Moje řeči

Bravo holka, ty si na facku :D

13. ledna 2010 v 22:46 | Pawja aneb AfroGirl
Můj největší momentální problém je :

1. Co si vezmu do Maxu/zítra na sebe.
2. Co si udělám za učes.
3. Ona ta voňavka vážně voní jako pánská.
4. Velké tajemství, které dělá problémy nám všem.Taky se věčně přidáváte do všemozžných skupin na Facu? Já jo. A některé jsou tak stračně výstižné, vtipné nebo dokonale mě vystihují a zcela s nimi simpatizuji! Jako příklad uvedu pár případů : To co dělám za svobodna neznamená, že budu dělat jako zadaná, Milujeme pizzu Hawai, Když někam jdu, rodičů se neptám, oznamuju to , Přelouč= prdel světa (ale jinak školu a všechny lidi tam miluju ), když se napiju, stává se ze mě jiný člověk, která se chce napít taky, Když mi trčí noha z peřiny schovám ji, pře se bojím, že mi jí něco ukousne, Miluju, neznamená chci tě do postele ( já tam chci i ty které nemiluju :D:D), lidi, pomozte nám zlegalizovat omamné kaktury a mohla bych pokračovat do nekonečna.. Nebo alepon do počtu 58 ;)

Dneska sme si s kámošem koupili Bravo, pře sme čekali 2 hodiny v Pce na nádru, než nám pojede vlak. A jakožto sranda byla. Hele nechápu, jak jsem si to mohla před 3 rokama kupovat! :D Takové kraviny tam jsou, všechny ty věci co píšou o celebrtách si vymýšlí a rubrika Láska, sex a trápení je tak debilní! :D Budu citovat příběh jedné slečny, ze které jsem měla velký smích. Omlouvám se za nechutné části, ale todle pokud se někdo ptal tak musí být buď totální kravka nebo si dělala srandu :D I když, každý má jiné problémy že? :D

Marie 14: Mám velký problém!!! Když jsem se prstila, strašně to bolelo, a přitom to bylo jenom ukazováčkem. Pak jsem se zespodu vyfotila a mám tu dírku malou jako můj nehet na malíčku, Na fotku byl děsně hnusný pohled! Moje vagina byla zateklá něčím bílým, naproso hnusným! Když si představím ten trapas, jak mne bude přítel prstit, nebo tu bolest, až to do mne bude strkat, hrůůza! Vyroste mi to ještě? Nemáte pro mne nějakou utěšovací radu?

Holka ty si prostě na facku :D

Mandarinky x banáni

15. prosince 2009 v 19:26 | Pawja aneb AfroGirl

Kdysi, byl pro mě důležitý banán. Och jak jsem ho milovala. Jak byl žlutý, jak se hezky svlékal, ten pohyb, když vám míří do pusy a když ho pak vyndáváte. Ta chuť!. Ale teď?
Mám ráda mandarinky. Hrůzné mandarinky. Ale jak jsou krásně kulaté, jakou barvu mají a jak se rozplívají!
Ale jsem zlá, když jsem přešla na mandarinky? Jsem zlá, když vidím v krámě toho banána a řikám si : "Ne, mandarinky jsou lepší."? Myslím si, že si zasloužim nějaký trest. Hoven.V tomto článku jde opravdu pouze o mandarinky a banány! Jakékoliv podobnosti se životními zkušenostmi či osobami je velice náhodná!

No i když.... :-p

zase ten blbej maxim a zase ty blbý kluci k sežrání

29. listopadu 2009 v 13:28 | Pawja aneb AfroGirl
Vypadá to, že články budu zveřejnovat jen v neděli. A že tam budu psát jen o Maximu. Sice vidim že vás to nebaví, vidim že smysl mého blogu velmi rychle přešel, vidim že nějakej Autorskej klub a práce pro něj není nic super na návštvenost, vidim prostě, že končim. Jako ne s blogem ale u vás. Ale mě je jedno.

Víte jak jsem minule psala ty štastné informace? Jakékoliv? Teď bych napsala naprostý opak. Včerodneska to bylo naprosto nehovno. Použila bych i více sprostých výrazů, ale nejsem si jista, jestli bych se pak ve vašim očích nezměnila v nějakou vulgaristku. No asi nezměnila.

