Moje řeči

pomíjivost věcí, citů, potřeb ; smrt a sebevraždy...

31. října 2008 v 21:35 | Pawja aneb AfroGirl

Teď jsem si přečetla jendu moc hezkou básničku. Nebudud na ní odkazovat, i když by si to velmi zasloužila, ale místo toho napíšu článek, který bude možná docela nepřehledný a snad i nezakončený, ale po té básničce prosto to udělat musím. Ne to je špatně formulované, spíš měla bych. Vlatní myšlenky mě k tomu tak nějak nutí a v hlavě se mi už objevují necelé věty, které musí být vypuštěny, ale než to ztihnu, už zase zmizí a objeví se tam nová pímena, slova, věty..

Návrat a můůůj fotááček

20. října 2008 v 21:28 | Pawja aneb AfroGirl
Takže. Je to tady, jsme tady ale ta potvora pořád není OK. Nevěřili byste, jak dokáže člověka naštvat když nefunguje zvuk z internetu. No ale nemůžu mít všechno že? Můj návrat nastal už v pátek ale byla jsme líná něco napsat a stejně by to k ničemu nebylo. Všimli jste si toho ubytku lidí? Pouze 10 lidí tu za dnešek bylo. Jejda musim s tim něco udělat
pokračuj dolů :)

prostě řeči z hodiny- jak doma, photoshop, vytváříme obrázek, uplný blbky,...

16. října 2008 v 9:19 | Pawja aneb AfroGirl
Tak jsme zase tady. No tady- na compu ve school- Opět máme poč. grafiku, opět děláme ve photoshopu. Nyní nepracujeme na upravě obrázků ale děláme něco abstraktního ani nevim jak se to slovo píše a je to docela zábava.
Stále nefaká comp doma- teda stále nám ho nepřivezl- a stále jsme nucena číst knihy stále dokola a nebbo pořád čučet na tv nebo si kreslit. Taky doma dělám jiný kraviny ale o tom se neci moc rozepisovat.
No vlastně ani nevim k čemu je tenhle článek ale já prostě ráda píšu na týhle klávesnici a vypnuju tím mezery v hodině kdy D. radí mým spolužačkám s programem. Docela složitý je ten photoshop ale když si to párkrát zkusíte tak je to v pohodě. Vlastně de jen o zvyk a o nalezení všech příslušentví a o vynalezení různých technik.
Hele ted deme pracovat... hm dělá nám problém udělat čáru, jejku to je jak ve školce :D:D. Neposmívám se těm kterým to nejde to dělá ten program ne oni. No tak... Asi sem dám konečněj výsledek.. hm uvidíme jak to bude velký nebo malý.
Ted nám vyprávý o chybách co jsem udělaly. To je chytrá ta interaktivní tabule nebo jak se to jmenuje. Zeptám se jestli si budud moc taky něco načmárat xDD.... Hej oni to nebudou nakonec čáry? Hm škoda...

Schrnutí momentální situace

29. září 2008 v 17:51 | Pawja aneb AfroGirl
Dnes mi ujel vlak,nestihla jsme skoro krám ale díky bohu polívky mám, psali sme ze 2 předmětů,na zítra se musim učit slovíčka, ten s kým bych chtěl jít ven nemůže a ostatní s těmi neci já. Nefunguje mi počítač, nahrála jsme písničky svoje do bratrový mp3, přežrala jsme se perníku, svědí mě ret- PROČ MĚ SVĚDÍ RET?!?! hloupé německé pusiny - smrdí to tu a je tu zima. Vypadám jak hipík, mám vybit mobil.

schrnutí momentální situace pondělí 29.9. 2008 17:51

O vzhledu, rovnátkách, škole a mém životě

17. září 2008 v 16:09 | Pawja
No čawky lidičky.
Tak se zase po náké té době vracím a konečně jsme to tu zrekonctruovala. Nijak jsme se sice nenimrala ve vnitřnostech, ale venkovní fasádu jsme změnila. Nic proti listopadu ale okrajová barva byla jako bobeky. Nic proti té kráse, co jsme měla předtím. Zrovna tamten vzhled jsme přímo zbožnovala ale už jsme jím byla přehlcena.
Přišel čas, kdy Vám o sobě ukážu něco víc. Jsem afro! A tak se jmenuje můj blog nyní. Uplně žeru ten obrázek pře je senzační a to spojení těch barev taky ujde. Newim jak dlouho to vydržim s timto extravagantní předvádění vyznání svých vlasů, ale alespon týden to bude.

Upřímně

11. září 2008 v 20:56 | Pawja
Je strašný jak mě něco strašně ovlivní. Když mi na něčem nebo někom záleží, tak nemůžu být lhostejná k tomu, jak se s tím zachází nebo jak se ten dotyční cítí. Chvilku jsem za něco strašně veselá a pak se něco dozvím a je to pryč. Chtělo by se mi z toho brečet ale nemám důvod! Kdysy sem taková nebyla, možná to bylo lepší ale s tím nic nenadělám.. Nevyznám se sama v sobě ohledně pocitů a myšlenek. Někdy ci tohle, pak tamto. Jsem sentimentální a newím jaký i y se v tom píše. Jsem taky závislá ale ne na drogách ani na alkoholu. Jsem strašná... a 22.listopadu mám narozeniny. Nesouvisí to ale připomínám Vám to.

POSRANEJ comp

4. září 2008 v 17:22 | Pawja
Zase se mi to zkurvylo! Zase ten sráč nefunguje! Newim co mám dělat, už jsem to rozebrala a vyčistila, mlátila jsme do toho, prosila jsme ho!.. NEJDE! ted jak kráva vypatlaná, musim být v nouzovým režimu, protože posraný dvd mi ho zkurviliy. SEM NARANÁ, SMUTNÁ A SERU NA VŠECHNO...

Střední = záhul

3. září 2008 v 15:50 | Pawja
Strašný stres na mě začíná padat. Proč? Protože jsme na střední, a tam to prostě není jak na základce. Chodím do školy 3 dny, a už máme 3 domácí ukoly- Aj, Technologie, F. Dalo se počítat, že to nebude jednoduchý jo, ale tohle? Už včera jsme psaly prověrku z Aj a dneska jsme ji opravovaly. Kdyby jste viděly těch chyb! Nejen já, i když já jich měla hodně, ale i zbytek třídy neměl papír bez škrtanců červené propisky. A to teprve začínáme. Strašně to rychle jede, nejdřív se nám tradyčně učitelé představí, pak si vyndáme sešity a hned se učíme. Dokážu si představit, jaký záhul to musí být třebas na Gymplu, ale věřte, že já na SOUT v Přelouči, na maturitním oboru Reprodukční grafik pro média to mám taky složitý. Hlavně kvůli naprostému nedostatku kluků ve třídě. Popravdě řečeno, je nás tam 29 holek. Díky bohu, že celý zbytek školy je naplněn obory pro kluky a že tam, se nacházejí občas fakt dobrý týpci. Jediná utěcha už v tak pochmurném prostředí...
Jenom doufám, že další prváci, to mají jednuduší, a nebo alespon taky takové a že je ani 50 minutové jezdění deně vlakem neodradí od svých oborů, které se vybraly.
Srdečně zdraví, Vaše Pawja.
 
 

Reklama