Moje řeči

Vtípek, čarodky

4. května 2009 v 18:02 | Pawja aneb AfroGirl
Nazdar Nazdar..

Kolikže to bylo .. jo 7 dní jsme tu nebylo. To je jinými slovy týden. To je co. -nic víc k tomu neřeknu, stejně bych se jen opakovala- .

Teď jsem v jedný hře na aliančním fóru našla jeden dobrý vtip. No není až tak super ale je to docela vtipné..

....Potkali se tři manželé, jejichž polovičky právě dělají autoškolu. První: "To je děs, moje mě večer mačká na žalud a já musím troubit". Druhý: "To nic není. Ta moje mě chytne za penis, jako když řadí rychlosti a já podle toho musím vrčet." Třetí: "Běžte se vycpat. Moje mě každý večer za něj popadne, vrazí si ho mezi nohy a řekne - Dvacet litrů prosím! a kde já chudák to mám pořád brát?"

Sranda co? :D

A ještě něco.. Jo jasný... Pokračuj níže pokud si chceš přečíst něco o tom, jak jsem si užila čarodky, pokud nechceš, tak rovnou hoď komentářem :D

Jedna bába povídala 0.3 - Enetrka, škola, dementky

23. dubna 2009 v 20:56 | Pawja aneb AfroGirl
Začnu opět dementně, jako dycky... Předem upozornuji, že tento článek je všemožně o ničem a nebude zábavné ho číst. Pouze pocituji povinost něco sem dáti, tak tedy tak činím.. Smysluplných článků bylo dost. Ted je řada na samé moje řeči, moje fotky a prakticky nic jiného do budoucna neplánuji. Možná někdy ten záblesk inteligentného tvůrčího psaní bude -NJ, tys mi jí ještě nevrátila!- ale neplánuji to na moc často. Nyní k článku..Enterka

Po té, co jsme vytvořila tento vzhled blogu ( mám na mysli sebe v záhlaví v tom divném jarním vzhledu) tak mi až došlu, jaká enterka pro můj blog by byla nejlepší. Moje fotka a nějaké to okouzlující dotažení... Pozdě. Zase nic nevyhraju. Mluvím samozdřejmě o dalšéí graické soutěži, které jsem se na Srdci zůčasnila. Už skoro 14 dní čekáme všichni učasníci na vyhláčení a oni stále nic. Nedivím se, přihlásilo se strašně moc lidí. Už ani newím jak moc hodně extra. Co by jsme taky čekali že. Když se hraje o notebook.

Škola

Nedávno sjem dostala poprvé lepší znánku z diktátu než 4 či 5. Dostala sjem 2!. Velký uspěch to byl, posleze bylo však zklamání, když jsme ze slohu dostala 3-4.Kdyby hodnotila slohovou stránku a ne chyby, byla bych na tom lépe. Ale smůla..
Dneska jsem se nechala vyzkoušet z ICT- informační a komunikační technologie-. Á dostala sem.., 1. Přirozeně. Docela jednoduché to bylo, ale já trubka se neučila, co zanamenají zkratky LAN, MAN, WAN a PAN. tedy já wím co to je, kde se to používá i na jakou vzdálenost, jen sjem si nevczpoměla co ta jednotlivá zkratka znamená. Jako U LAN Local area něco.. však chápete..
Včera jsme také psaly neohlášenou písemku z Ekologie. Dnes nám i učitelka dala výsledky a já dostala.... 1. Přirozeně. :D.. Nečekala jsem to, pře jsme u oběhové soustavy zapoměla napsat krevní skupiny a tepy ale to nějak vzplynulu. Pohoda.
Jo a dneska jsme také psaly písemku z Goniometrických funkcí a Pithágorovky. Vážně jsme z toho měla bobky ale nakonec jsem to dala. A to jsme ani nepoužívala tahák, který mi ležel v penálu. Jsem prostě dobrá! :D

Jedna bába povídala 0.2., Achmed

13. dubna 2009 v 11:37 | Pawja aneb AfroGirl

Čawky ty, ty a ty..