Zezačátku to bylo fajn, pak ale se dostavili jistě věci, informace, vidění a zjištění, že jsem proště upadla do otupělosti střídavé se vztekem a smutkem. Prostě jsem zase zblbla. A tak mě to sere, že si za to mohu sama. Měla jsme se řídit vlastním heslem : Nesni dopředu. A bylo by to pak mnohem lepší. Možná.Ale ne, nechci o tom psát, nechci aby ste přišli na to. Takže něco inčího.

Provázaný článek o praseti a setkání vaší matky s opilými chlapci

18. listopadu 2009 v 22:36 | Pawja aneb AfroGirl
Všichni máme Prasárnu! A kdo ne, měl by si zaletět do Mexika nebo do Polska (bylo to Polsko?)

Pawjínečka trpý. Je nemocná, kašle, bolý jí hedka a taky zádíčka. Pawjínečky odolnost vůči nemocím už asi opadla. To byl dar od sudiček a teď je v trapu. Upřímně přemýšlím, že se na nějakou chemiu nebo Technology vyseru. Jsem machr, tak to zvládnu i po termínu. Ále doma nudit se mi nechce. Kdyby alspoň ten chlapec na ICQ psal.... Takže pudu do školy a budu ze všech dělat prasata. (to s těma prasárnama berte na lehkou váhu, já jen zveličuji)

Tu nemocnou churavou náladu jsem buď chytila a) od mladého zadaného přítele své kamarádky Jakuba, s kterým sem byla na gyndě (to je dlouhý příběh, takhle to vyzní suprově) nebo b) od mladého, malého chlapce, s kterým jsem rozjela Francouštinu přibližně okolo 00:00 hodin v soboto-neděli. Ondráček se jmenoval. Teda já za to nemuhu! To ty panáky vodky, které se ten večer staly mými společníky. Poprvé a asic naposled, protože ta odporná nechuť ničeho se nedá pít. Teda, podle zkušeností dá, ale kdo to zvládne bez uprku ke své igelitce (Jack), kde se nechází šťáva? Nechápu vás, dobrovolné konzumenty. Já to pila jen kvůli tomu, že to bylo v akci za 15,- a že druhý drink (zelená :-!) pozřít nemohu, protože můj žaludek si stále pamatuje na tu tancovačku v obývacím pokoji a ložnici u bývalého přítele. Tancovačku rozumějte zvracení...

Že zvykat si je a taky

9. listopadu 2009 v 19:13 | Pawja aneb AfroGirl
Se svými pístíky se budu honosit přinejmenším 3 měsíce, takže paráda ne. Jsem robokop a strašná stranda to je :D

Asi pudu na blond.. :D


No jak ten hořejšek napovídá, na pístíky jsem si zvykla. A od toho budu odvíjet další strohý text, který se pokosím držet v trochu čtivé linii, i když mi to v poslední době moc nejde. A nebo taky trochu odměhnu, protože jsem si vzpoměla na Karla :D

Celebrita

1. listopadu 2009 v 20:07 | Pawja aneb AfroGirl
Asi vážně neumim psát, protože minulý článek se nese v duchu, že jsem totální necita, že zakazuji lidem snít. Sic to nebyl účel článku ale což. Šlo především o to, abyste moc nepřemýšleli a nesnili o tom, co udělat a coby kdyby. Prostě to udělejte. Jak jedna moudrá slečinka (hádejte třikrát kdo) měl ve statusu na ICQ : Lepší litovat toho co sme udělali, než toho co ne. Nějak přesně newim, kam hodit ty čárky..


Nu ale to jsem odvedla pozornost od hlavní atraktivy tohoto článku! Takže takže.....

Ona mluvila ale nikdo ji neposlouchal

20. října 2009 v 19:15 | Pawja aneb AfroGirl
Bartimaeus žije. Ale chudák Kitty to neví. Bartimaeus žije a s ním i Nathaniel, který navždy zůstane v našem srdci a pořád dokola bude opakovat tu krásnou větu : "Ne, jmenuju se Nathaniel".


