Události

Jako polomrtvá zombie..

2. května 2012 v 21:08 | Pawja aneb AfroGirl
Už to dále nemohu odkládat. Muselo to přijít. Slibuji to přinejmenším tak 3 měsíce... Jdu na to.. Jdu psát článek! (je blbý psát smailíky ale hodil by se)

Začnu tím, co mě štve, ale 24 května snad přestane. Maturita! Ne vlastně, začnu posledním zvoněním.
Jsem Maturantka, hrdá hloupá maturantka a protože jsme trochu sebestředá, chtěla jsme být na posledním zvoněním co nejsuprovější. Upřímně jsem chtěla, aby na mě co nejméně lidí zapomnělo a aby se o mě příští rok vyprávěly legendy, že po škole chodilo něco, co následující maturanti nezapomenout. A přestože nesleduju filmy o zombie, polomrtvých, nemrtvých, dokonce nemám ráda ani horory, šla jsem za zombie. A byla jsem dokonalá :)

Nejdříve jsme si sjela pár tutoriál na netu, potom zakoupila latex, roztrhala triko, našla hlavu panenky a pobarvila ji jakože krví (vodovky) a připravila klacík. Nejhorší bylo vstávat o půl 5, abych hodinu a půl dlouhou přípravu stihla. No a výsledek vidíte na fotce. Upřímně mě bavili lidi, jak nenápadně koukali a přitom dělali že nekoukají. A nejvc mě těšili názory, že jsme nechutná, odporná i z blízka či dálky a podobně. Možná ale nejlepší bylo, když jeden učitel vyloženě hltal postup přípravy :) Kdyby ste někdo chtěl třeba na šibřinky nebo nějaký bál masku zombie a nalíčit se tak jako já stačí říct a já vám poradím, těžké to fakt není :). Nejlepší ale bylo, že krk a obličej mi zabrali asi 30 min a malinká rána na nohou byla vlastně to nejlepší, co ostatní lákalo. I když ten obličej byl samozdřejmě taky něco :D
Jo a mimochodem, ten klacík mi tak trčel celý den. Můj důmyslný vynález upevnění je prostě dokonalý..

La Řidičákos superotos

5. listopadu 2011 v 18:24 | Pawja aneb AfroGirl
Našemu milovanému psovi se asi líbí blankytně modrá, protože se už asi 5 min snaží nacpat do mého pyžama. I když... možná se ho snaží sežrat, tak to by zas znamenalo, že nemá rád blankytně modrou? Náš pes bude asi módní návrhář...


Hm ne, náš pes bude hajný. Miluje totiž zvířata, ale v zoo by ho nevzali. Todle je mimochodem králík ;)

Co se včera všechno stalo...

18. září 2010 v 12:45 | Pawja aneb AfroGirl
Pokračování v tědlech článcích. Klidně je neštěte, klidně to nekomentujte. Prostě jen chci, ab to tu bylo napsané. Abych to nemusela jen držet v sobě. Twl debilní kráva jsem že?

Včera se stalo něco hrozného. Řeknu vám celý příběh..

S *ním jsem se skoro bavila. Ráno jsem se mu ve vlaku rozbrečela, že  co čekal jak se budu asi chovat. Akorát mě taktně vyfakoval ale ani mu to asi nedošlo. Pak jsem přišla do třídy a byla skoro v klidu, do té doby, než mě adélka obějmula. To jsem byla v prdeli a rozbrečela jsem se. V průěhu dne jsme se rozbrečela ještě asi tak 1o a to ano, všechno ve škole. Dokonce jsme musela odejít i na záchod, abych se uklidnila a vybrečela tam, pře už se to nedalo snášet ta představa, že o mě všichni vědí že brečím a v duši proklínají *jeho.  Psali jsme si trochu sms, ale přišlo mi to, jak kdybych se já rozešla s ním, on tam byl tak hnusně nekomunikující, že jsem si nadávala, že se mu vůbec snažím psát. Vlezlá debilka akorát ...

Pak kámoška odjela do Mor, kde se s kámošem avila o tom, jak jsme se  rozešli. On mi psal, já napsala jemu. Teda tomu kámošiv. A měl být trénink, kam *on samozřejmě jel, pře neměl taneční a má ho až dnes. A TEN KOKOT KAMARÁD ho zmlátil. Bušil do něj a prej že todle se nedělá apodobný keci, což vypadalo, že já jsem navedla toho kámoše, aby *jemu ublížil! Ale já bych to nikdy nedovolila. Akorát mu ublížil že ho to bolí, akorát ho ztrapnil a zranil *jeho ego.. Kretén.