Dnes je den mužů. Neoficiální , ale všichni se mnou jistě souhlasíte. Pokud ne, podívejte se na ICE-B ho video. Všichni pak pochopíte.

Dneska je docela nuda. Protože jsem se rozhodla nebýti blbá a neotvírat svým kamarádům a spolužákům, tak jen koukám z okna a sleduju jak se snaží marně dozvonit na náš barák. Máma sice občas někomu otevře ale ne moc často, pře nás dědi s děckého domova vybrakovali o vejce a bratr je lemra a odmítl vymetat po jiných domech, takže máme len 3 vejce a z toho jedno musim ještě něja ušetřit pro Tomáše.

Celou dobu mého nudění potřebuju na záchod. Ale nejdu tam, pře se koukám na videa a vždycky si říkám: ..Až tohle dokoukám, pudu.." houby. Nešla sem. Ono mě to snad zachvilku přejde.

Náramek, vizitky, 15letá kuřačka, mravenci, kniha

7. dubna 2009 v 15:14 | Pawja aneb AfroGirl
éé kruci.. Jo..

Už včera jsme se pokoušela o napsání nového článku, jénže se mi neobjevila tajdleta lišta, tákže sem nic nedala.

Dneska jsme nebyla ve škole. Byla jsem u dokrtorky, kam jsme nemusela jít zrovna dneska ale já prostě do školly nemohla. No mohla, ale strašně se tam nervuju. Děláme vizitky. Ale ne podel vlastní fantazie a kreativity, ale učitel nám dá už hotovou a dělejte. Já mám tu nejhorší! Vážně. Nemyslim to tak, jako že to řiká každý, myslím to vážně. Mám tam logo té firmy - P spojené nějak zvláštně s G- a prostě nemůžu to udělat. Samotnej základ jsme dělala asi 4x a stále jsme nepřišla an to, jak to asi udělat. Bohuže, pak musím dodělat ještě ten stín toho loga.. ježiš marja proč jsem to musela dostat zrovna já? Proč nemám něco tak krásně lehkýho jako má Marpa nebo ta Kráva, která o stejěn nedělá : ..,,Prostože mě to nebaví.." a jenom nás všechny nezkutečně sere.

Dnes toho řekla hodně..

30. března 2009 v 17:13 | Pawja aneb AfroGirl
Ták a jsem tady. Potlesk pls ;)


Dneska jse mi uspěšně podařilo opravit moji 5 ( bože já jsme tak blbá, blbá,blbá!!! ) z Literky. Nechala jsme se vyzkoušet a vualá.. dostala jsme 1. Kdybych nebyla blbá, a v tý předchozí písemce si nezpletla jazyky, nový a starý zákon a jiný kraviny, nemusela bych se jak debil učit. No ale co se dá dělat...

Dnes se mi také podařilo vyřežit ten neblahý incident s videama. Hned se mi líp spí když vím, že nikdo kvůli nerozvážnosti z mé strany nebude mít ve škole potíže a že nám na internetu nebude nikdo již nadávat do krav, pan nebo vyjebaných píč - požívám jen slova, jaké byly ptori nám použity-.

Nějak nevím, co sem dávat. Nehci pozastavovat, já jen čekám na vhodný nápad, co sem dát. Takže asi zbyde jen další písáni..

Ve škole při PG -poč. grafika- jsme zkončili nějak dříve, tak jsme si v photoshopu vyráběla ikonku. Bohužel, nám v tu dobu padl internet, takže jsem si to nemohla nijak nikam uložit a fleshku jsem nechala doma, takže nic nebude. Ale přístě si to v mezičase pokusim zroit znova. Pokud mi tak pizda nesedne na místo jako minule..

