upravuju v PS a že neumim dát normální fotku.. I když upřímně, jak tak sleduju nějaké fotky slečen na Fb říkám si, že kdyby té fotce daly trochu kontrastu nebo barev bylo by to krásnější ale radit jim nebudu že...

A když už jsme u toho.. Jsem namyšlená, ale je mi líto, nebo mi spíš vadí mi, že moje krásný fotky na Fb už nikdo nelikuje a ani nekomentuje. Zcela normálně jsem měla tak 20 liků, někdy víc a teď mám 5 liků a to jen když mám dobrý den. Achjo :( A ani fotky Kvíti se nikomu nelíbí jen Drahému a paní, od kteréhu jsme ho koupili. Achjo, a to já likuju fotky druhým jak divá, když se mi vážně líbí.. Asi se nikomu už nelíbí mé fotky. Pf...

Hle, našla jsem ovladač
Takže přepínám televizů na Cool
počkám na tBBt
a pak na tVD! :D
(ty zkratky nás jednou zničí)


Krém, boj a vlasy

24. ledna 2012 v 20:45 | Pawja aneb AfroGirl
Mécheche.. Můj muž je velká sleČINKA a tak musí mít milion (zveličování no) krémů na obličej. A tak sme mu koupili takovou tu sloupávací masku. A je to sranda s tím! :D Teda mám to na obličeji a už nemůžu mluvit, jak mi to celé zaschlo a zvtrdlo. Už se těším, až to sloupnu, je to hrozně vtipné! :D


Stalo se mi něco, při čem sem musela velmi přemýšlet o tom, co mám a co pro to dělám. A protože nechci ztratit to co mám protože to miluju, tak i přez zlost, kterou stále cítim a přez ublížení, které taky stále cítím jsme se rozhodla bojovat. Můj muž řiká, že se mu na mě líbilo, jak jsem bojovala, abych ho měla. A teď, abych jednou mohla nosit jeho jméno bojuji znovu a on to zatim asi neVí. Já vím, že jsem taková, že mě to přejde (s nejbližším příchodem "jahod", když se mi změní nálada) ale pak zase začnu. Nenechám si ho vzít nějakou ***** která byla hloupá a sama si ho nechala vzít. A milému nebudu snad nic už vyčítat, protože sama jsme udělala chyby. Tečka.. Ale srát si na hlavu už nenechám!! "Já na ni žárlím" "Broučku" "S nikým jiným nebudeš mít sex, že prosím?" "Máš hezký nehty" "Dobrou noc :-*"... na ty sračky asi nikdy nezapomenu >:/

A taky jsme se obarvila! :D Kdysi jsme se bála barvit se, že mi to nebude slušet a takové ty řeči, ale když jsme se naposledy snažila obarvit na "rezavou" a vznikl z toho paskvyl světlehnusohnědý, který chytil jen u pěšinky, musela jsme to přebarvit. A sice na krabičce bylo napsáno "medově hnědá" vzniklo z toho rudohnědá. Nebo prostě něco v tom smyslu. Ale musim říct, že mi to sluší ;) Nejdůležitější je se umět sama pochválit a hlavně nevěřit nápisům na krabičkách ;)

"Bože já tak miluju esíčka!!"
A umim vázat kravatu ;)

Nacucáno z prstu

6. ledna 2012 v 18:22 | Pawja aneb AfroGirl
Kvůli neustálému NÁTLAKU ze strany jedné slečny, musím napsat článek. Uplně nesnášim, když mě někdo do něčeho nutí, do něčeho nechci dělat, protože newim co mám psát a podobně, ale protože by mě byla schopná i mlátit, jen kdybych od ní nebyla 10 km vzdálená, jdu na to. Budu cucat věty z prstu a doufat, že něco sesmolim. TAK! :P

No a abych toho nemusela tolik psát, dám sem pár foteček, aby se to hezky zaplnilo a vypadalo to, že je toho zde víc.. Jo mimochodem, "učili" jsme se, že v jakémkoliv psaném textu - článek, sloh, dopis, není vhodně používát slovo "TO". Působí to strašně tvrdě a je lepší, nahrazovat "to" něčím jiným. Ne vždy to ale funguje, ale jen vám to řikám. (Vidíte? :D)