A Josh. Strašně lituju, že jsem ho opustila. Že jsem na něj po dobu 385 dní zapoměla. Teď jsem ráda, že ho mám napozadí v mobilu i na compu nebo jako ICQ ikonku. Chudinka maličký, roztomilý medvídek, co má odpornou slečnu a tím pádem zabíjí nás odporné češky, co se k jeho blízkosti nikdy nedostanou. Ale ještě že existuje snění. Tam můžu mít Joshe i Taye v jednom.

Taky tam nesnášíte ty totálně vymatlané časopisy ( InTauch, Bravo, Popcorn), kde dokola mluví jen o hercích ze Stmívání? Asi nějaký magoři nebo co. Že to ty slečny 12- baví porád číst. Och jak je Tay sexy s těmi svaly že? O on miluje tamtu jak hraje Bellu (jak se kruci ta herečka jmenuje?!). O on se Robert (snad se tak píše) holí? Ale přece ve filmu má nechutné chlupy všude.. Jo a taky jak je teď Tay všemi oblíbený. Vy slečny, máte ho rádi jen kvůli tomu, jak vypadá. Máte ho rádi, jen kvůli tomu, jak se má podle knihy chovat Jacob k Belle. Máte ho rádi kvůli těm sexy vlasům a hnusnýmu tetování.

Jo a tetování. Dostanu ho od táty k Vánocům. Sice to ještě newí, ale on nevypadá na to, že by se tomu bránil. Sice asi tu bolest nepřežiju, a budu tak brečet, že to bude trapné, ale prostě chci. Výmečnost vlasů už mi nestačí. Když mi chlapci budou sahat nad zadek, aby mi pohladili štírka mě rozpálí, že si nenechám utéct žádného trpaslíka. Muhehehé

Kdo mi vysvětlí a existenčně (to je debilní slovo) opodstatní důvod, proč Heat umřel (proč se zabil), když byl tak svělý, tak super, tak nadějný a tak krásný... Prostě chudák, nikdy se nedozvíme, co ho k tomu dovedlo. I když člověk vypadý navenek super a štastný, uvnitř může mít škvorejše, co mu žere srdce. Bum bác...

Nepíšu komentáře, protože vy ste toho v sobotu a v neděli napsali tolik, že jsem to číst nemohla. A bylo mi blbé někomu koment hodit a někomu ne. Se to časem zpraví.

Kdo není na Facebooku, nežije..

6. října 2009 v 20:27 | Pawja aneb AfroGirl
Nejdřív jsem si nemohla představit, jak někdo může být závislí na internetové doméně. No a teď... hm.. nějak chápu :D:D


Teď si to přiznejme. Kdo nezná Facebook? Kdo ještě nikdy nikoho neslyšel, že by mluvil o facebooku. Že v televizi o tom mluví jako o závislosti. Že v televizi říkali, že jedna dívka kvůli němu spáchala sebevraždu (oni ji tam šikanovali bo co)? Kdo prostě nemá představu, jak si přidávám kamarády, co je FarmVille, Friends for sale, testy typu "Jak moc dobře líbáš", e-maili o tom, že uživatel Tenhle Tenhlodínů okomentoval vaši fotku? No? Moc vás nebude :-p

Odstavec s komentáři a jiné

2. října 2009 v 23:29 | Pawja aneb AfroGirl
Ale né, nekašlu na vás. Jen sem nic nedávám. Co si vy hned nepředstavíte. ..
(no coment photo pls! )

Pardon za tolko nevhodných slov, co zde byly předtím. Mi nějak ujela ruka nebo co. Taky už nebudu psát o sexu. Je to dost nechutné a představa, že si to může přečíst někdo z mé rodiny je pěkně nepěkná. Taky se vyvaruju jiných nevhodných věcí -přílišný zásah do soukromí- , kterých bych mohla v budoucnu litovat. Možná i omezím zveřejňování své adresy a podobných soukromých aspektů, pře si nepřeji, aby jednoho dne u mých vrat zvonil nějaký Bořek, co by si dal úlet s tou super holkou z netu. Víte jak to myslím (uchylák)..