No jasně, právě ted mi vypadl zvok od compu. Opět. Včera ani předevčírem nešel. Proboha co jsme komu udělala, že všechno se musí takhle kurwit! Mobil po většinu časui nechytá signál, comp mi nefunguje, webka nejde připojit na Naty... Ještě ten foták jakš takš funguje, jenomže newim jaký je směrný číslo u blesku, tak si nikdy asi nevypočátám bleskovou vzdálenost. Díky bohu, že alespon vím, jaká je ohnisková vzdálenost - ignorujte tyto řeči, to jsou jen odbornosti, kderé by každý měl o svém fotoaparátu vědět a koro nikdo, kdo používá kompakty to newí- .

Ve středním proudu

23. března 2009 v 19:18 | Pawja aneb AfroGirl
Já jsme tak ráda že jsem normální.


Nějak mě začalo bavit psát nudný články, nikoho nezajámající. Možná, že sem někdy dám i fotky z plesu, ale to až se mi bude chtit všechno davat na enterku, což nechce, pře jsme to fotila na obří formát, abych pak mohla řezat a stratit co nejmín pixelů. Ale o tom až nědy jindy, až vám budu chtít vyprávět o FOTO-REPRO, co je to ohnisková vzdálenost a něco o bleskovém zařízení, z čehož jsme dneska byla zkoušená, což probíhalo asi 45 min- nekecám, fakt-.


Nyní ke článku..
Já jsme tak ráda, že se řadím do středního proudu blogaření. No někdo na to bude mít jiný názor-samozdřejmě- ale jak jsem na Srdci blogů četla, blogy jsou svobodné, takže si můžu názor řikat jak chci. kromě sprostého podání.
Já stojím za tím názorem, že ve světe blogů se blogy dělí takto:
  • Ty divný, co na blogy zveřejní jeden článek s přednastaveným vzhledem a pak šlus
  • Ty nevkusný, co mají blog bud růžový-nic proti těm normálním ale myslím ty s těma srdíčkama a tak- nebo samý třpitkový, plný pixelek a jiných krvovin.
  • Ty normální- střední proud- co mají svůj blog rádi tak, že ho nepřeplnují, starají se, nemají neskutečnou hromadu sb jen aby měli komentáře a návštěvnost, zveřejnují normální srozumitelně čitelné články, plné zajímavých věcí ...
  • Ty extra třída blogy, s oslnujícím vzhledem, neskutečně sqlou návštěvností a komentářema, které si stejně nahrabali jenom svojí povahou a rozdávajícím usměvem a podporou u ostatním blogerů. -No možná jsem to trochu špatně definovala ale snad mě chápete-.

Jedna bába povídala ... o škole

18. března 2009 v 18:07 | Pawja aneb AfroGirl
Další moje keci. Čtěte nebo nechte být. Já jen sítím potřeu něco napsat... Ono se vlastně všechno týká školy


Dnes jsme byla zkoušená. Nejdříve z Chemie. Díky bohu, jsem dostala Křemík a Olovo, které jsme se učili včera, takže jsme si to pamatovala ještě dost živě a díky bohu tam nebyly žádné vzorečky. Pak se mě ale zeptala na uhličitan vápenatý, pálené vápno, hidrogen uhličitan sondý a kuchynckou sůl. Jen tu sůl a vápno sjme veděla. Jedno mi poradila Adél-díky ti- a tak jsme dostala 1,2. Super, čekala sem i horčí známku. Zítra ale píšeme písemku a já se nějak nemůžu donutit napsat si tahák. Zmáknu to opsat ze sešitu, učitelka nás totiž ignoruje i když dělá děsně pozornou.

Taky jsem byla zkoušená z Fyziky. No šla jsme dobrovolně, protože slečna- Sofie- co byla předemnou měla vypočítat zrychlení v grafu a to já plně ovládám, takže jsme se přihlásila, když učitel vyzval třídu, jestli nepude někdo dobrovolně. No dostala jsme 2. Zapoměla jsme totiž napsat 1-1 a tím pádem by to nevyšlo 0 ale 1 a to by bylo špatně.. no naštve..

Poslouchám rozhlasové posvícení..