Zlatokopka a Step Mania

31. prosince 2011 v 23:51 | Pawja aneb AfroGirl
Píšu článek v době, kdy většina lidí někde paří, chlastá, trsá nebo si užívá s kamarády či drahými polovičkami.. Noo a já ležím v posteli, koukám na Českoslovencko slaví Silvestra (bo jak), vedle chrápe pes a vedle leží můj milý a hraje Zoo Tycon 2. Každých 8 hodin si vezmu antibiotika, chvilkama se dusím vlastními hleny a příležitostně smrkám. Tak jsme si to přectavovala :).. Jo a taky chvilkama se koukáme na seriál Fringe. Líbí se mi tedy především kvůli výborně vyprocované postavě Woltra a taky skvěle obsazené postavě Petera, protože se mi líbí ten herec.. :D

Vánoce*

16. prosince 2011 v 15:03 | Pawja aneb AfroGirl
Můj život přišel o svůj smysl. Viděla jsme Camp rock 1/2 a protože nebydlím v Americe, nemohu chodit na koncerty ani Johnas Brothers, ani Demi Lovato (viděli jste její fota? Taková "lehká slečna" ne?) ani na Miley Cyrus či jiné pravidelné koncerty Jetixu nebo Disney channel. Achjo :(.. Jediné co můžu dělat je ležet v posteli, poslouchat jak můj drahý a Květin chrápe a proží0vat z toho deprese.. Připadám si jako Malvin ze Stopařova průvodce po galaxii.. (ne nepřipadám, nemám tak velkou hlavu a zelený oči...)
klasický nevkusný úvod ke článku..

Takže za 8 dní jsou vánoce. Ano ano. A my s drahým máme už asi 4 dny stromeček postavený, nazdobený a svítí :) A dneska jsme na něj dali i dárky, co si dáváme navzájem, abychom se jakože těšili. Super, akorát mám tendenci se na to vrhnout a rozdělat mu to a kouknout se, co že mi koupil. Hlavně to velké podlouhlé.. hm hm.. Vždycky jsem měla ve zvyku hledat dárky, nebo alespoň hledat seznam dárků, který si vždycky máma udělala a teď se tak nějak příčí mé vlastní osobnosti to tajně neroztrhat, trochu si to okouknout, užít a pak zase nenápadně nezabalit. KSAKRU!... (ted odešel na záchod, mám šanci! 3:) )

Docela mě mrzí, že není sníh. Samozřejmě, jsme na jednu stranu ráda, pře mám velmi debilní (ale super cool) chlupaté boty, které jsou silně promokavé a když se projdu v břečce, mám je hned promoklé, ale co je to za prosinec bez sněhu? Dnes byla hezká viditelnost a tak jsme i na tu dálku dohlédla na hory (Krkonoše) a nic moc tam taky neleží... S drahým a pár lidmi jedeme před štědrým dnem na 3 dny ke kamarádovi na chatu a těším se, ale nedovedu si představit tam ten sníh. Ale po roce zase podruhé na prkně bude sranda. A hlavně proto, že po večerech/ráno/odpoledne budeme pít a pak se na to mám stavět? No uvidíme :D

El Školíto

6. prosince 2011 v 16:20 | Pawja aneb AfroGirl
Piju si kafíčko, poslouchám si 3OH!3 (nikdy jsem neviděla debilněji originání název!) a měla bych dělat pro svého muže nějakou věc, kterou měl dělat on, ale protože jsme taky grafik, tak že to mám udělat já pře je v práci. Hm... Nebudu to dělat...

Dnes jsme vyplnovali přihlášku k maturitě. Protože máme "odbornou školu" takže máme plně určené z čeho maturovat. Technologický základ, kde je techna a počítačová grafika, technologický okruh dvě (nebo tak se to nějak jmenuje) kde jsou kraviny jako Polygrafické materiály (neptete se co se učíme, jsou to prostě kraviny) pak Výtvarná kultura (kraviny), ekonomika (...), a polygrafie. Pak samozdřejmě Čeština a Praktická zkouška. Nooo a pak si máme zvolit Matiku a nebo Angličtinu. A já jako magor se rozhoduju už skoro rok, z čeho pujdu. Ani jedno mi nedělá takový problém- u ajiny mám sice známky typu 4,3,4,5,3,2,5 ale to se bere jako lepší průměr. V matice mám zase známky jako 1,2,1 což je samozdřejmě taky lepší průměr ale trochu jiného hlediska..