Snažím se nějak neřešit komentáře. I když mě strašně štve, že moje práce není tolko odměněna, jak bych si představovala, musím být spokojená i s tím málem. Twe, sorry no, tak jsem trochu nespokojená a hnusná . Stane se. Když si vzpomenu, že jsem asi před 5 měsíci upěnlivě prosila o 5 komentářů, když s vzpomenu, že před 2 měsíci jsme komentářů měla přez 2o a když teď přemýšlím, že jich mám většinou jen 8... Taky nemusim mít nic že?

Článek půlnoční

28. září 2009 v 0:18 | Pawja aneb AfroGirl
DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ, DPČ

Až s naprostou přesností rozluštíte tuto zprávu, postoupíte na mém žebříčku přátel o nula procent. Fér nabýdka ne?
Momentálně je po půlnoci, píšu si s mladým mužem, který se v jednom období zasloužil o ne moc příjemné vzpomínky a chvíle a vcelku fajn se bavim. Není to pomsta, vůbec nedělám to, co by si pán nepřál, ani nedám na přítelovi rady (jako kamarád) a píšu si o sexu. Skoro. Jsem mladá, krásná a perspektivní partie, tak co by ne?

Upřímně, nějaký sex na jednu noc mi je vcelku jedno. Už teď se tlemim při setkání toho chlapce. No vlastně, vy už ho znáte. Jednou zde byla jeho fotka. Ale v tu dobu se svět točil jinak. Veseleji. (twe ted jsme napsala slovo sexuální chtíč :D). Ne, tenhle článek je o ničem. Začnu o něčem veselějším a ne tak nabitým ironií. Všechny slova,¨kde se nachází nějaký podtex se Sexem nahradtě banánem. Hned to bude zábavnější čtení.

Aby ste neměli pusu plnou blbých keců

21. září 2009 v 17:53 | Pawja aneb AfroGirl
Twé, já se vrátim, ale ne hned. Se hned nezbláznim ne?


Třeba by ste věděli, jsem porád v prdeli. Ale můj milovaný (láska není již opětovaná ale milovaný je porád) mi řekl, at si najdu nějakého bouchače, tak prosimvás, pokud znáte nějakého tmavovlasého, zelenookého medvídka (ignoruji podobnost s mým milovaným) tak mu dejte na mě kontakt. Třeba blog. Ale pokud bude chtít jen sex, tak to nevedu.

Až se vrátím do původního stavu (přesně kdy vám nepovim), tak vám povim o tý akci, co byla v Ideonu. Nebudu zminovat negativa, jen pozitivní myšlení. A kdyby se tam něco negativního objevilo, tak mě mlaťte co hrdlo ráčí, už jsme si stejně málem zlomila ruku, jak jsem včera v záchvalu zoufalctvíí odhodila Cecila a pak se udeřila takovou mrdou do zdi, že jsem vážně myslela (doufala) že sem si paznechtek zlomila. Bohužel.

A taky. Prosimvás. Jsem možná magor, labilní osoba se sklony k zveličování, přehánění, lezení do prdele někomu, kdo si to nezaslouží, ale svého Ex přítele mám právo urážet jen já, takže se mi do něj nenavážejte. On nemůže za to, že mě nemiluje. Za to můžu já přece.

A taky se nezabiju. Nejsem moc jistá, jesti až umřeme, zůstaneme na světě bdít a koukat co se kolem nás děje. Proto to teda neudělám. I když mě strašně zajímajá reakce na to,že jsem umřela, ale protože to momentálně newim, tak to neudělám. Představa plačícího milovaného u mého hrobu je sice hodně lákavá, reálnost toho je však tak mizivá, že nemá cenu se zabit. Takže prosííím, všech těchto poznámek se ušetřte, stejně do toho můžu mluvit jen já, a i když vy byste kafrali 2o hodin v kuse, kdybych byla přesvěčená, stejně to udělám. Jasný?

Konec

Rozhazuj radost (peníze) kolem sebe!