13. března 2009 v 22:55 | Pawja aneb AfroGirl

Nechce se mi jít spát, takže jsem si opět stáhla Rádiové vysílání, ve kterém jsem já s pomocí mé spolužačky a reportéra vysílali a uváděli celou 45 minutovou šou. Je hezké si to připomenout, jak jme chodili po škole, já jsme se chtěla věnovat kamarádům ale musela jsme chodit s tím týpkem po škole a odchytávat nějaké ty lidi co by nám mohli říct něco do mikrofonu. Nebo jak jsem se s Els snažili namluvit všechny naše vstupy, které měly ke konci přez 5 stran, neustále jsem se já přeřekávala a tak sme museli jednotlivé odstavce neustále přehrávat a znovu namlouvat. Nebo když se mi to zrovna dařilo, kolem začalo strašně jezdit auta takže jsme to museli na chvilku stopnout.


Naše vstupy se natáčeli za normální školní výuky, jenže jsme byly s reportérem vylezlí venku, teplo bylo, ptáčci ale přišla jsem o velkou víčkovou bitvu, které se mezitím konala ve třídě. Teda myslim že to bylo ono.... nebo to sjme připravovali s Tomášem mluvené slovo při oslavách? Ksakru já nějak newim. Bylo toho hodně no.. Ted mám jenom samý blbě dobrý známky, všichni si myslí že jsme šprt a tak dále.. Jé jak to poslouchám ted jsem tam slyšela Nikolu jak zažvala ,,Dementi".. to je hezký :D.. a tady asi zase mluví Michal a ještě někdo blíže nespecifikovaný.. Pokud chcete také slyšet toto vysílání, ve kterém mluví o naší škole, o nás , nějací lidé tam mluví o něčem, naše učitelka, zbor tam zpívá.. no asi nechcete, takže to sem nedám :D:D

--Týjo, teď jsem si přečetla jeden hněvivý komentář, který pomlouvá moje I a Y. Jejku to naštve co, když neumim psát hm?. Ale stane se i lepším myslitelům než jsme já.--

Jo a jak jsme šli potom s T k nám a já dělala housky. Jak jsme tancovali, uváděli celý to vystoupení v kolturáku a nikdo nás neslyšel, jak Lucka pronesla první slovo při začátku celé slavnosti, jak jsme se narychlo převlíkali v tom kamrdlíku dole a já se zamotala do silonek :D:D:D.

Dobrou noc :D

Dnes je 7.3.

7. března 2009 v 18:56 | Pawja aneb AfroGirl

Ale vůbec se mi nechce do školy. A víte co bych nejdraději dělala?.... Ach tak zkažená, zkažená zkažená! Nezačínejte, pře je to závyslost, a je horší než na kafy.Teda možná, pře já na kafy závyslá nejsem. Jo mmnt, du si udělat čaj..

Takže mám čaj, vyšen. Jaký je rozdíl mězi vyšní a třešní? Asi v začátku slova.Taky jsme si vzala Dobrou mámu rozmixované merunky. No není to špatný, ale já myslela, že když je to rozmixované, tak tam žádný malý kousky nebudou. No neřešme to.

No , vy jste si toho určitě nevšimli ale ted jsme se odmlčela asi na 5 minut. Vedla jsem zajímavou konverzaci se svým drahým a poté také opět četla Rozbřesk. Jednu část, která se mi v momentální situaci moc podobá :D:D:D.

Přišla jsem na rozdíl třešní-vyšní. Třešně jsou dobrý.

Varování kvůli silnici

22. února 2009 v 15:38 | Pawja aneb AfroGirl

Lidi, pokud se rozhodnete dneska projet silnicí v Dolní,Horní Rovni, Komárově nebo Litětinách po malé straně NA KOLE tak si to okamžitě rozmyslete! Jela jsme pro pečivo a málem jsme se zabila nebo dostala vsteky infarkt. Na silnici totiž leží taková břečka, že se to nedá projed bez neutálého smekání, padání nebo sprostého nadávání.