Pak mi *on volal, jako jestli to myslím vážně, že jsem si na něj zavolala kámoše at ho zmlátí. Nechápala jsem ale zavěsil mi. Vynadala jsme tomu kámošivi, trochu i kámošce že tomu nezabránila. Pak se několik hodin snažila dovolat *jemu, dostala jsme vynadáno od jeho bývalý/možná teď součastný nejlepší partnerce kterou miluje a další ty tvoje píčoviny co nám řikáš abys omámil a začaroval, který tak brutálně fungují a jen někdy je to pravda.. Nic, nikdo mi neodpovídal, všichni na mě srali. Asi si mysleli, že z toho mám fakt srandu..

Raději jsem šla ven s krábou LM. Seděla jsme 2 hodiny na nádraží, sama v tichosti. Myslím si, že jsme ani nebrečela jen otupěle sledoval žáby co tam skákali. Porád jsme jemu psala at mi věří. Nic..Za 2 hodiny jsem vykouřila jen 2 rtx. Ta *jeho výchova a prosba, ať to nedělám byla asi k něčemu a to že *ho miluju mi asi porád zabranuje kouřit. Konečně pak pčijela kánmoška a řekla mi, jak to všechno bylo. Pokud mi do té doby bylo špatně z toho ceého, bylo mi ještě víc. Kokoti at se nepletou do vztahů jiných.

Jenže ten kámoš co ho zmltil to neudělal jen kvůli mě, ale zkustě *mu to vysvětlit, když do něj bušil a nadával mu ještě aj za mě..

hrz

Pak jsme došla domů. Na Icq jsme se s *ním asi pohádala. On byl tak hrozně hnusný! Zlý!. Jak někdo, kdo vám jetšě den předtím dává tak krásně pusy na tvář, píše tak hezky, pusinky a vše najednou takhle se změnit. Chápu, byl hrozně uvlířený ale proč na mě? Nevím jak dlouho jsme si psali a já se snažila vysvětlit, že za to doopravdy nemůřu. Co všechno jsme napsala a jestli jsem mu taky něčím ze slov ublířila. Asi těško, protože i přez to všechno ho miluju. Víc než bych chtěla. Prostě jak blbá cvičená opička..

Nakonec mi řekl, že mi malinkato věří. Že za to nemůžu. Malinkato.. A že možná jednou za nějakou dobu se to urovná. Možná... Až si dostatečně užije zase se svou novou/starou? Až  bude mu hrozit 4 z VK? Až bude jezzdit 26, vědět že já jsem tam někde taky a bude mít chuť na vykouření?.. nebo až si uvědomí, že mě má rád?... Bože. Jsem zlá že si myslím jen tydle věci.

Ale chápu ho, bohužel přez to všechno ho chápu. Zbytečně. Omlouvám se Honey, že si mě někdy potkal. Že jsem musela jít na stejnnou školu jako ty. Že vůbec existuju, protože stejně za to můžu já. Jako vždycky, jako se všema...
Kámoš mi u vodnice řekl : s tebou to musí být těřké vydržet". Kdyby věděl jak mi tím ublířil. Já jsme hodná když někoho miluju. Dokážu udělat cokoliv. 2 Hodiny čekat a nudit se, jen abychom se viděli. Lhát, i  když to z celého srdce nesnášim. Utěšovat i kdyý mě není do smíchu, cokoliv. Ale nikdo to nikdy neocenil. Nikdo.


>U toho šlánku bylo prolito minimum slz, jen hrozný vztek za nespravedlnost tím vládne. A hrozná bolest. Psychická je horší než fyzická, ale stejně se poksim jít si zlomit ruku<

A nepřečetla jsem to po sobě. Nechci. Takže těch chyb si nikdo nevšímejte. Teda pokud to bude řís někdo jiný než Mich a *on. Já bych to teda nečetla. Tydle keci mě nezajímají.

Jak jsem zase předváděla polohy

18. července 2010 v 22:37 | Pawja aneb AfroGirl
"Pojďte pro kus Tallahaseeho! Má někdo hlad? Šťavnatej Tallahasee je tady! Pojďte vy hladový zkurvysyni! " :D:D Oj, jak já ten nechutný Zombieland miluju :* :D

Takže jako oficálně bude moje druhé jméno Bitch nebo něco takového. Nebo věčně polohaná a svlékající se, líbající se a sexy tancující se svýma teplýma kamarádama, strapnující se, nepříjemná už od pohledu a hrozná kuřačka a alkoholička. Tečka, další odstavec.. (Byla jsem zase v Maximu víte, asi sem nakonec dám fotku, jak já a Davit soutěžíme v soutěži, ve které jsem pře půl rokem soutěžila s kamarádkou Luckou a máme silně podobné zážitky. Jenže teď jsme vyhrála ke 1O balíčkům pepin ještě lubrikační gel a kšiltku )

Nebudu psát o ničem (M15.5.)