16. září 2009 v 16:41 | Pawja aneb AfroGirl
Dělejte, že je všechno za mnou. Mám radostné informace a chci abyste zářili štěstím, jako slečna Pawjínka


Včera jsme rozhazovala. Podle svého nového životního motta jsem kupovala a kupovala, že moje maličkost, která se raduje z maličkostí málem pukla radostí a štěstím. Moje nálada pak vyprovokovala i jistý jiný fakt, který ve mě vzbuzuje naději, ale to až někdy jindy.

Co napsat

10. září 2009 v 19:04 | Pawja aneb AfroGirl
Kdybych zase psala to, co zrovna potřebuju někomu říct- ale stejně to nikomu neřeknu- tak by ta kráva, co jí brzo zablokuju IP adresu napsala něco, co by mě odrovnalo tak na to seru. Kdyby tak brufen zabíral i na bolest psychyckou. No vlastně on zabírá, když ho vemete moc. Muhehehé !

Touha po Alíku

29. srpna 2009 v 19:42 | Pawja aneb AfroGirl
Žádní piráti srdíčka, byl to Nemo. Jak správně jste vy dvě mladé slečny vyvodili, když se Doris s ...?? (jak se jmenuje Nemův otec?!) ptali na cestu, potkali ty vtipný sardinky co předváděli věci. Mečouna, humra a.. piráty. A říkali : Brázdíme moře Johohó, dělá nám to dobře johohó!


Přiznejte se náctiletí lidé, kdo z vás hrál Alíka? Kdo z vás se vydal do imaginálního světa plného kouzel, zabíjená a sexu? Gahira, Cintra, Avalon a Dragons riders, PařmenWord (nemáš zač Rade :D) SunnyRiders, pak nějaká newim jak Alaeja něco. A další a další nesmyslný názvy klubů, ve kterých jste mohli jezdin na koní, kočkách nebo dracích, hrát si na lidi, elfy, démony nebo upíry, a vládnou magii živlů, čtení myšlenek nebo třeba telekinezí.

Ctěnému a tajemnému panu H.

27. srpna 2009 v 21:23 | Pawja aneb AfroGirl
Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si?

Upřímně, je to trochu z donucení, ale mě samotnou to trochu zajímá.

Laťka únosnosti (mě pěkně nasrla)

22. srpna 2009 v 17:32 | Pawja aneb AfroGirl
Takže když mám jako v článku vlastní super sexy fotky, nejsem inteligentní?

No tak jsme nalezla to bratrstvo. A už ke špatné náladě pramenící z mého osobního nitra se přidala další špatná nálada, které nechápe, jak někdo může míru inteligentní článků zakládat na tom, jak je dlouhý a nudný a bez obrázku. Tedy to je jen skoro pravdivá spekulace.

Všichni známe Autoský klub. Nebudu o tom mluvit, protože vsichni kdo byli přijatí o tom článek napsali a tak by to nudilo. Někteří přijatí ale nesouhlasí s tím, jak vysoko je laťka únosnoti nastavena. Hele mě je tohle jedno. Já mám svých 14 oblíbených blogů kam chodim a je mi jedno, jestli tam dají statistiky návštěvnosti za minulý týden. Já i k tomu dokážu dát nejlepší komentář na světě.

Ale to sesterstvo-batrstvo (krycí název BKP) dle mého je přehnaný. Vždyť tam nepřijali ani Mich, tak kdo se tam pak dostane. Jo já wim. Ona kterou nemám ráda a o které jste spekulovali. Inteligentní články typu - úvaha na téma Týrání žen v Asii- je pro někoho rozhodně stračně zajímavá, ale průměrného čtenáře blogaře asi nenadchne, zvláště, pokud jeho délka přesahuje 1 minuta čtení. Možná se zdá, že to píšu kvůli tomu, že mě tam nepřijmou, ale já se ani nehlásila...