Oznámení: Příjezd u hor

21. února 2009 v 17:36 | Pawja aneb AfroGirl
No a jsem tady. Tedy do Pce kraje jsem přijela někdy kolem 12 hodin ale než jsme se dostala dom, pár chvilek uběhlo. Musela jsme totiž ještě usnout na gauči mého drahého :D.

Jaké to tam bylo? Prostě luxusní! Nejenže jsme se hned za den, rspktv za 2 naučila lyžovat tak, abych už tolko nepadala ( ach ten začátek byl tak vtipný! :D:D) ale na chatě s těmi lidmi jsme si užila horázní srandy. Také jsme obohacena o pár životně důležitých zjištění :D:Dno coment.

Když si uvědomím, že včera touhle dobou jsem seděla s holkama na druhý chatě a dělala si srandu z tý holky, co měla namalovaný obočí, pře tam žádný neměla. Nebo jsme možná touhle dobou mastila Žolíky, který jsme se naučila právě včera a už jsme luxusně všechny porážela :D.

Sněhu bylo krásně. Každej den sněžilo a bylo přez metr sněhu- asi-. Díky bohu, já tam nekončila tak často jako Ivča, která prakticky takždý den se v tom válela pře asi nějakým nedopatřením zakopla nebo jí tam ti bastardi hodili :D. Jednou dokonce sněžilo a foukalo tak (uterý), že když jsme šli na kopec za chatou, nemohli jsme najít cestu, která tam byla projetá a když sjme se raději o půl hodinu déle vraceli zpět, naše stopy nebyly v té haldě sněhu vidět. Díky bohu že to bylo takovej kousek a nebo že se nedalo nikam ztratit :D.

Odmlčim

24. ledna 2009 v 19:19 | Pawja aneb AfroGirl
Možná se ted na nějakou dobu odmlčim s články.. asi tak na 2 dny :D:D Možná na 3 a nebo na žádnej, jenom mě ted nenapadá nic, co bych sem dala. Kruciiii

Informace ke dni 14. 1.08 - vzhled, knihy, ICT, Médi

14. ledna 2009 v 21:01 | Pawja aneb AfroGirl

Já wím,že se ti to záhlaví Marpo nelíbí, ale mě jo, takže to sem dávám.


Všimli jste si, že stream trochu změnil vzhled? V načítání videí. Já teda jo a je to asi změna k lepšímu. I když.. Stream se pořád mění, no asi ce být lepší než Youtube. I když newím, jestli nějaký czech server o videí prorazí víc, než meinárodní, který je dokonce i v češtině.

Tema je momentálně Dolly. Nedávno se mi podařili regnou se na Deviantu a tak jsem hledala. Našla jsme jendu holčinu, která má fakt krásný obrázky. Fotky lidí, zvířat přírody. Prostě krása. Nějak ale nemůžu najít, jak se tam lidi přidávájí do oblíbených. No to snad časem vypyluju :D.

Přecitlivělá

10. ledna 2009 v 17:09 | Pawja aneb AfroGirl
Zase jmse smutná, tvář mám slepenou od slz a nece se mi to jít umejt. Důvody jsou osobní, ae já to trochu přeháním. Řikám že je to závislost a apsták je na mě takovýto. Taky jsme si četla HP7 a oni tam umírali což mě taky vždycky dostane. PŘECITLIVĚLÁ, PŘECITLIVĚLÁ, PŘECITLIVĚLÁ!!! Ať už je (..) zase sobota.

PS: já se snažim mluvit slušně i když dneska (noc) jsem to zase neakceptovala mluvila jsme stejně... takže (..) tohle znamená nějaké sprosté slovo.

Všude bílo

5. ledna 2009 v 18:16 | Pawja aneb AfroGirl
Je to radost nebo utrpení?