16. května 2010 v 14:12 | Pawja aneb AfroGirl
Hm no..  přemýšlela jsem o tom, že vám dopodrobna vylíčím včerejšodnešek, jak jsem se zlila, že on mě v tom pivu nějaký drogy asi, že jsem měla na sobě sukni a že tak dále. A taky že jsem ze sebe asi udělala idiota, co by jebala s nim (:D), jak jsem se líbala s neznámím týpkem, u kterého si pamatuju jen to, že byl blond a snad stejně starý jak já. A taky to.. jo že jsem zase jemu dala pravděpodobně více jak 5 facek, pak mu vychlastala to zminované pivo a djus a vyblafla velké množství retka. Á taky se líbala  s jiným týpkem, co byl kluk mé kámošky kvůli pár kousků dortu, pak ten další nechutnej týpek,  ze kterýho mi teď přejela husina po zádech - ne, s tim sem se nelíbala. Á co ještě? Jo, jak se mi pak zdál strašně realistický sen o Maxu, který byl jakoby pokračováním večera, a že jsem si musela přečíst SMSky, abych si ověžila, zda se mi to jen zdálo. Bohužel jen zdálo, pře ksakru to by bylo něco! Wr..... Asi všechno. Ale ne, o tom nebuudu psát..

Semeniště hříchů opět v provozu!

5. dubna 2010 v 14:59 | Pawja aneb AfroGirl
Celé čtenářské osazenstvo mého blogu nechť započne závist. Páwjínka byla totiž pařit a vás sem nevzala sebou :-p

Takže mi ho otevřeli! MUhehehe! Muehehehe! (takhle já vyjadřuju nezkrotnou radost a nadměrné potěšení). A protože jsme strašně vděčná, tu pásku z ruky nesundám přinejmenším měsíc! (to je kec, vydrží mi do středy, pak je jeho budoucnost nejasná).Ňufáčci, mluvím o semeništi hříchů a neřestí, o konzumárně chlastu a cigaret, o dencovním místě jménem…. Party Hall Maxim Holice. JO! MAXIM! :D

Přibližně 2 měsíce jsme musela čekat, než se brány mého Maximu opět otevřou. Přibližně 2 měsíce jsme musela čekat, než se budu moct postavit doprostřed podia, přesně před Aleše nebo ostatní DJ kteří tam tentokrát byli a dělat ze sebe Gogo tanečnici a nebo velkého hyperaktivního trapáka, který se v jednom večeru rozhodl shodit asi polovinu své váhy, pře takhle tancovat.. wole, lidi, to je moc :D. Teď mi dochází, že jsem byla asi moc trapná a že mému tanci se nedá říkat tanec a že to bylo až moc moc ale…


Byla jsem šťastná, že zas mohu pařit, že zas basy duní, že celý sál nadšeně tančí, že mohu zase "krákat" a nebo děla "yohou párty holku", že mi hrajou Innu nebo Idu, slyšela jsem i remix na Britney a její 3 (three), ale to jsem hrála fotbálek s Vojtou, Tomášem a nějakou holkou, že se i nadále umím bavit s boyema, který vůbec neznám a když mají trapné hlášky typu "Já mám velký kubánský doutník" zvládnu je odpálkovat.


Héééj lidi, holky, kluci ročníků 9o - 94 … TODLE JE NÁŠ SVĚT, TODLE JE NÁŠ PROZATÍMNÍ SMYSL ŽIVOTA!


(Já wim, jak koho. Někdo není party typ. Někdo netouží po tancování, chlastání a kouření s ožralejma lidma, který třeba ani nezná. Někdo netouží se seznamovat. Někdo prostě není jako my. Ale my tento život milejm :o* = teda když sou prachy :D)

Jo a - Já žádné hříchy neměla. Ne to obvyklé co dělám pořád. Ty věci s klukama. Sice jsem měla Rudolfa (bohužel víckrát) ale mě to nechutná, tak k mé pusince už nedoletí. A taky jsem měla 4 panáky jahody a jednpo pivo, ale to mě už taky nechutná. Zlozvyk od mého káámoše je opět pryč.


>> Já uprostřed. Twl kdybyste věděli, jaké vedro mi bylo na stehénka a zadek! A jednou sem si udělala i něco s mou chromou prvou kliční kostí. Ale mám pocit, že jsem opravdu něco shodit musela :D Jako kdybych to potřebovala..
Gogo tanečnice

Tento týden mi nikdo prostě nezkazí!!!