Film

30. listopadu 2011 v 11:53 | Pawja aneb AfroGirl
Achjo. Chtěla bych vám napsat něco, co prostě nemůžu. Protože to není na tomto blogu možné. Sere mě to. Moc mě to sere, pře vím, že bych to napsala tak vtipně a tak hezky! :D Achjo.. Znáte "jedení sendvičů" v Himym? (Jak jsme poznal vaši matku) Tak o toho by se to týkalo. Jedení sendvičů.. Kdo newí, tak má smůlu, kdo ví, lehce se směje ale raději to nechá být. Možná jednou.. Jsem si jistá, že především mladší ročníky než já (nad 92) by to ocenili. Né, melu kraviny. Obracíme list..

Viděli jste film Vyměřený čas? Pokud ne, tak se podívejte, protože podle mě je to velmi zajímavé. Hlavně ta myšlenka, že neexistují peníze, pouze pracujete pro čas, který se vám načítá na ruku "na hodinky" a za to vy pak žijete. Stárnete jen do určité doby, asi do 21? a pak musíte pracovat, aby jste neumřeli, protože na ruce se vám začně odpočítávat čas. Ti, co jsou "bohatí" žijí nekonečně dlouho, klidně i stovky let, pokud na to prostě "mají", ti chudí moc dlouho nežijí...

Namyšlenost

21. listopadu 2011 v 17:20 | Královna
Nedávno mi jedna přiopilá trochu zhulená spolužačka řekla (měli jsme stužkovák, proto takový stav), že si o sobě myslím, že jsme hezká. V tu chvíli jsem to nějak nevnímala, pře jsme byla taky částěčně v tom stavu jako ona, ale teď, když o tom tak přemýšlím uvědomuji si, že to byla urážka. Hezky tajně vyřčená ale byla. *TAKŽE JÁ JSEM JAKO NAMYŠLENÁ JO?!*

Chápu, že má na mě někdo takový názor. Na facebooku zveřejnuji dost svých fotek a fotek s Květinou (pes, nová degenerace jeho jména), ale to jen proto, že se mi prostě líbí. Protože ji hezky upravim, uretušuji, dodělám kontrast a živost a podobně a potom je ta fotka hezká. Ale když mi slečna, která každému teď řiká, jak zhubla, jak si koupila nové kalhoty, jak šla do hospody v podpatkách aby vypadala jako slečna a která musí být věčně středem pozornosti řekne, že si o sobě sama myslím, že jsme hezká a myslí to jako urážku, naštve mě to. Zcela přirozeně..

Nechci být namyšlená, ale všichni tak prostě někdy působí. Snad každý s trochou sebúcty a hlavně sebevědomí si myslí, že není extra odporhumus (to je jen Edward Cullen respektive Robert Pattinson, ale to víme všichni) a má sám sebe rád. Mnozí si to nechtějí přiznat, znám to, ale umřímně, když si vezmeme nový svetr nebo triko, nové kalhoty, hezky se nalíčíme, upravíme vlasy a jdeme někam, opravdu si sami o sobě myslíme, že nám to sluší. A to nemusíme být žádné top modelky s vypasovanými prsy.
Takže tím chci říct.. Vlatně já ani nevím co. Prostě každý působíme někdy namyšleně. Ale je snad špatné cítit se dobře a hezky? Né, takže tak..

Herpes (není jen pohlavní choroba!)

14. listopadu 2011 v 12:47 | Kralovna
Ani byste nevěřili, jaký BORDEL dokáže udělat 5 měsíční štěně a 18 letý chlapec.. Připadám jak jak otrok a to uklízím jenom jeden pokoj po nich. Všude se válí lahve, hračky, ponožky a kapesníky, pře pes je miluje a roztahává z koše. Pak věčně rozházená postel, granule a špinavý akvárko. Prah. Pet (polypropylen tereftalát) lahve a špinavý talíře. Myslíte, že ten chlapec to někdy uklidí? Né, všechno to udělám já. Ale až zítra, ted na to kašlu..


(Jeden z té bordelářské dvojice. Zrovna si hledá místečko na uložení bobku.)

Milujme se drahé spolužačky

8. listopadu 2011 v 21:29 | Královna*
Jak najít vhodné téma na článek? Kouknout na stránky třídy, chvilku si počíst v těch kravinách a hádkách co tam slečny spolužačky píšou a hned je to tady..