Je všude, na střechách, ve vlasech, na kolejích , na silnicích. Kam se podíváte jen bílo. Mě osobně se líbí pohled na krajinu, které je zahalena v tý obří metrový peřině, na promrzlé stromy, na černé ptáky brázdící oblohu, na padající sníh a křištálově zamrzlou hladinu potoka ale má to i svoje mínusi. Udám příklad z mého dnešního života:

Ráno jak malované. Vstanu a udělám normální raní aktivity, pak se dostanu na nádraží, povídáme si s holkama a čekáme. Nic. Žádný vlak. Pak konečně uslyším houkání a všichni s očekáváním se nahrnou k peronu jenže..

Kecičky

3. ledna 2009 v 13:03 | Pawja aneb AfroGirl
Takže.. co bych sem dala? Nu nic než daší videa, kraviny nebo mé fotky mě nenapadá, takže vám něco povím a pak dám nějaké to video :)


Představte si to, dneska máma nemohla otevřít dveře, tak musela vylíst oknem :D:D:D Ách to je vtipné, má matka leze oknem pře nám přmrzli dveře a potom, co byla venku je mohla teprve otevřít vykopnutím :D..

Na bradě mám cucáka. Včera jsme vypadala, jak kdybych měla bratku a máma mi za to nadávala. To je nelogiské a nespravedlivé. Já jsem si ho tam neudělala to byl On ale vynadáno dostal taky. A pak když zjistila (máma) že jsme jí v obýváku otočili všechny obrazy a hodiny vzhůru nohama :D:D Sranda u nás doma mno :D


Musim se učit a totalitně se mi nece. Začala jsme se už učit Ajinu,časy a nějaký tamto jak newim co to tedka je , a čekám, až mi Marp vrátí ostatní sešity, abych se mohla učit to. Já ci ještě prázky :(

Text jsme hledala ale nenašla :(

Ach já jsme tak strašně dobrá! :D

27. prosince 2008 v 12:56 | Pawja aneb AfroGirl
Víte, prostě to musím říct. Pochlubit se, jak strašně dobře dokážu udělat video. Zatim vám ho ale nemůžu ukázat, pře to nemám hotové a potřebuji k tomu jistou věc od holek ale už teď se mi to strašně líbí.

Já když dělám video, většinou to dělám vše podle hubby, kterou jsme si zezačátku zvolila. Někdy se mi to uplně nepovede, ale jindy je to geniální.Třeba jako to video které dělám teď. Je jakoby o světě Pavli WinterNew a jsou tam fotky sppojené s videi. A já tak geniálně natočila, jak tancuju, že mi to vyšlo akorát do toho. No on to asi těžko každý ocení ale já mám dobrý pocit.

Takže, video bude asi tak... za 3 dny pokud se do té doby potkám s holkama a pokud ne, tak vymyslim něco jinýho ;)

Čus buřtíci a anorektičky :D

Blbé ČD (české dráhy)

17. prosince 2008 v 17:17 | Pawja aneb AfroGirl
Chtěla bych Vám ukázat, jak strašné to máme my, co musíme dojíždět vlakem do školy. Newim, jak moc se to týká vás, ale mě to hodně štve a hlavně v momentální době, kdy se vlaky změnili a také dražili!

Mnozí víte, že počínaje touto nedělí (14.12.2008) se změnili a také zdražili jízdní řády. Pro mě, která musím do školy dojíždět 34 km deno deně se to má s penězi následovně: Původní cena byla 36 korun. To je ale samozdřejmě studencká sleva. Nyní, když se ty vydřiduši z nás rozhodli tahat peníze stojí mě to 45 kč, což je o 9 kč dražší.. Nojo, řeknetesi 9 kč to nikoho nezabije ale když to týdně dělá 45 korun za to by byli skoro dva ty dobrý hamburgry!, měsíčně to dělá 180 korun což je pomalu na kredit, a ročně, když bychom měli 220 praocvních dnů je to 1980 za coč by byly hezká bunda, dvoje kalhoty a nebo 5 trik!! . Takže prakticky, se dá říci, že projezdim bundu ročně!