17. března 2010 v 20:23 | Pawja aneb AfroGirl
Sic to nehcci zakřiknout, ale tento týden je uplně besfózní!


Následují věty, které jsou zcela nudné a autorka je vypisuje jen z důvodů, aby si to za pár měsíců mohla přečíst a nostalgicky vzpomínat. Takže to nemusíte vážně číst. Ale když už, tak komentář je povinný! :D

Na tenhle týden sem se těšila masivně dlouho. No, přinejmenším od pondělí minulého týdne. Některé věci se však udály i bez toho, abych si je dopředu představovala a těšila se na ně. Ale o to lépe.
nákup

Můj zadek pro celý národ

18. prosince 2009 v 21:59 | Pawja aneb AfroGirl
Fááájn, ukecali ste mě. Prostě to sem dám a budu se topit ve své handbě/pýše.

1. Nebyla jsme opilá. A když, tak RedBullem.
2. My nevěděli že budeme dělat zrovna todle.
3. Ty mladíci co soupeřili proti nám jasně vyhrávali, tak jsme tu prdel ukázat prostě musela.
4. Jsem svobodná mladá dívka, tak si mohu ukazovat zadek na libovolný počet lidí.
5. Jo, moje máma to neviděl, jinak by mě zabila. :D
6. Teště se na to, co tam udělám zítra. :D

Jáá wíím, kraviny o opíjení, svlíkání, líbání nebo provádění jakýkoliv aktivit jedné 17 leté slečny v nějakém druhořadém opíjecím podniku vás nezajímá. Ale víte co? Mě to neštve. Stejně to vidim na to, že v neděli napíšu další článek, co sem tam dělala, na kom a proč, takže to je jedno. Jsem hold ČUNČE!

Madys- Komárhov

4. října 2009 v 13:34 | Pawja aneb AfroGirl
Dobrý den, já jsem Standa Sumeček.

Tak jsem byla teda zase pařit. Mám v plánu, že článek bude hodně dlouhý, takže zase to nemusíte číst. I když. PROSTĚ TO PŘEČTĚTE A PAK MI DEJTE KOMENTÁŘ, NEBO SE NASERU. Jej, a já řikala, že nebudu mluvit nevhodně.. Jsem nějaká podrážděná ne?

(to je Pepan, Já, Pavel (?) a Mich)

- Nakonec Michna teda mohla na tu akci, co se konala v Hospodě. A nakonec jsem já sehnala kešiny, takže jsem mohla jít taky. Sice tento týden nebudu moci jíst, protože už nebudou peníze, ale koho nějaké jídlo zajímá že. Takže jsme si v 7 hodin dojely do hospody - je to ode mne asi 2 nebo 3? km, takže jsem natůrovala kolo. Ono na kole je nejlepší někam jed, pře pak si samy určujete, v kolko pojedete domů.

Praga výstava

25. září 2009 v 8:00 | Pawja aneb AfroGirl
Společensky žiju. A taky přednastavuji článek, protože i když tohle mělo být už u Ideonu, dám to samostaně. Je to zveřejněné o 2 dny déle, než sem to napsala. A prosíííím, já chci komentáře...
Docela jsem se divila, když nás uřitelka oznámila, že bychom mohli jed na další Pragu na výstavu. Minule, když jsme byly na Polygrafu to bylo vcelku... zajímavé, ale tohle se mi líbilo mnohem více.
Na nějakém místě, které se nachází vedle rektorátu univerzity někoho, se konala výstava novinášských fotografií. A musim říct, lidi, kdo bydlíte v Prage, dětě se tam podívat! Obyčejná fotografie dokáže tak být krásná!

Jaké je trsání v Ideonu

22. září 2009 v 18:54 | Pawja aneb AfroGirl
Opovažte se mi vyčítat, že jsme nejdřív jako že ukončila činost, a ted zase stračim. Můj blog, můj život, moje věc.

Takže jsme myslím někdy slíbyla, že napíšu o odvaru v Ideonu. Tady to je.Tak to rozjedem.

Jo a prosím, když se vám to nechce číst a nebo pak komentovat, tak se podívejte alespon na krátké video s Leošem, jak si užívá na podiu a pak to kapáček okomentujte. Měla jsme ještě jedno video, kdy si Patrik svléká triko a Leoš do toho zpívá Miluju, ale to asi sem nedám. Nebo... Fájn, já to dám do streamu no. Dole to je už.

 
 

Reklama