Musica

Disko do domu :*

12. července 2010 v 22:38 | Pawja aneb AfroGirl
Tak sem vložim jedno video bez popisu a počkám si na AK odezvu.. :D Ne pardon, jen mi něco občas příde přehnané...

Todle je takový malý Maxim až do domu :* Todle já prostě miluju, s nějakýma těma divnýma skupinama, jak ani nevím jak se jmenují, ale je to metal bo podobné (hnusné) věci fakt ne. Já jsem diskat :-p. A klidně si to vytetuju henou na zadek! :D

Toto je Picco- Venga ( the Real Booty Babes remix) ... Kdo nezná picca, alespoň v této písničce, nechť poslouchá stále dokola, než je mu jeho styl vreje do šedé kůry mozkové. Nobo kamkoliv jinam :-pA jinak : Scháním uchazeče do války proti komárům. Potřebná výzbroj : Dlouhé tepláky, rolák a velká zásoba biolitu!!  Odměnou v případě výhry bude doživotní apsence komárů :)

Christina Aguilera- Save Me From Myself (video, text)

24. února 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Dle mého jsme ji tady už měla ale když koukám po blogu, nikde nic, tak je tu znova. Ted jsme totiž projížděla youtube a videoklipi Chistiny a tuhle mám moc ráda. Zase jsme si jí stáhla do compu a asi 3x pustila a obnovila jsme si text a rovnou to sem teda šoupnu. Tak tedy příjemný pomalý romantický poslech dámy ;)


Christina Aguilera- Save Me From MyselfSongy ze Šíleně smutné princezny

16. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Písničky z mé nejoblíenější pohádky. Prostě tu pohádku zbožnuju. Jak je.. no ty písničky, celý ten děj. Uplně nejlepší!!! (žádný čerti) Trochu se dostávám do ,,rauše" když tyhle písničky poslouchám :D:D. Co vy , máte traky tuhle pohádku rádi?

Já už to vím


Mexiko- Tři sestry - text

12. prosince 2008 v 19:58 | Pawja aneb AfroGirl
Stáhla jsme si to, pře to hrají na Peckách a já se to snažim naučit. No zatím si to pořád pouštim dokola a zpívám si text co jsme si našla na netu. No, snad to najde fandy i u vás..Tři sestry - Mexiko

Hilltop Hoods - The Nosebleed Section

3. září 2008 v 16:36 | Pawja
Ták tohle je no coment! Prostě mrtě mrtě song. POOODLE meho gusta akoráát! Tedy do té doby, než se mi ohraje že, jako třeba ty ostatní songy..

Hilltop Hoods - The Nosebleed Section

Nikdy nic nebylo- sto zvířat+ text

19. srpna 2008 v 21:46
ÁÁÁ písnička, kterou jsme poznala na táboře. Jsem kdysi nějak nevěděla že existuje něco jako SKA, a že se na to nejlépe paří na diskotékách. Každý snad umí poskakovat jak tatar a mávat kolem rukama. Strašný zábava je i to, když na refrém začnou všichni vykopávat a to je pak maso, když se pokopete. To právě se dělo na táboře.
Poprvé, když jsem ji slyšela na disco trysko, tak jsme si zapamatovala asi 2 slova- Nebylo nic-. Když nám ji pak pustili na rozcvičku, už jsme uměla refrém, a když jsme si ji pak broukaly s Anič, tak mě naučila další kousek, a teď to já i Marp ovládáme skoro dokonale. ÁÁÁÁch


 
 

Reklama