Nu ale ticka sem, ticka tam že. Ale víte co se rozhodli také dráhy pokakat v neprospěch lidí, co dojíždějí z Holic/Rovně do Pce v 6:50? Rozhodli se posunout vlak a tím pádem můžeme vždy udělat pápá vlaku, do kterého v Moravanech nastupujem a jede nám do Pce. Vážně on to udělá tak, že když vidí Žlutáska vlak se kterým jedem z rovně do moravan tak to startne a odjede! Tohel nám udělat včera a předevčírem. Dnes jsme byly tak chytrý, a jeli o 40 min dříve, což znamená, že jsem vstávala v 5:20! Jo v 5:20!!! Pak čekáme půl hodiny v Moravanech a konečně pak nasednem do vlaku, kterým jsme jezdili předtím. Je to NAHOVNO ale co máme dělat. Zítra skusí Marp ukecat učitelku, abychom mohlůi jezdit o 15 min pozdě na první hodinu, pře když nám ujede tamten spoj, další nám jede až za půl hodiny a tím se pak konečně dostanem do PCE a posléze do Přelouče.

Radovat se? Ano!:D

6. prosince 2008 v 20:43 | Pawja aneb AfroGirl
No.. jsem zpátky. Radovat se? Ano.


Takže dneska konečně ten týpan přišel a vyměnil nám zdroj. Nemohla jsme ale přijít hned, pře tu byl Tomášek a šel sem bratr. Pak když jsme se na comp dostala, musela jsme vyřešit problém s bedny ae je to na tak dlouho, že na to kálim a udělám to někdy jindy. Já si s 3 bednama vystačímzatím. Teď jsme se vydala stříc novím videím na youtubu a streamu o Brit, co mám vyhlídlí ze školy už několik dní, oběhla jsme důležité SB a zachvilku v tom budud pokračovat dál. Zatím se mi načítá video na streamu a hledám na devíku obrázek na new vzhled pře tohle je ke blinkání. Poté udělám nový článek, upravim menu a dám se pár pixelek. Pak pudu spát s dobrým pocitem, že jsme pro blok konečně udělala něco hezkého a budu přemýšlet o tématech, které probíráme se Zlatem. Takže zatim čus přátelé blogový!PS: Zítra má prý vyjít Cirkus, takže to CI!!!! k Vánocům :D

Mnoho nesouvisejících vzájemně informací den 5.11. 08

5. listopadu 2008 v 20:36 | Pawja aneb AfroGirl

No, potřebuje to proudění myšlenek že? Sice nevím proč, když stejně mé tvory/vý čte asi 6 lidí to je dobrý nápad, ten kdo mě čte nechť se prosím napíše do komentů ale pokud to je víc, stejně se to nejspíš nedovím, pře nějakeří čtenáři neradi píší do komentíku. Ale stejně, Ti moji drazí, kdo mě čtou, vám plnyne díky i když, dělat blog pouze pro čtenáře je hloupéé, ale když se snimi můžete dělit o zážitky a pak vyslechnout jejich názory je docela dobrý motiv pro blogaření :). No a jinák, teď Vám sem napíšu pár informací, kdeté i ukládám por sebe a v budoucnu pokud zase nepříjdu o blog budu brouzdat mým blogem a historií, abych si obnovila informace z minulosti. No snad chápete co tím chci říci.

  • Teď si mě na icq přidal nějakej imbecilníí vysrakterén, kterej mě přidal do nějaký hromadný konverzace a všichni mi nadávali. No v poho, to zvládám a dokonce vedu v slovních urážkách bez opoužití sprostých slov ale když protoi mě začali obracet moje slova tak jsem se na ně vysrala a poslala je doprdele. MOC SORRY ZA SPROSTÁ SLOVA ALE POTŘEBOVALA JSME SI ULEVIT!

  • Už asi 3 dny hledám na Devíku nějaký hezký obrázek a opět se snažím realizovat blog do nového dezignu, ale nemůžu najít ten pravý. Stává se ze mě náročný dezignér :D:D

  • Krávy jsou přeci the BEST zvířata né? :D:D
 
 

Reklama