Dvě holčiny zadupat do země

18. srpna 2009 v 13:06 | Pawja aneb AfroGirl

AKTUALIZOVÁNO 15:41


Pawlínka byla znovu sexy modelkou (možná i TOP modelkou) jenže je tak znuděná sama sebou, a vás nechce taky tak nudit, tak fotky neuvidíte. Podívejte se na můj profil na Facu.
Ani jsem nevěděla, že můžu nesnášet někoho, koho neznám. Tedy znám, ale jen tím, jak se vyjadřuje na blogách. Dvě slečny mě strašně pijou krev, i když důvod prakticky nemají. Jedna holčina to dělá již dlouhou dobu. Ne nezmínim jí, nejsem magor pře vím, jakou má návštěvnost a i někteří, co občas zajdou na můj blog ji znají a navštěvují ji. Mořná následující popis bude z vašeho pohledu vypadat, že popusuji sebe ale mám na mysli jí : Je strašně chytrá, na všechno má vždy dobrý a správný názor. Každý ji to baští, chce s ní být nejblogííík. Slečno, budu tě i nadíle ignorovat, ale štvát mě budeš nadále.
Ta druhá. Ne, nic řikat nebudu pře už toho bylo řečeno dost. Podívej te se do komentářů na autoráku...

>>A taky bych chtěla říct, že když se Pawjínka nasere, tak nadává. Pak se zdá jako výbušný, cholerický člověk (což ona je), ale prostě některý věci jsou už moc. A pak ty reakce na moji výbušnost mě naserou znovu a pak se roztoří kolotoč obřích nadávek, urážek a malých osobních válek, že se v tom ani sama neorientuje!

Vagina a Penis

15. srpna 2009 v 21:28 | Pawja aneb AfroGirl
Proč je vlatně slovo píča a čůrák sprosté slovo? Bez těchto dvou strašně rozkošných věcech by nebylo 1) orgasmus, 2) děti a za 3) s čím bychom si po nocích hrály?

(Co myslíte, že ten obrázek znázorňuje? :D)

(No, přiznávám bez okolků, že toto je reakce na jeden komentář. No co, možná jsem si ho i zasloužila, ale ta svině řekla že nejsem hezká! To mě chce jako uvrhnout k věčnému koukání do zrdcadla a přesvědčovat se, že to není pravda?!)

Kdo vymyslel sprostá slova? Proč výše uvedené dva výrazy jsou asi to nejsporstějším, jak někoho urazit? A proč ty malí haranti vás s tím teď klidně ocejchují a přitom ani nevědí, jak to pořádně vypadá a k čemu to funguje? Jak každá generace o té malé současné říká : Takový jsme my nebyli..

Mě se líbí třeba sprosté slovo (teď mě to napadlo) Kaďák. Takové vtipné to je a vsadím se, že když si nasadím destičku, tak to pořádně nevyslovim.

Antikoncepce v praxi

14. srpna 2009 v 22:17 | Pawja aneb AfroGirl

ÁÁÁ nebudeš chůva? (předstírané přemýšlení) NÉÉÉÉÉ!


Tak tedy byla akce. Pro mě silně nedobrovolná. Přijeli k nám příbuzní, jinými slov teta a její 3 vnučky. Který byly malý! Věkově : 6let, 8 let a 11 let. ÉÉ o.O.

No víte. Mě se na těhotenctví a na matečtví líbí břížko, které mohu hladit. Líbí se mi malinký ukřičený pidilidík. Líbí se mi vození v kočírkách, jít s malou dcerou-senym do obchodu a společně jim s manželem vybírat malinký botičky, podepisovat im úkoly ale... Tohle? Starat se o děti, u kterých mám strach, že nám zabijí psa, že vybuchnu vsteky a následovně je utopim, že mě dost leze na nervy, že ani tu intimku si nemůžu nasadit, pře jsou schopné za mnou lést na záchod je dost na mě moc. Jak říká máma: živá antikoncepce.

Jen do nich?

6. srpna 2009 v 13:11 | Pawja aneb AfroGirl
Od té doby co jsem v Autoráku to vidívám pořád víc. A moje nelibost roste. Spíše mě to jasně a sprostě ser!e.

(Mňau, já jsem nejvíc sexy kocourek Wincent. A jsem teplej ;))

Stráášně moc lidí, co jsou v autoráku moc moc musí řešit pixelkáče. Články, komentáře, názory. Často se tam ty slova typu : didlinky, pixelkový blogy,kopíráci, SONB,kusovky, SbÉnHA,... vyskutují. Proč to pořád řešíte?
 
 

Reklama