Ne nechci urážet, však já lidi taky štvu, ale vážně.. To je takový problém se dohodnout na věcech ohledně stužek, stužkováku, škrabošek, věnců, jídla, přípitku? Nemluvně o věcech na maturiták nebo o maturitních otázkách.. Ne jinak, není problém se domluvit, je problém akceptovat názory druhých a hlavně názory, které jsou od vašich odlišné. Bože! Tímdle stylem jsme ve třídě všechny krávy, každá je píča a všechny jsme uplně blbé. Tedy každá už dostala todle ocejchování od jiné. 23 holek nás je. Je to jak v poslanecký sněmovně.

Áutoškolá (bohužel záveřečky volá)

27. října 2011 v 21:45 | Pawja aneb AfroGirl
**Musim prostě změnit tu ikonu u komentářů, protože když píšu komentář a vidím to, moc hezký dojem to nedělá, když tam vypadám jak 13 letá slečna, i když mi v tu chvíli bylo.. hm.. 16? Nojo, dva roky rychle uběhly. A kam jsem se všichni posunuli
že? - Ukol splněn, Avatar změněn..

Čabajka všem! (Víte, že někde se prodává Bačajka místo Čabajky? Nechápu...)
Původně jsme měla dovoleno napsat článek pouze tehdy, až se mi podaří udělat testy z autoškoly na 100%. Je to asi ale zatím nadlidcký výkon, hlavně pokud jsou tam otázky třeba kolem tramvajových pásů nebo nějaký registrace, takže 92% správnost odpovědí mi musí stačit. Však závěrečeky mám až v pátek ne? Až za týden. Super, jsem naprosto mimo stres. Jsem naprosto v klidu. To, že při jízdech držim dlouho spojku a hlavně najíždím až moc na chodník nebo až moc do stojících aut můžu ještě v následujících 4 jízdách vypylovat. Nevim jak zvládnu křižovatku bez rad ale co, jsem šikovná holka a pokud nebudu čumět na ostatní kraviny kolem silnice v blbý Přelouči, všechno zvládnu. Když ne na první pokus, tak snad na druhý. No ale držet palce mi stejnak můžete. 4. listopadu mám osudový den č. 1. ;)

Další pokus o návrat?

23. října 2011 v 11:50 | Pawja aneb AfroGirl
Hm hm hm.. Kdepak jsou ty časy? Hm hm hm...

No, začátek zajímavý, nic však neříkající.
Jsem se kouakla tak na nějaké blogy a zasteskla jsem si, jak jsem na tom byla kdysi taky tak. Psala jsme, ráda a hezky, lidi chodili, komentovali a četli. No ted už to tak není, protože se nějak nedaří. Tedy spíše se mi nechce. Ale protože mám krásný nový notebook (muhehe), tak třebas jednou něco zas napíšu. A protože jsme moc šikovná, něco i zveřejnim ;) :D
Jsou to ale možná jen plky. Znám se a to, že ted jenom čekám až se mi stáhne film a nemám co dělat, pes mi pozvolna usíná a mise v Ege of empires online mi nejdou udělat a musim počkat na muže, až mi to nějak zařídí neznamená, že budu psát pořád. Jednou za čas SNAD :)
Ale historie mého blogu je velká. Už tu nějakou dobu působím, dokonce už umim i psát bez tolika chyb a překlepů, snad se zase někam dostanu. Takže ti, co teď čtete tento článek mějte na paměti.. Já se vracím ;)

PS: Jsem dementní dement.. Včera jsme si stahovala věci ze starého notebooku do nového a krásně se mi podařilo smazat uplně všechny díly Vampire Diaries. Mám jen poslední díl. A to jsme plánovala ten týden čekání na další díl strívit tím, že se podívam na nějaké staré díly. Jsem nadšená, moc, vážně.. (dement no..)

Quntin plusík

1. září 2011 v 1:23 | Pawja aneb AfroGirl
Jaké byli prázniny? :)
Omlouvám se, tato otázka byla zcela řečnická, protože chápu, že 1. září se na toto ptát není nijak vhodné. Hlavně po té záplavě statusů "Zítra do školy? Už?" nebo "Prvního září vážně nevstanu. Achjo, proč končí prázdniny? :(" . I když... Pro mě jsou tak nějak poslední prázdniny jak se říká. Nojo, maturita.. hm..
Ne nemám strach! Já a strach? Vůbec..

