Videa

Pawjínka WinterNew- listopad 08 až listopad 09

10. prosince 2009 v 8:00 | Pawja aneb AfroGirl
Prostě se občas nudim a tím pádem vznikají unikátní kousky, které zobrazují mé netradiční vlohy pro předvádění se v internetovém světě. Kdo nerozumí, mám na mysli video o sobě samé.

Byla takhle jednou sobota (pro mne je to včara, pro vás... před pár dny) a já nešla nikam trsat. Nebyla nálada a když ta nálada byla tak v tu dobu byl už autobus, co by mě někam dovezl pryč. Jen tak sem si seděla na křesle, nohy hozené na židli, na klíně notebook a tvořila sem. První dílo z tohoto období velkolepě zdobí můj blog v pozadí. O ano, mám na mysli ten okraj stránky. Velkolepý koláč. Další dílo, o kterém zde chci mluvit, je jedno překrásné video, které sem tvořila až do 2 hodin ranních. Sice se mi chtělo spát, ale musela jsem to nějak dokončit.

Upřímně řečeno, bez nějakách přetvářek musím říct, že kdybych si to známkovala, dala bych si 3. Je to takové proměrně nudné video, kde toho moc neuvidíte, natříhané je to občas špatně a nenese to nějakou myšlenku, které by videu dala vyšší smysl. Je to jen dílo z nudy. Takže za 3.

Pawja AfroGirl- Ayo technology

12. října 2009 v 17:40 | Pawja aneb AfroGirl
Tak po neuspěšném dokončení článku o snění a snech jsem přešla na téma, které není tak složité ukončit, protože se vám myšlenky nerozutečou všude možně a nezačnete přemýšlet, že byste si měli stáhnout nějakou písničku od Prodigy, protože momentálně se z vás stává člověk, který tomuto stylu holduje. Takže něco jiného . Takže si pustím toho Axela Coona, který má remix na prodigy a nebudu se s tím štvát! :D (chytrým došlo, že poslední slovo mělo být nahrazeno sprostým výrazem :D)


Asi seknu s Polygrafií a pudu na střih. Nebo na režiséřinu. Začalo mě to bavit a míti více námětů na natáčení, strávila bych s tím hordu času. Prostě zbožňuji dělat videa, štvát se s tím, než vám huba klape do rytmu, nadávat lidem a poučovat je, že k podtržení atmosféry by se měli tvářit takhle a ne takhle, nabádat kameramana, aby v tuto vteřinu najel kamerou na osobu v povzdálí.. No prostě víte asi co tím chci říct.

Sázka smrti

20. srpna 2009 v 21:23 | Pawja aneb AfroGirl
Chtěla bych říct, že budu ingorovat všechny nadávky, nesouhlasy nebo špatné ohlasy. Nebudu komentáře mazet, nebudu chodit (TI) na blog a následovně tam (TI) nadávat. Mám zapotřebí se namáhat ještě na tohle? Ne..
Děkuji Lily, za ohlasy. Možná si neměla uvěřit všemu co říkám, ale jsem ti za to vděčná. Bohužel, mých návštěv na blogu se nyní nezbavíš. Dík Pet, za sprosté nadávání a za to na (JEJÍM) blogu. A vděk i Mich, pře se umí do lidí pustit i bez mé pomoci. Jen jim dejde! Moje soukromá ochranko!!To video je nejnovější z dílny Televize Rhoveň s. r. o. (neni to PaMi, poněvač se k nám přidala Pet)
Celé to vymyslela Mich, ale chválu pějte samozřejmě jen na mou hlavu (projev sebestřednosti). Je to dobré, velmi dobré a jak to měla napsané i s kamerou bylo velmi super. Pro ty co to nepochopí, je to minifilmeček, ve kterém každý střich je stračně důležitý. Fáájn, pějte chválu i na ňů.
Jen mě mrzí, že můj krásný make-up není viděť. Předem upozorňuji, že pokud někdo zmíní, že jsme hezčí, když jsme kluk tak to smažu. Nebudu se rozčilovat. Ale když řeknete, že jsem hezká I JAKO KLUK, tak to beru. A taky trochu okomentujte ty výkony Pet a Mich, protože ono to nebylo jednoduché. No jen to zkuste naučit se text podle scénáře. Kterej vidíte poprvé v životě. A hned to máte hrát. Teda to byl případ Pet. Já jsem rozená herečka. (která neumí vyslovovat)

Není to Léék ale Šok

2. srpna 2009 v 19:34 | Pawja aneb AfroGirl
Toto video je staré! Upozornuji na to předem, protože tam mám krátké vlasy a v pozadí porád visí plakáty. Taky bych v momentálu nedělala zrovna takové ksichty a nechala bych je jako mám v totálním retardu.

Ale doufám, že to je příjemné osvěžení od těch nudných článků, co poslední dobou značně uveřejňuji.

