Zamyšlení

Kledba na facebook

7. března 2010 v 18:47 | Pawja aneb AfroGirl

Nechť navždy posloucháš Britney a její Break The Ice, dojíš za mne všechny zvířata na FarmVillu a trápíš se myšlenkou, čemu se můj bratr zase tlemí!!!


Prej : Facebook ví všechno. CHa! Taká lež, také nepravdy! V testu mi vyšlo, že jsme pyšná! Já že sem pyšná! To je jak kdybyste řekli, že jsem Burák nebo Čevabčiči! Kdybych se měla jmenovat nějak po těch hříchách, tak jsem 1.Chtíč, 2. Obžerství a když budu hodně chtít mluvit pravdu tak i 3.Lenost. A nestydim se za to...

*Už se zase směje. ČEMU SE MŮJ BRAT U TOHO COMPU POŘÁD SMĚJE?*

... Takže horní kledba je určena na toho individa, co dělal ten trapnej, nepravdivej a lživej test na facu. A máš to. Nenechám se uráže none?

Čokoláda :-!

24. prosince 2009 v 16:06 | Pawja aneb AfroGirl
Tak mi jako řekněte :

CO MÁTE VŠICHNI S TOU ČOKOLÁDOU?


Body proti:

  • Tloustne se po ní
  • Vyrašují z toho beďary
  • Když ji donesete do společnosti, okamžitě je v trapu
  • Špiní zuby
  • Ty *čokolády* z Albertu a tak jsou odporný

Body pro:

  • Je dobrá
  • Prej zdravá, ale jen jedna kostička deně a to nejméně 8o% čokoláda


Já osobně čokoládu nijak nemusim. Kdysy jo. Ach to jsme snědla celou tabulku do 5 minut. Teď nechci. Ještě mám v mističce schovaný kus z jedné. Od Mikuláše. Jíst jí teda už nebudu... Lidi, kupte si raději Mentos nebo HARIBO!


(jo, taky vám přeju šťastný a veselý..)

Snění

30. října 2009 v 0:12 | Pawja aneb AfroGirl
Víte, co mě nejvíc naprosto totálně a nekonečně štve (sere) ? Snění. Doufání.Tak a teď se přiznejte. Kdo nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy (dále to pokračuje do nekonečna) nesnil? Kdo nikdy nepřemýšlel o tom, jaké by to bylo žít ve světe Eragona, pána prstenů, Bartimaea (no tak ho miluju no!), Harryho Pottera, Zaca Efrona a všech ostaních superlativ nebo jiného formě žití a přítomnosti ? Kdo? Nikdo. Všechny nás to napadlo. Hlavně nás neuspěšných sexy slečen...

No možná to trochu přeháním. Ne každý si představí, že umí čarovat a že se věčír přemístí do pokoje nějakého vysněného chlapce, změní si oči, prodlouží vlasy, upraví postavu a pak ho svede. Ne každý si představuje, že se odstěhuje do Ameriky a tak náhodou sbalí Taye a pak Joshe, stane se modelkou a pak společně s těmito chlapci bude nejlepší kamarádka, protože vztah nejde, protože se všichni tak vzájemně milujete. Ne každý si při jízdě na kole představuje, že zpívá a kamera ho přitom natáčí. Ale někdo jo že?

Jak umře tchoř

29. července 2009 v 10:20 | Pawja aneb AfroGirl

Zamysli se tchoři. Co se stane až umřeš?
No jedno je jasné. Rozložíme se. Pokud se s tím nechcete smířit mrzí mě to, ale je to pravda. Tedy pokud nejste Orajové, kteří se povznesou i s celým tělem. To je pak svítivá smrt.

Soudit knihu dle obalu

25. července 2009 v 21:14 | Pawja aneb AfroGirl
Strašně moc soudím knihu podle obalu. A nejen knihu.
Ten nadpis je pravda. Myslím ten nad tou úža fotkou, kterou jsme fotily s holkama včera. Jen teď nevím, jak na to navázat.

Když jsem v knihkupectví, prakticky se nekoukám na název ale na to, jaký má kniha obal. Pak následuje až název. Potom kuk dovnitř, jak jou písmenka velká až potom se ohlížím na to, o čem ta kniha vůbec je. Je to pěkné, jak se to dá převést na člověka. Jenže, díky bohu, v tomhle ohledu se moc na obal nekoukám. Tedy doufám.

Existence magie? Ach kéž by..

11. července 2009 v 22:45 | Pawja aneb AfroGirl
Zkusili jste někdy cucat bonbony s gumičkami v puse? Myslím gumičky, které se dávají k rovnátkům aby vám to srovnalo usta. Ne? Tak až budete mít ronátka a gumičky posléze k tomu tak to zkuste, protože je to ksakru zábava :D

Víte co jsem říkala o tom článku o magii? No tak přišel čas na něj ;)

Už odpradávna (už i před hraním Alíka) jsem chtěla umět ,,kouzlit". Mávání hůlkou, telekineze, teleportace, čtení myšlenek, ovládání živlů, porozumění zvířatům, bludníčkovství (to je můj special název a nechce se mi to vystělovat), zastavení času, náverat do minulosti, metamorfomáze.. Prostě víte jak to myslím. Nejvíce ale asi prahnu po teleportaci, čtení myšlenek a telekinezi. Bože to je něco! Vím, nejsem jediná, kdo by chtěl být magicky obdařen. Asi každý by chtěl jen mávnout rukou a přičarovat si pečené kuře s oblohou. Každý by chtěl jen zaměřit svou sílu a přečíst si, co si zrovna jeho sok myslí. Vlastnit něco, co vás zvíhodní proti ostatní lidem.

Upřímně řečeno ale... existuje to? Je to v knížkách, ve filmech, ale skutečnost? Chtěla bych věřit. Chtěla bych potkat někoho, kdo by po přivření očí dokázal přivolat vychřici. Chtěla bych se poznat a dosáhnout tak naprostého srozumění s magií. Tolik teorie existuje, tolik lidí se tomu věnuje ale kolika se něco stalo? Najdou se lidé, kteří předstírají jenom kvůli tomu, aby vidělali. Známe je všichni ale... Kdo dá důkaz, že něco je?! Tak moc bych chtěla jenom věřit!
 
 

Reklama