(Quentin si prdnul )

Tak jo, zjistila jsme, že neumim už psát a že neudělám slohovou práci a že nebudu spisovatelka a že nebudu mít náštěvnist jak prase... Ale mám krásného a dokonalého pejska, co sice prdí ale jinak je to miláček. A pak mám dokonalého milovaného muže, kterého jsem si vymodlovala už před skoro 2 roky. Miluje mě, má zelenou košili a Reeboky. A budu mu klidně zpívat když bude smutný " Jiříku co v očích máš? " protože pak nebude smutný! :P

Dostřelit vzdálené satelity

11. srpna 2011 v 15:41 | Pawja aneb AfroGirl
Náměstí záclon dvě holubičky zastřelily, protože nemají krátkovlnou láhev. Avšak forky seriozního doletu nemají čokoládové krávy, takže šplouchání louky nebylo hlasité. Můžeme nahmatat červený déšť, pozdravovat bratry a slunečnicové semínka. Zazpívat si s křidýlkama jelenů půjdu, udat policii a zavolat babičku.

A pak to tu všechno smažu, ale jen gumou :)

Píchání

31. března 2011 v 18:23 | Pawja aneb AfroGirl
Kolem kaktusy, je horka tak to si na hlavu nasadím sombréro grandéééé... (za rok a měsíc maturuju. Blázním z toho!! )

1. Až začnete číct tento článek pustě si k tomu ten song. Není nijak epesní, ale já si ho pouští, když todle píšu. A střídám to s Barovou turistikou, pře ji nikdy nepřestanu milovat a protože se už neuvěřitelně těším na zítra!* (neptejte se)


Lhaní :-!

20. března 2011 v 16:46 | Pawja aneb AfroGirl
Lžete? Někdy? Teda jako rodičům o tom, že nekouříte, že jste nepřišli dom až v půl 6, že jste se neopili, že spíte u "kámošky", že si omluvenky do školy nepíšete sami, že je to jen nějaký omyl asi, že určitě ste tu skleničku/televizi/okno/cokoliv nerozbyli vy se nepočítá.. Lžete? Proč?....

Já nevim co je za problém mluvit pravdu. Když se někoho zetám pčímou otázku, proč neodpoví pravdu? Zatajování kutečnosti, pravdy je snad lepší než říci jak to je doopravdy? Bože jak jsem vždycky nasraná, když zjistim, že mi někdo kecal!(Přiznávám, tento článek je psán kvůli nasranosti, které vznikla z toho důvodu, že mi napsala jedna slečna, které byla na tom stejně jako já s tím týpkem, který už není. Ten z toho článku týden. A začali sme se tak bavit o tom, jak je odporný v tom, jak porád a ustavičně kecá! Všem, hlavně nám dvoum. Jeho věrným ovečkám na vykouření..)

Já prostě mluvím pravdu. Nedělá mi to problémy. No dobře, kecám učitelce v tom, proč jsme nebyla ve škole (Původně se nám nechtělo do škol, pře jsem spala u něj a on měl 2 a 4 hodinu nějaké zkoušení. Tak jsme do školy dorazili na 6 hodinu. Učitelce jsem řekla, že jsme byla u kožního.. Pár dní na to jsme zaspala a dorazila jsme na 3 hodinu. Učitelce jsem řekla, že jsem byla u toho kožního znovu pro výsledky. A že nemám razítko? NO A!), ale mámě, že jsme byla kouřit už ne. Co to komu pomůže když lžete? Milosrdná lež je o něčem jiném, ale stejně chce každý vědět pravdu. Vy taky, tak proč lžeme? Pravda je někdy hnusná, ale lepší..

Bože můj!
To je takovej kretén! :D
Achjo, já se musim smát..
a nadávat si, že ho mám ráda
a ona taky
Twl.. MY HOLKY TO MÁME TĚŽKÉ!!

2o dnů..

27. února 2011 v 16:21 | Pawja aneb AfroGirl
Tak.. Teď je to už 2o dní. Možná víc..

Mezitím jsme přišla o "kámošky", protože to, že chci být s někým koho mám fakt ráda a fakt s ním chci být. Protože nejsem s nimi, protože jsme se prý změnila. Ale tak když o vás vypráví, jaké jste krávy, vymýšlí hnusný básničky a podobně, co já mám dělat? Akorát si brečím do polštářů, protože mi to ubližuje. A nikdo mi nepomůže. Proč mám porád pocit, že nikoho vážně nemám ?

*Kdybys mě alespon obejmul a řekl že to bude fajn. A neřikal mi at zmlknu, umřu, nemlátil a podobně. Kdybych si mohla být jistá tím co dělám.*

 
 

Reklama