Jakmile přejde to první, tak si zesilte zvuk, protože tam co říkám je strašně vtipné :D

To jsme my

21. dubna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Moc m baví dělat videa. Ale jen když se mi chce. Tak jsem měla dělat, jedno video, který jsme už měli naplánovaný, jak bude vypadat jenže se mi to nechtělo dělat a nebavilo mě to. Takže jsem tam šoupla jinou písničku- která je mimochodet tvůrcky uplně nepoužitelná!- a začala dělat něco jinýho. Těch videí, kde jsme já a holky už mám mnoho, mnoho. Proto jsme je spojila dohromady a udělala tohle. Jenže. Program jsme trochu přetížila a potom mi neseděl formát fotek, takže se po uložení rozházely jak se jim zachtělo a pak nesedí do hudby. To mě vždycky naštve a pak hlavně i to, že ty fotky mi posunou i zbytek videa. Proto je to tak hnusný. Bylo to tak krásný a ted...


Horor Mlha

11. února 2009 v 16:27 | Pawja aneb AfroGirl
Další , už trochu postarší video z naší tvorby.
Zezačátku jsme si neuvědomila, že to mám ve špatným uhlu ten foták a pak to v tom taky řikam.Pawjuša,Petruša a Maarfuša.. :oD

Totální nuda (totálního retarda)

27. ledna 2009 v 10:41 | Pawja aneb AfroGirl
ÉÉÉ.. dneska jsem nebyla ve škole, pře mi ráno nebylo moc Ejchuchů. Původně jsem měla jít na rovnátka ale nějak to nevyšlo. A když jsme tam seděla Naty a v brouzdala po Streamu při totální nudě Tak jsem jako začala dělat kraviny a z toho vytvořila pak video. No to video je tady pod těmito kecmi no.

Hele u toho jak tam zívu, nežzíváte náhodou taky? Já teda jo :D

Totální nuda (totálního retarda)


Má videa

13. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Hrska videí, na kterých jsem se podílela svou tvorbou. Tedy většinou. Ale to, že se nachází na mém porfilu na Youtubku mě opravnuje sem dát ne? Prostě chci. A nebaví mě to dávat do menu. Takže tady naše videa. Především moje kraviny :)

Ufoni

Taneční kreace
Jsem holka magor
Že mě nechytíte

Ida Corr vs. PawjaAfroGirl

Minnie and Pawja ApologizePorod

11. ledna 2009 v 17:55 | Pawja aneb AfroGirl
Nějak mě baví dávat sem články. Pořád mám nový a nový nápady, co bych sem dala. V nejbližší době se dočkáte fotek, co jsme dneska fotili v tý ukrutný strašidelný mlze.

Už před nějakou dobou, když byly holky u nás jsme natáčeli kraviny. Hororové chození a jiné. Taky tento porod :D Je to silná parodie a krapátko trapný ale mě dostává ta hudba k tomu :D Příjemnou zábavu a minymum urážek..

Porod

Přátelé Pawly WinterNew

29. prosince 2008 v 21:17 | Pawja aneb AfroGirl
Tak sjem to dodělala. Bohužel, když jsme to uložila to video, vyskytla se asi nějaká chybka a nepodporujemi to 3 fotky, které tam byly. Jinak to bylo všechno hezky na hubdu a teď je tam ta chyba tak patrná, že mi to docela zkazilo i radost z toho ale což.

Dneska když jsme natáčeli ty videa do toho tak byla docela i sranda a pak jsme vymysleli i něco jiného, co musim ještě dodělat ale momentálně se mi do toho moc nece, pře nemůžu sehnat nějakou dostatečnou hororovu písničku. Kéž by Marpě fungovala bluetooth. Jinak se mám fajne a těším se na zítra a pozítří! :D:D

JO a ,původně to videojko mělo být o trošičku něčem jiném ale mě se to už nechtělo pak dodělávat a předělávat tak sjem to udělala takhle. Nojo, lenost zvítězila :D

Vzpomínáme na Vás..

25. prosince 2008 v 12:57 | Pawja aneb AfroGirl
Nyní se tu objevuji s dalším videem z naší, vaší tvorby. Vaší říkám proto, že na můj blog zavítávají ty dívky, které se na vytváření trochu podíleli. Natáčeno 23.12. 2008 s menším nádechem toho, že jsme posmrti nebo že se naše přátelství rozpadlo. Děkuji za potlesk :D

Vzpomínáme na Vás..


Tanééc Tigi, Kaminy a Pawjuši

21. prosince 2008 v 16:23 | Pawja aneb AfroGirl
No na těláku nás holky naučili tento ,,tanec" a my to potom předváděly před Marp. Ona po mě vyžádala fotoaparát a zdokumentovala to. Bohužel naše milá paní učitelka nás tam vyrušila (zalovala : ,,Kamilo!"), takže to není dokonalé. Já jsme to za se nějak ,,upravila" aby to mělo nějakou hlavu a patu. Příjemné pokoukáníčko

Tanééc Tigi, Kaminy a Pawjuši


 
 

Reklama